Кауфланд - тема 37

  • 66 027
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Какво се знае за зехтин Sita? Горчи ли? С какъв произход е? Много е евтин, намален е и в Била.
Тръпчив е. Купувала съм си миналата година от Билла. Произход - Италия.
Скрит текст:
Харесах си доста хранителни стоки за разлика от предната седмица. И от намалението на сладоледите в края на седмицата ще се възползвам.
Божее! Как ставате толкова рано през почивните дни? Аз днес се "излюпих" в 10,45 ч. Grinning Blush

# 61
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 883
Smile
Скрит текст:
На някои ни е от ЕГН.

# 62
  • Мнения: 1 941
Ще ходя да го взимам аз тоя спортен уред за 15лв. Все някой ще го ползва Stuck Out Tongue Winking Eye
И днес си взех комплект кърпи за почистване 4бр. намалени от 12 на 3лв.
Ще взема още, защото ми харесаха.

# 63
  • Мнения: 25 847
Хубав зехтин под 20лв литъра не съм срещала. За това като намалят Коста Д'оро и запасявам. Него го намалят -50%, та по бива като цена.
Ама за мен и Коста Д'оро не е хубав Grinning. Гаден зехтин ми е. Май всичко що не е гръцко не ми харесва. (Нищо лично, вкус, какво да го правиш.)
За тези с Фантастико: има някакъв Монини, намален на 11 лв. от 20+. Ама и той май не е гръцки.
Аз питам, за да не пропусна нещо "уау", иначе съм планувала да си вземем от Гърция, ще си изчакам.
Въпрос на вкус.  Peace
Монини не е лош, мисля че е италиански зехтин.

# 64
  • Мнения: 1 953
Благодаря Ви! Ще го пропусна Sita.

# 65
  • shumen
  • Мнения: 18 206
Благодаря за брошурата и за темата.
При нас обикновенно идва в Събота новатя,но тази седмица нямах.Ще видим утре дали ще дойде все пак.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 320
Sita ми е любим зехтин. Купувам го и без промоция. С подчертан маслинов вкус, точно както обичам да е зехтинът.

Нищо не харесах от брошурата Neutral Face

# 67
  • Варна
  • Мнения: 10 807
Този прах хубав ли е?

# 68
  • Мнения: 54 854
Хубав е, само аромата не ми харесва, но аз ползвам омекотител.

# 69
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Хубав е, но е само за бяло пране.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 10 807
А, искам за цветно аз. Явно друго ще дебна на промоция. Мерси!

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Ариел на таблетки 3 в 1 е най-доброто и често имат промоции  по веднъж в месеца и големи празници - Кауфланд - Лидъл и то без да си съвпадат

# 72
  • На морето!
  • Мнения: 5 783
Разкажете повече - какви са тези шатри?

# 73
  • Мнения: 19 054
На паркинга пред магазина правят разпродажба на техника, дрехи, джапанки и подобни...

# 74
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
На паркинга пред магазина правят разпродажба на техника, дрехи, джапанки и подобни...

Днес видях ,че строят шатра пред Кауфланд в к-с "Славейков" в Бургас, за първи път виждам такова нещо при нас... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт