ябълков оцет

  • 60 476
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 194
За влиянието на самия оцет в/у кърменето не знам, ама си спомням , че бях чела една статия тук в библиотеката за отслабването при кърмене. там се казваше, че лека диета например не е несъвместима с кърмененто, но не трябва да се свалят рязко кг, май съветваха около 1кг/месец... Пак ще погледна

А, не -0,5-1 кг на седмица не било добре защото се освобождавали натрупаните токсини в мастната тъкан. Иначе съветват 2-3 кг на месец с лека диета...

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ее-е, че аз ако свалям по половин-едно кило на седмица, ще викам УРА!Щото сега кажи-речи по толкова качвам Laughing Майтап, де!

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз пих такъв оцет на таблетки и резултата беше - ужасен запек при Диана и рев...
тя наистина беше доста малка тогава...може би по-голямо бебе ще го понесе по-леко,....но аз не бих повторила опита.
По-скоро гледам да се ограничавам с яденето за сметка на течностите....

# 18
  • Мнения: 1 194
Цитат на: belinda
Ее-е, че аз ако свалям по половин-едно кило на седмица, ще викам УРА!Щото сега кажи-речи по толкова качвам Laughing Майтап, де!


Абе аз уж не качвам, ама от 6 месеца не съм свалила и един грам! Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 194
Цитат на: Reza
аз пих такъв оцет на таблетки и резултата беше - ужасен запек при Диана и рев...
тя наистина беше доста малка тогава...може би по-голямо бебе ще го понесе по-леко,....но аз не бих повторила опита.
По-скоро гледам да се ограничавам с яденето за сметка на течностите....


Мерси, това е ценна информация. Аз тъкмо бях взела да се замислям... Тук във Франция не знам дали ги има тези таблетки. За всеки случай, как им е името?

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
аз пих някакви немски, които си се казваха Apfel Esig..или както се пише там правилно....

# 21
  • Мнения: 1 194
Мерси, ще попитам в аптеката.. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 37
Аз бях почнала да взимам капсули като забременях, но лекарката ми каза да ги спра, защото съдържали много витамин В и това не било много полезно за бебето, така че ги спрях. Сега все още кърмя и не смея да ги пия - ще изчакам още малко и ще видим после за ефекта.

# 23
  • Мнения: 485
Цитат на: mariakara
Цитат на: belinda
Ее-е, че аз ако свалям по половин-едно кило на седмица, ще викам УРА!Щото сега кажи-речи по толкова качвам Laughing Майтап, де!


Абе аз уж не качвам, ама от 6 месеца не съм свалила и един грам! Twisted Evil

Ужас и аз така!!!
Имам да свалям 5кг не съм мръднала и грам ,а с тия празници  Animal Pig  Animal Pig  Animal Pig

# 24
  • Мнения: 66
аз лично не съм пила, но са ми казвали, че не е полезно да се пие оцета на гладно, защото е киселина и влияе зле на стомаха Twisted Evil . за хапчетата съм чувала само хубави неща Stuck Out Tongue

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Ау, това със запека е мно-о-го лошо, че Ники и без друго си е запечен Cry Тъкмо си купих оцет, язък!Ще видим, може да пробвам все пак да видя как ще му се отрази, той и без това по-запечен няма накъде да стане.

# 26
  • Мнения: 3 200
Цитат на: belinda
Ау, това със запека е мно-о-го лошо, че Ники и без друго си е запечен Cry Тъкмо си купих оцет, язък!Ще видим, може да пробвам все пак да видя как ще му се отрази, той и без това по-запечен няма накъде да стане.


Ами сигурно за това в рецептата по-горе имаше и мед, защото меда разхлабва, само ориза се чудя за какво е

# 27
  • Мнения: 455
Аз съм пила таблетки ябълков оцет, свалих няколко кила, но за мое огорчение си ги върнах прилично след спирането на оцета. А пък пробвах и 2 лъжици течен оцет с лъжица мед в чаша вода. Имаше ефект още на втората седмица почувствах, но много започна да ме боли стомаха и се отказах. А иначе ефекта беше налице, но сега пак си останах мама свинка и се чудя дали пак да не пробвам?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ефект от ябълковия оцет може да има единствено от натурален такъв, а не таблети. Имах теория по въпроса, но не помня точната си мисъл... И да ви кажа, ще взема за се профилактирам и аз. Ще споделя резултата. Бай #Puppy dog

# 29
  • Мнения: 3 927
Цитат на: belinda
Аха, за истински!Разбрах, че ти писа за капсулите.Дали има разлика, освен в цената, де?


не съм много сигурна, но за диета с оцет (истински) знам, че е опасно......може да се получи преплитане на червата. едно време чух за една девойка, която така отслабвала: пиела оцет за отслбване и хапвала орехи колкото да не умре от глад и айде в болницата....

Общи условия

Активация на акаунт