Фризьорски салон

  • 473
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Искам да попитам какво мислите за салона в Благоевград AF beauty salon. Дали правят хубави балеажи?

# 1
  • Мнения: 126
Здравейте,
Първо- Честита Нова година!
В този салон не съм ходила, тъй като съм от София,  но една колежка на сестра ми ни препоръча Hairstyle "VB", които са в Благоевград. Аз лично имах умопомрачителен опит с една фризьорка от София, но хората в този салон се справиха много над очакванията ми и оправиха косата ми. 
Относно балеажи- от личен опит мога да Ви кажа, че се справят перфектно. Като преди всичко ще Ви посъветват дали ще бъде добре за косата Ви,  какъв цвят ще Ви отива, на колко време ще трябва да се поддържа цветът и т.н.

Надявам се да съм Ви била полезна.

# 2
  • Мнения: 10
Здравейте,
Първо- Честита Нова година!
В този салон не съм ходила, тъй като съм от София,  но една колежка на сестра ми ни препоръча Hairstyle "VB", които са в Благоевград. Аз лично имах умопомрачителен опит с една фризьорка от София, но хората в този салон се справиха много над очакванията ми и оправиха косата ми. 
Относно балеажи- от личен опит мога да Ви кажа, че се справят перфектно. Като преди всичко ще Ви посъветват дали ще бъде добре за косата Ви,  какъв цвят ще Ви отива, на колко време ще трябва да се поддържа цветът и т.н.

Надявам се да съм Ви била полезна.
Благодаря Ви много! А като цена може ли да ме ориентирате

# 3
  • Мнения: 126
Ами това е индивидуално спрямо това какво искате. Не съм сигурна, но предполагам,че от 35 до 60 лв може би. По-добре, според мен, се свържете с тях, обяснете им какво бихте искали и ги попитайте ориентировъчно за цена.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт