Раничка или херпес

  • 582
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, на 15 съм и не знам дали това е правилния форум, в който да изкажа въпроса си, но съм притеснена и не знам какво друго мога да направя.
Нека си дойда на думата, та преди два дена с приятеля ми решихме да се “позабавляваме”, както вероятно очаквате от годините ми съм девствена. С него съм говорила, че все още не е времето, именно затова и не е прониквал с пенис. Проникна обаче с пръсти и съответно ме заболя. Не беше особенно нежен и внимателен, а и не бях много овлажнена, имаше и орална любов, но чак след това. Първоначално си помислих че може да ме е протрил тей като след няколко часа мястото (мисля че се казваше перинеум или това е мястото между вагината и ануса) се зачерви и усещах парене и болка. На следващия ден отново се “забавлявахме”, което вероятно беше грешка след като съм почуствала доскомфорт. По времето на самата дейност също усещах болка, но лека и реших да не му казвам да спре. Отново след няколко часа паренето се усили, само дясната част на перинеума точно до отвора на влагалището се поду и се образува раничка която приличаше на изгаряне. Днес обаче след като се събутих (трети ден от първия “акт”) усещам значително по-силна болка от рода на щипене когато нещо се докосне до раничката. Днес има нещо от сорта на бял секрет бих го нарекла въпреки, че съм склонна да си мисля, че е просто бяла кожа (мъртва кожа, но овлажнена). Вечерта спах без бельо и с рокля, за да диша раничката и  До сега все още седя с рокля и без бельо. Не знаех какво да правя и реших да я намажа с една клечка за уши и малко риванол. Не съм сигурна, че беше най-добрата идея, но както казах нямам опит и не знаех какво да правя. Четох че може да е херпес или други по-страшни неща. Пишеше, че до 15 дена би трябвало да мине ако е херпес, но не знам как ще се справя с това толкова дни. Не мога да споделя на майка ми (тук много ще коментират,че ще е най-добре да ѝ кажа, но наистина не бих могла ), до сега не съм ходила и на гинеколкох, хал хабер си нямам какви лекарства трябва да се използват и трябва ли изобщо. Ще съм ви изключително благодарна ако някой ми помогне. Ако например сте изпадали в такава ситуация ще се радвам да ми споделите как сте се справили, наложило ли се е преглед, какво представлява прегледа, какво сте използвали като лечение. Надявам се да не е нещо сериозно, имам си добра лична хигиена гледам да водя по здравословен начин на живот (ако това е от значение изобщо за темата). Доста съм притеснена, през тези три дена не съм спряла да се ровя в интернет по темата и ви моля за помощ. Ако се наложи мога дори да прикача снимка.
Благодаря!

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 16:25 от Не се сърди, човече

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Моля те, не си качвай снимка, а отиди на лекар. Все някога трябва да има първи път, а и щом си на път да водиш полов живот, това е задължително. Няма нищо срамно и притеснително в това.
Може да е нещо безобидно, а може и да не е, ние няма как да знаем.

# 2
  • Мнения: X
Само да те "светна", че ако са ти лепнали херпес, няма да се излекува сам- той остава за винаги в организма и се появява при спадане на имунитета. Освен това е изключително заразен и вероятността да заразиш майка си, като изпереш бельото си заедно с нейното или дори ползвайки тоалетната чиния, е огромна. Та вземи мерки поне да предпазиш хората, с които живееш и не подозират за лицемерието на Дева Доротея, коята е малка за гинеколог, но не и да се "позабавлява" с гаджето.

# 3
  • Мнения: 2
Само да те "светна", че ако са ти лепнали херпес, няма да се излекува сам- той остава за винаги в организма и се появява при спадане на имунитета. Освен това е изключително заразен и вероятността да заразиш майка си, като изпереш бельото си заедно с нейното или дори ползвайки тоалетната чиния, е огромна. Та вземи мерки поне да предпазиш хората, с които живееш и не подозират за лицемерието на Дева Доротея, коята е малка за гинеколог, но не и да се "позабавлява" с гаджето.





Хммм... не виждам къде съм казала, че съм малка за гинеколог. Единственото което казах е че до сега не съм ходила.

# 4
  • Мнения: 324
Звучи сериозно и също бих те посъветвала да отидеш на гинеколог. Отиваш при личния ти лекар, казваш, че имаш дискомфорт и да ти даде направление. С него можеш да отидеш при който гинеколог си избереш, стига да работи със здравната каса.

Не го неглижирай и не се самолекувай, защото може да стане по-сериозно и да ти създаде големи проблеми в бъдеще. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт