Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 13

  • 89 150
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Аз препоръчвам този:

Защитата е на основата на протеини, няма силикон и алкохол в него.
Ползвала съм и професионален спрей за защита на косата. Този изобщо не му отстъпва.

# 751
  • Мнения: 23 162
Добро утро. Да препоръчате термозащита или кристали за коса? Само със сешуар съм зимата, но и с шапка и не си харесвам косата изобщо.
Не Тресеме я хвалят, нямам
личен опит.

# 752
  • Мнения: 15 356
Тресеме черната с лилаво е хубава.

# 753
  • София
  • Мнения: 3 864
Някой ще пусне ли снимка на наличните чадъри и разцветки, да знам дали да ходя?

# 754
  • Берлин
  • Мнения: 4 576
Благодаря. Днес нищо не работи при нас, ако се размине пълният локдаун,ще видя вариантите утре

# 755
  • София
  • Мнения: 2 344
Тази седмица имам РД и искам да се възползвам. Правейки списъка обаче стана дълъг и сега съм в чуденка дали има ограничения. Може да направя и над 200лв, някой да се е сблъсквал с подобен казус?

# 756
  • Мнения: 4 841
Доколкото знам няма лимит в сумата.

# 757
  • Мнения: 24 519
Може неограничен брой покупки да се правят в рамките на седмицата, в която има РД
Аз искам да попитам има ли някой звукова четка за зъби на тяхната марка? Отзиви, цена?

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 3 276
Няма лимит. Отстъпката може да се ползва нееднократно.

# 759
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте търся коледен Адвенчар календар на Дм с козметика. Подарък поръчка за дъщеря ми. Поръча си го за Коледа, а са свършили тук в Търново.

# 760
  • Мнения: 4 076
Не е анвенчар календар, а адвент календар.
На повечето места са свършили, трудно ще намерите. Смисълът на тези календари е да се купят октомври-ноември и да се отваря по едно прозорче/кутийка всеки ден от 1-ви Декември до Коледа. Сега да го вземете си направо късно, затова и са свършили и почти няма.

# 761
  • Мнения: 15 356
Няма ги и в двата ДМ където ходя.

# 762
  • При децата ми
  • Мнения: 6 123
Моля, препоръчайте ми лосион за тяло? Кожата ми е суха, и зимата петите ми се цепят, та чак не мога да стъпя на тях.

# 763
  • Мнения: 3 417
Моля, препоръчайте ми лосион за тяло? Кожата ми е суха, и зимата петите ми се цепят, та чак не мога да стъпя на тях.
В последно време съм много доволна от маслото от невен от Флора Ис . Има го в ДМ.
Инак за пети / писала съм го и тук по-горе / от всички мазила най -съм доволна балсам за пети на Максидерма и после го промениха Флекситол. / Минала съм почти през всичко де що има . Но при мен проблемът е още по- сериозен. Не е точно само напукани пети.

# 764
  • София
  • Мнения: 39 833
Моля пуснете нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт