Маникюристка в пловдив

  • 969
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте ,
Дамите от пловдив дали могат да ми препоръчат добра маникюристка( за ши лак ) в квартал южен около оазиса
 (3 и 4 )

Последна редакция: вт, 04 фев 2020, 09:40 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 702
Следя темата, аз също си търся маникюристка, напоследък не мога да попадна на такава, от която да съм доволна! Държа да работи с качествени материали, да има поглед към детайла и добро отношение(дъщеря ми казва, че са ми прекалено много изискванията:))

# 2
  • Мнения: 2 278
Само маникюр или и ноктопластика?
Аз докато бях в Пловдив при две ходих за ноктопластика - и при двете имах счупен нокът след 2 дни. Но едната правеше добър апаратен маникюр. Ако искате само маникюр, кажате да ви дам координати.

# 3
  • Мнения: 702
Само маникюр или и ноктопластика?
Аз докато бях в Пловдив при две ходих за ноктопластика - и при двете имах счупен нокът след 2 дни. Но едната правеше добър апаратен маникюр. Ако искате само маникюр, кажате да ви дам координати.
Аз правя само маникюр с гел лак! Ще се радвам да дадеш координати, Melany99!

# 4
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Привет,

В темата за гел-лакове доскоро пишеше дама, която се занимава с маникюр. Завършила е в Интеркозметика и мисля, че работи и с Шилак. Показваше страхотни декорации. Разбира от трудни нокти, защото нейните са такива. Работи с много видове бази, топове. Може да направи маникюра така, че да го свалите за 5 минути, но и така, че и с ацетон да не се свали.

Последно като си писахме писа, че се мести в Пловдив, където завърши магистратура. Маникюрът и е голямо хоби и каза, че ще се занимава с това и като започне да работи друго, но не зная дали все още го работи. Тук не е писала отдавна.

Намерих и личната страница във фейсбук, но не зная доколко е коректно да я изтъпанча тук. Там пише, че работи маникюри в Пловдив, но не и в кой квартал и няма линк към салон или специална страница.

Ако имате интерес мога да ви пратя линк към профила и на лични.

Имаше и друга маникюристка в Пловдив, която работеше със CND Shellac. Ani 20  или подобно и беше ника, но отдавна, от може би 7-8 години не е писала в темата. Салонът и е недалеч от Интеркозметика, но не зная къде точно.

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
Привет.да похваля една страхотна-Деси Петрова!

# 6
  • Мнения: 1 842
Само маникюр или и ноктопластика?
Аз докато бях в Пловдив при две ходих за ноктопластика - и при двете имах счупен нокът след 2 дни. Но едната правеше добър апаратен маникюр. Ако искате само маникюр, кажате да ви дам координати.
Здравейте, може ли информация и за мен? Ако може и за тази с апаратния маникюр? Благодаря.

Привет.да похваля една страхотна-Деси Петрова!
Може ли профил във фейсбук или телефонен номер, ако имате? Благодаря.



Ако имате интерес мога да ви пратя линк към профила и на лични.


Може ли линк на лични? Благодаря.

Последна редакция: пн, 27 юли 2020, 23:28 от Corrie

# 7
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
the Passion и е профилът в бг-мамма, тук. Тя вече работи друго, защото има малко дете, но може би приема единични клиенти или ходи по домовете.

# 8
  • Мнения: 1 842
the Passion и е профилът в бг-мамма, тук. Тя вече работи друго, защото има малко дете, но може би приема единични клиенти или ходи по домовете.
Благодаря, адски трудно се работи с търсачка тук ако имаш линк ще съм благодарна?

# 9
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
https://m.bg-mamma.com/?action=profile;u=575753

 Това е профила и. Можеш да и пишеш, но не е влизала от 2ри юни.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1122152.msg39285362#msg39285362

В първото мнение на страницата, нейно, има 10 снимки на маникюри, правени от нея. Вижда се оформянето на кутикули с апарат.

Успех и да се похвалиш!

Общи условия

Активация на акаунт