Добър психиатър в Пловдив

  • 3 592
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Моля препоръчайте ми добър психиатър в Пловдив. Във връзка с депресията, стреса, тревожността.
Ще се радвам да прочета коментари на хора, които имат лични впечатления от съответния лекар, а не само от отзивите, които са чували.

# 1
  • София
  • Мнения: 943
Моля препоръчайте ми добър психиатър в Пловдив. Във връзка с депресията, стреса, тревожността.
Ще се радвам да прочета коментари на хора, които имат лични впечатления от съответния лекар, а не само от отзивите, които са чували.
Ти диагностицирана ли си? Нищо не казваш относно случая ти, а искаш хората да споделят "лични впечатления"... Правиш ли разлика между психиатрична и психологична помощ? Пробвай да споделиш и говориш повече за проблема и може да получиш повече отговори. В поста ти основно изискваш, без лична история, без чувство...., а искаш "личен опит", който в 99 % от случаите е дълъг път на самоосъзнаване. Готова ли си да говориш за тези неща, но истински, защото писането във форум, по този начин, по който ти пишеш, да го нарека резервирано, ме кара да си мисля, че не си много готова. Реалния път към помощта е през откровението, споделянето... Помощта, която мога да ти дам към този момент е като те посъветвам да помислиш над поста си, толкова много говори... Simple Smile Прегръдка! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 23
Доктор Бранков - ходила съм преди 5-6 години, добър психотерапевт, не се хвърля да изписва лекарства, а по-скоро дава добри съвети и си говори с човека, плюс, че е доста позитивен и някакси те зарежда с настроение. Има страница в интернет, доколкото си спомням взимаше по 40 лв. на час.

Общи условия

Активация на акаунт