Внимание - РОЛПАЛСТ

  • 40 351
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ако питаш мене да не сте платили и су, е... си отношението, ох защо съм побеляла от едни такива ремонтни ежегодишни проблеми в бг и да си ги оправяме сами!

# 16
  • Мнения: 2 274
  Дамаянти, ние се отказахме от Рехау, защото на много места четох че вече я правят в Турция и е с лошо качество!
   Благодаря на всички за съчувствието и дано да има по малко прецакани като нас! Иначе при нас положението е все същото! Никаква промяна от 23.08 насам! Никой не се обажда!
   Марси, нещо не ти разбирам поста  newsm78! Ние все още не сме им платили всичко и ако си искат останалата част от парите, първо трябва да си свършат работата докрай!!!

# 17
Аз съм адски доволни от тях. Направиха всичко както исках, не сме имали изобщо проблеми. Дойдоха точно на датата и часа , както се бяхме уговорили. Ние също бяхме от дребните клиенти. Много се учудва, защото наистина почти не познавам оплакващи се от фирмата.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Аз съм адски доволни от тях. Направиха всичко както исках, не сме имали изобщо проблеми. Дойдоха точно на датата и часа , както се бяхме уговорили. Ние също бяхме от дребните клиенти. Много се учудва, защото наистина почти не познавам оплакващи се от фирмата.
Е ама вие ли, ние ли, те ли???
Чесно казано направо не разбирам що за отношение е това. Че наглост само. Как са ви издържали нервите толкова време. Добре е, че сега хората ще знаят за какво иде реч в тая фирма. На наши съседи се случи подобно нещо и направо полудяха, пък да не говорим, че цял ден ни пробиха мозъците с тая дограма.

# 19
Аз съм адски доволна от тях. Направиха всичко както исках, не сме имали изобщо проблеми. Дойдоха точно на датата и часа , както се бяхме уговорили. Ние също бяхме от дребните клиенти. Много се учудвам, защото наистина почти не познавам оплакващи се от фирмата.
Е ама вие ли, ние ли, те ли???
Чесно казано направо не разбирам що за отношение е това. Че наглост само. Как са ви издържали нервите толкова време. Добре е, че сега хората ще знаят за какво иде реч в тая фирма. На наши съседи се случи подобно нещо и направо полудяха, пък да не говорим, че цял ден ни пробиха мозъците с тая дограма.

Ти за правописа ли се захвана бе жена ? Айде стига с тия критики вече, когато човек няма какво да каже, наистина е по-добре да си замълчи. Аз съм адски доволна, и ще продължавам да ги викам при нужда.

# 20
  • Мнения: 97
Тъщата си сложиха също дограма от Ролпласт и също бяха много коректни. Дойдоха навреме и направиха всичко както беше поръчано, но от офиса в Надежда. Явно си зависи от мястото където поръчваш и от служителите.
Но пък ние ще си сменяме дограмата след 20тина дена от друга фирма, която работи с Thyssen, но впечатления от тях ще пишем като видим за какво иде реч.
Ако знаете нещо за Thyssen може да споделите мнение.

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз чух лоши отзиви за Валда. Мой роднини си сменяха дограмата и бяха платили по-скъпа - Рехау, а след поставянето като разглеждали дограмата и видяли залепени лепенки на Вайспрофил ( които са по-евтини ). Истината е, че имат много работа наистина по това време, но това не ги оправдава по никакъв начин. Мразя некоректни майстори.

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 22:17 от Грушенка

# 22
  • Мнения: 1 288
 Shocked тъкмо се канехме да ги викаме другата седмица да взимат размери и то точно от офиса в младост.  Thinking благодаря, че ни предупреди!   bouquet сега ще търсим други варианти. така ми е писнало от разни некоректни майстори, фирми, строители, че  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 23
  • Мнения: 2 274
Ти за правописа ли се захвана бе жена ? Айде стига с тия критики вече, когато човек няма какво да каже, наистина е по-добре да си замълчи. Аз съм адски доволна, и ще продължавам да ги викам при нужда.
   Емилия, сърдечно ти пожелавам никога да не ти се случва това което стана при нас! Ако не вярваш - заповядай ако искаш на гости да видиш за какво иде реч!
   Незнам каква е причината за всичките неразбории, но явно ги тресеше пред и след отпускарска треска  #Cussing out!

# 24
  • Мнения: 467
бррр.... тъкмо тия дни ще ходя за оферта с чертежчето... Наши близки са много доволни, но от офиса на ХрБотев и ненам си коя... Аз мисля да ходя на Мадрид...
Леле и без т`ва незнам как точно ще стане тая работа със смяната в целия апартамент, като е пренаселено при нас. Най-младия обитател е на няма и годинка, а най-възрастния на 91 #Crazy

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 699
Аз съм адски доволна от тях. Направиха всичко както исках, не сме имали изобщо проблеми. Дойдоха точно на датата и часа , както се бяхме уговорили. Ние също бяхме от дребните клиенти. Много се учудвам, защото наистина почти не познавам оплакващи се от фирмата.
Е ама вие ли, ние ли, те ли???
Честно казано направо не разбирам що за отношение е това. Че наглост само. Как са ви издържали нервите толкова време. Добре е, че сега хората ще знаят за какво иде реч в тая фирма. На наши съседи се случи подобно нещо и направо полудяха, пък да не говорим, че цял ден ни пробиха мозъците с тая дограма.

Ти за правописа ли се захвана бе жена ? Айде стига с тия критики вече, когато човек няма какво да каже, наистина е по-добре да си замълчи. Аз съм адски доволна, и ще продължавам да ги викам при нужда.
Мисля, че съвсем точно съм казала каквото имам да казвам и затова не съм замълчала.
Не са първата фирма с такова отношение и това не им прави чест.
А това за правопис ли ще да е, просто ми направи впечатление. Но не е подчертано за друго, ами ако искаш да го коригираш.

# 26
  • Мнения: 1 117
Ние сменяхме дограма в края на юни. От Ролпласт беше поръчката, Трокал 5 камерна , но цялата поръчка мина през строителна фирма за сухо строителство и сроковете бяха спазени , както и поставянето беше като хората.
Но като чета писаното за Ролпласт се радвам ,че нямахме вземане -даване директно с тях

# 27
  • Мнения: 157
Аз съм доволна от тях,нямам никакви оплаквания.

# 28
Смених си цялата дограма вкъщи поетапно от фирма "Мултитекс" и трябва да ви кажа че съм страшно доволна.
Спазват си часовете и за взимането на мерките и за монтажа,а в момента имат и промоция на цената на 3 камерна може да си вземете 5 камерна.
Ако някой го интересува това им е сайта:http://www.multitech.bg/

# 29
  • Мнения: 1 288
съвсем случайно точно вчера след като написах постинга срещнах един приятел, който се оказа, че работи в ролпласт  Crazy. някаква страшна случайност. и му разказах за случая. той ми обясни, че ролпласт имали само 2 офиса: на мадрид и на ботев. всички други офиси са на дистрибутори на ролпласт и са отделни фирми, които само поръчват от тях. така че и монтажници, и организация нямат нищо общо с ролпласт.
това вече ме обърка съвсем. но като чета май доволните са точно от тези два офиса  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт