Газове

  • 605
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 289
Родих преди две години и половина секцио. От тогава се появоха моите проблеми. Всяка храна, която почна да ям често и в един момент - започвам да имам газове от нея. Извинете ме, но е съществено да споделя, че тези газове не са нормалните, които се случват на всеки - те са много миризливи и състоянието трае до няколко дена след яденето на конкретната храна. Спирам я и след известно време вече от друга... Ами то така спрях вече прекалено много храни.
Търся причината. Защото с директните мерки - просто да не ям еди какво си, не решавам проблема и той продължава.
Моля за съвет или споделен опит.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Същата работа е при мен. След секциото наблюдавам повишено газообразуване, особено след вечеря става страшно. Чудя се тези доктори какво ми направиха на червата?!?.... тъй като от доста време съм на разделно хранене, реших да си дам почивка от зелените салати и хоооооп - подобрение.... дори за 10 дни минах само и единствено на протеин, и най- накрая се почувствах нормално ( само да не ме хване запека сега).

# 2
  • Мнения: 289
Възможно е да има връзка със секциото. Но каква... И може ли да се направи нещо за подобрение трайно...
Чувала съм за хора с газове от зелени салати от магазина и без проблем с такива от село. Там не се знае дали проблемът е със салатата или с химиите, с които се третира.

Общи условия

Активация на акаунт