Мами в Италия - част 20

  • 13 041
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 425
Честита Принцеса на Денис!!!Никакви колики и много да спинка  Peace  Бързо възстановяване на мама!!!

# 271
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Точно щях да пиша на Klemy-то, че ми събра очите с тая гръдна обиколка Crazy
Това огромно изследване в комбинация с дългата командировка на скъпия хич не ми се отразява добре, започнах и по жени да се заглеждам Blush Grinning

Майтапа настрана Simple Smile, ей-такава бременност искам да карам, в добра кондиция и с усмивка до ушите. Амин, дай Боже! Praynig
Klemy,  bouquet

# 272
  • Мнения: 2 427
е,Клеми ,нямам думи,супер си,имаш много хубави ръце и крачета!Моя корем е огромен,всички ми го казват,започнах дори да се съмнявам дали съм в 27 седмица.Голям корем ,голямо чудо  мъкна със себе си.И да ви споделя,никак не мога да се навеждам.Вчера докато си изрежа ноктите на краката бяха големи мъки.С първата бременност все се чудех как така другите караха мъжете им да им завързват обувките,а сега и аз съм същата.Напълно зависима..

# 273
  • Мнения: 2 427
Добро утро,всички ли спите?Приятно пътуване на Сонче-коконче.Как е паспорта,взет ли е?

# 274
  • Мнения: 3 388
Eto me  Heart Eyes
Мъжо току-що ми се обади-взел паспорта! Юупиииии  Party Имало 2 момчета преди него за ринуово чакали от 6 месеца и още не им били готови паспортите  Shocked А на Роберто не можели да го намерят половин час, при което той се побъркал, слава богу накрая го открили!!!  Сега отива да вземе някакъв обектив за макината фотографика и се връща да оправяме багажите, още нищо  не съм сложила в куфарите, има натрупани хилядя неща за вземане обаче, а уж нищо нямаше да нося. Само вчера изхарчих 230 еуро  Rolling Eyes и да не мислите, ч екой зна екакво съм взела.
Дано всичко е наред  и с тоя полет покрай стачката ...
ПОздрави на всички
и едно голямо честитооооооо на Денис!!!! Да се радва на здрава и хубава бебка   bouquet  bouquet  bouquet
Бягам, че няма време
Хубави теми за Бг и Ит. съжалявам, че нямам време да взема участие, е живот и здраве като се върна  Heart Eyes 

# 275
  • Мнения: 708
сон4е лек път и многоооо хубаво да си прекарате в БГ.
И специални целувки да носи6 на родината,4е аз като не съм си ходила по4ти цяла година така да ми липсва  Hug

Аз току 6то се изкъпах,сега 6те се лакирам и  6те си изправя косата (кво сега като съм като тиква в тялото поне в главата да прили4ам на 4овек  hahaha  hahaha) и следобед съм пак на 6опинг терапия с моята приятелка.Пак 6те превземаме търговския център.Ама няма друг на4ин,понеже днес бебката много рита мама за подарък и обе6та да и купи биберони  Mr. Green Joy

Аме amymommy кво се стряска6 4е ти е голям корема,той и моя е огромен......уж не ям много пък ве4е съм ка4ила 7 кг  Whistling Crossing Arms
Все гледам да внимавам кво ям,4е после трудно се свалят килата,даже сно6ти ве4ерях с гол таратор и пак дебелея и това е  #Cussing out
Ама карай сега има време да слабеем.....само бебковците да са добре.
Апропозито твоето бебе мъж ли се оказа?

айде много цунки,отивам да се разкрасявам  Mr. Green
цунки и лек ден на вси4ки

# 276
  • Мнения: 6 167
здравейте и от мен

я веднага влади и бимба снимки да ви видя коремите  Laughing да преценя колко са големи)))

соня, лек път, много хубаво да си изкарате в родината и да се върнеШ с много снимки и впе4етления хубави

аз няма какво да се похваля, ходих до болницата, да видя свеки, в това време пък свекър ми паднал и ръка сега незнам как е. плаж Ще видя на кукуво лято, тука е 40 градуса, едва се прибрах. на вси4ко отгоре една кола на паркинга ме преследва, да ми вземе мястото, аз не мога да открия моята кола 10 мин, голям смях с тази госпожа, която накрая ми предложи да се ка4а в колата й заедно да търсим моята )))
партикга е огромен, и едно слънце... миражи имах с колата ми 3 пъти , докато я намеря. Crazy

дамиано отказва да ходим на плаж за 2 4аса и се 4удя как да му го  върна  Wink
нямало време, после в 4 трябва да сме пак в болницата ( незнам какво пре4и да отидем в 6..)
имало по'важни неЩа. Cry губя ве4е трети ден плаж, заради лоШо планиране на времето от тоя моя мъж  #2gunfire

деси, о4аквам разказ за раждането)))

# 277
  • Мнения: 3 425
Ето ме и мен!!!

Лек път на Сонита и много положителни емоции!!!

Клеми,снощи забравих...във супер форма си брава!!!
Бимба и Влади,давайте да видим коремите....айде не си ги крийте!!!

Някой питаше за термометър,но не си спомням кой и кога( Blush )
Ей този ползвам аз
!
Omron MC-206 Flexiable 20 Second Digital Thermometer (онова за дупето е силиконово и тънко и с леко наплюнчване не дразни много)
 Меря винаги с него и си знам,4е температурата на мишлето е 37.3-4 в нормално състояние и ако има отклонение ми е ясно,4е има нещо!Това с ваденето на 0.5 или 0,9 не го практикувам!

Айде до после   bouquet

ПП Сутринта ходих за апунтаменто в куестурата,но ми дават чак за 21 и се отказах...после кат се върна ще му мисля!Връщам се на 8ми,а пермесото е до 15!!!

# 278
  • Мнения: 3 425
С Лени мислим по едно и също време едно и също нещо  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 708
е добре де айде давам малко снимки......ама никой да не ми се присмива на линията, 4е мъжо дето по цяла ве4ер ме дразни, 4е прили4ам на тиква ми е достатъ4ен   smile3511 newsm61 smile3514 smile3516

да отбележа само 4е това е от около преди месец.....сега положението е о6те по_заоблено  Joy  preggo  261uu


Ей някой да не ми се пресмива
  hit

хихихихихи
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1117369

# 280
  • Мнения: 3 425
Бимба,корема не се вижда много, тъй като си в анфас...мани го мъжа ти...те всичките са такива...я,дай някоя друга снимка в профил!!!

# 281
  • Мнения: 2 427
E,m'beh?!
 smile3534Бимбичке,айде моля ти се сега баста сбатерми ин фача сти 7 кили!!!
Аз съм в 27 мата седмица и съм точно 18(Мортачи! eat) кг в плюс,така че те бия по всички фронтове,така че с тея твои 7 кила си направо за категория муха.Аз съм Слон box.Ама и не се лишавам,ям си и си свиркам.Щото поне от това да не се стресирам...в началото не ядях и за 4-5 месеца си навъртях като стой и гледай 10 кг.Баста диети!После ще му мисля.Е вярно че доста често вида ми ме депресира леко,ама това са рисковете на професията.Мамма supermama.От сега мислете ,каква премия ще ми давате ,защото 2006 аз ще грабна наградата за най-дебела мама в италия.Хак да ви е! tongue
Момче сме и сме много красиви(поне от това което се вижда от 3D-то.)!
Малко носле,едни големи сочни устни,Фло ме пита след като му видя джуките ,дали не е минавал някой чернокож младеж водопроводчик докато е бил на работа Wink

# 282
  • Мнения: 2 427
Пращам три снимки.Двете са последствието,третата е причината.Там където се храня(защото както Фло казва ,ти не закусваш а се храниш),има нещо много прасешко в мен.Чак очичките ми светкат докато поглъщам кроасана на две хапки
http://pg.photos.yahoo.com/ph/vladislavarumenova24/album?.dir=a0f2re2

# 283
  • Мнения: 3 425
Abe v anfas ne znaete li da se snimata eiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ni6to ne vijdam az   Rolling Eyes

# 284
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей,девойки я стига сте се тръШкали.  Naughty Аз един голям корем не видях досега.  Crossing Arms
Вие май не знаете какво зна4и голям тумбак и дебела бременна. Я се вижте кви сте готини и стига глупости.  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт