Помощ за име! Няма време

  • 3 379
  • 54
  •   2
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Тъй като 9 месеца ми казваха че е момче и се подготвих изцяло за него.. взе че се роди момиченце ☺️
Та сега нямам време да измисля име. Предложете ми някакви по - модерни женски имена с буквата Г.
Аз се двоумя между Грета и Галея. Но добре е ако ми помогнете Simple Smile

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 38 570
😁 И ние бяхме точно така. Аз избрах Габриела.

# 3
  • Мнения: 4 942
Габриела и Глория бих предложила аз.

# 4
  • София
  • Мнения: 29
+1 за Габриела. Интернационално е, без да звучи извратено на български Grinning И, разбира се, честито! Heart
п.п. Грета също много ми харесва. Тръгнах да го предлагам за втори вариант и редактирах като видях, че вече сте се сетили.

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 16:03 от sarcastic.guru

# 5
  • София
  • Мнения: 38 570
И то друго не остана, освен Гергана и Галина, които не харесвам.

# 6
  • София
  • Мнения: 29
Габриела и Глория бих предложила аз.

Глория в България не се ли натовари твърде много с асоциации за певицата?

# 7
  • Мнения: 9 549
Грета, сериозно??
Гергана и Габриела са поносими, другите не ми харесват изобщо.

# 8
  • София
  • Мнения: 72
Грета е чудесно име. Защо не и Герда!

# 9
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Габриела-вярно че е много срещано,но пък е хубаво(а и съм пристрастна,т.к.сестра ми се казва така).Харесвам много и Гергана,но не знам доколко се припокрива с критерия "модерност".

# 10
  • Германия
  • Мнения: 865
Геновева съм срещала?... 🙂 Честито, да ви е жива и здрава.

# 11
  • София
  • Мнения: 38 570
Габриела въобще не е толкова често срещано. Примерно в набора в училище от 8 класа имаше 3. Обаче Александра - във всеки клас по 3.

# 12
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Габриела въобще не е толкова често срещано. Примерно в набора в училище от 8 класа имаше 3. Обаче Александра - във всеки клас по 3.

Не знам.В на сестра ми класа бяха 4 девойки с това име,в блока ни още 2.В дг на синът ми в групата също бяха 2... Може вече да не е толкова разпространено като преди 10-12 години.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Галея е супер измислено и звучи абсурдно. Другите предложения биват, макар че женските имена с Г като цяло не ми допадат особено. Но все пак поне звучат нормално.

# 14
  • Мнения: 4 942
Габриела и Глория бих предложила аз.

Глория в България не се ли натовари твърде много с асоциации за певицата?
Не знам... Давам предложение за име, което на мен ми хареса. Сега певицата като се казва така да не се използва името ли? 😉

Общи условия

Активация на акаунт