Мами в Италия 15

  • 14 967
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 427
Вале,колкото повече говориш за типичните черти на калабрииците,толкова повече почвам да се съмнявам че мъжа ми са го объркали в родилно и са взели чуждо дете.Ни обича да готви,ни е ревнив.. newsm78.
А твоя мъж от къде поризхожда,все съм си мислила че е кореняк Миланеsе Blush.Баюш както ги наричат пиемонтезоните hahaha

# 271
  • Мнения: 6 167
Ох, проверявам за билет до БГ август.
със 100 евро са го 'вдигнали'
в момента с Ал Италия е евро....
еййй, сбъркала съм! 309, 78 евро

вие на какви цени пътувате ( със самолет)


Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 19:28 от Lennie

# 272
  • Мнения: 2 427
Последния път,април летях за 190 Crazy еври с Алиталия.През Рим.Ама това беше промоция...сега цените са такива.
То ако ще е за 390 еуро по добре с Луфтханза Naughty.Как са  техните цени в момента?

# 273
  • Мнения: 714
лени, аз заминавам в четвъртък за софия и се връщам в неделя. Билетът ми струваше около 250 евро с Алиталия (най-тъпата авиокомпания с най-гадната храна, най-грозните стюардеси и най-лошото обслужване). Бих пътувала с България Еър, от които съм по-доволна, но ако си оправят сайта и позволят на хората да си купуват билетите директно онлайн както правят всички други авиокомпании.

# 274
  • Мнения: 714
Лени, извинявай ама аз дадох едно оче и твоята дестинация за август ми излиза около 284 еуро ...
ако ми дадеш конкретни дати и т.н. мисля да ти намеря нещо по-евтинко, пък макар и с алиталия.  Hug

# 275
  • Мнения: 1 100
Аз от години пътувам с Бг еър (само в на4алото с Алиталия, ма ми беШе неудобно, Щото бе с прехвърляне на Милано, а аз оби4ам директните полети.)
Цените, в натоварено време са от 250 до 300 евро.
Около промоции : 200 евро.
Няколко пъти намирахме супер оферта за 150 евро Shocked, направо страхотно.

Вале, може да се купуват 4рез сайта, Що да не може newsm78

Преди няколко седмици взехме на мамето билет: 247 евро. Peace

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 18:19 от denise

# 276
  • Мнения: 1 545
Тъй, с много зор приспах Бобо, и мога да се включа. Само дето набързо прочитам вашите писаници, и после забравям какво на кого искам да кажа  newsm78
Както и да е, тук е страхотна жега, явно съм слънчасала! Подготвяме се трескаво за пътуването, вече нямам търпение. Не намирам време да си купя нов бански  Cry
Багажа, който сме приготвили, просто не знам как ще се побере в Пикасото.... горкото то, да му мисли!
Хей, хайде да си организираме среща в София!

# 277
  • Мнения: 3 425
Дениз,Алиталия от вече доста време има директен полет за Рим:)
Не бих препоръчала на никого Бг Еър.техническата подръжка на машините е под всякаква критика!
Вале,аз не бих крила от мъжа си...не е нужно той да предприема каквито и да било мерки,но не бих позволила на некЪв си да му се присмива зад гърба(буквално)...най-малкото ще го знае и умишлено няма да се обръща!
Влади, аз кат вица за Костюма на Армани ли е?...Не бе,мой си е  Joy
Отивам да връщам едни бишкоти на детето,че са с изтекъл срок от 2 месеца  #Cussing out ,добре,че видях,че е старата промоция,която свършва април 2005 #2gunfire ами ако не бях погледнала...ммного ме дразнят в оня магазин и сега отивам да се правя на препотенте;)
До довечера  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 1 100
Дениз,Алиталия от вече доста време има директен полет за Рим:)
Не бих препоръчала на никого Бг Еър.техническата подръжка на машините е под всякаква критика!


Мда, аз говоря за 2002 година, по онова време за последно съм летяла с тях,от тогава пътувам само с бг линиите. Алиталия толкова 4есто са ми губили багажа (и на мен и мъжа ми, 4е не е истина). Цените са супер солени (излизат с по 100 и пове4е ) и за мен ли4но са хвърлени на вятъра  Peace Да не говорим пък по време на ста4ките колко беШе несигурно да се пътува с тях.

България еър си има трески за дялане, като вси4ки други превозва4и. Пък и са монополизирали въздуШното пространство у нас ( но все пак съм сравнително доволна).
Остава да из4акаме да позволят на другии авиолинии да осъЩествяват марШрути, над бг пространството, и цените Ще станат конкурентни.
Това пак тук го бях 4ела май: (да не е пак Гери да го е пускала). newsm78

http://evropa.dnevnik.bg/show/?storyid=266606

 Hug

# 279
  • Мнения: 5 475
Мда, аз говоря за 2002 година, по онова време за последно съм летяла с тях,от тогава пътувам само с бг линиите. Алиталия толкова 4есто са ми губили багажа (и на мен и мъжа ми, 4е не е истина). Цените са супер солени (излизат с по 100 и пове4е ) и за мен ли4но са хвърлени на вятъра  Peace Да не говорим пък по време на ста4ките колко беШе несигурно да се пътува с тях.

 newsm78 Странно понеже аз от 1993 година почти всяка година съм пътувала с АлИталия за Бг,от Рим с директни полети.  Rolling Eyes
  А когато търсих билети за нашите за август цената на АлИталия беше с 30 еуро по-ниска от тази на България еър.
  А от сайта на България еър съм купувала миналата година онлайн..и направо се изприщих..не можах да купя с моята кредитна карта..не приемаха Виза..наложи се Масимо да плаща с Мастер кард,че после пращаха е-майл за потвърждение на плащането...и накрая трябваше да се подпише и да се прати факс...направо бесните да те хванат от тази процедура  #2gunfire
 
  надявам се и аз да се появят компании low cost...да паднат цените!  Peace

# 280
  • Мнения: 6 167
Лени, извинявай ама аз дадох едно оче и твоята дестинация за август ми излиза около 284 еуро ...
ако ми дадеш конкретни дати и т.н. мисля да ти намеря нещо по-евтинко, пък макар и с алиталия.  Hug

охх объркала съм цифрите, не 390 а 309!!!

da, tolkova e 284 euro, posle plastash 12 euro spese di agenzia.

с Ал Италия. те не ми пречат, най-добрите за мен са Малев ( имам 2 полета по 1 час София - Будапеща - Болония).
това е което гледам в един полет - да ме устройват часовете, престоя, продължителността на полета.
за 3 часа изтрайвам и без усмихнати стюардеси и храна, стига да се предвижа бързо и да не чакам много по летищата. Вале, офертата ти ме устройва, но проблема е, че имам точно време в което излитам ( за ме закара Д до летището в Болоня) и после час на връщане ( да дойде да ме вземе след работно време...) Ако искаш мога да ти изпратя на лични датите...  newsm78

( edreams.com  е сайта , от който аз купувам билета).

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 19:29 от Lennie

# 281
  • Мнения: 714
Лени,
пробвай с www.travelprice.it търси по-добре от идриймс. и комисионната е 7 евро а не 12. аз обикновено като видя какво решение ми предлагат, ходя на сайта на самата авиокомпания и си го купувам оттам, така не давам и тези 7 евро комисионна. И можеш да избереш желан час на пътуване.

# 282
  • Мнения: 3 425
Вижте http://life.dir.bg/2006/07/24/news461555.html
До послеWink

ПП Нова темичка няма ли да имаме???

Последна редакция: пн, 24 юли 2006, 21:35 от Kaлa(Bella13)

# 283
  • Мнения: 6 167
Хайде молим на Новата Тема!

Дивиана, таз можеш да я заключиш)))

Няма ли някакви номинации за най-яка тема?!

Общи условия

Активация на акаунт