Мами в Италия 12

  • 16 328
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 476
ЧЕСТИТА НИ ПОБЕДА !

Снощи и ние голям купон изкарахме...яко викане по време на мача и после 2 часа из трафика на града докато се приберем...народа беше направо полудял...наложи се да паркираме далeч от нас..нали сме в центъра и беше задънено до дупка...

Лек ден и слънчева седмичка на всички!  Hug

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 09:28 от Giorgia

# 256
  • Мнения: 7 914
Лени,
 Чак сега се сетих, че вече си имате куче ooooh!
 Да ви е честито!  bouquet

Ами нормално е да квичи животинчето, не се отказвай заради няколко безсънни нощи.. ще видиш, че труда и неудобствата в даден момент ще са забравени....
Просто от момента в който се е родила е била сред кученца и сега изведъж съвсем самичка да спинка... в непозната обстановка.. стресиращо си е.. все пак! Rolling EyesНе се отказвай!
Успех и дано привикне бързо!  bouquet



# 257
  • Мнения: X
Честита ви победа, италиански мами! Заслужена е !

Аз нахълтвам в темата ви, защото имам въпросче...
Този август ни се иска да пообиколим семейно малко из южна Франция и западните части на Северна Италия... Тоест, на малко път с кола от нашето градче (Grenoble), защото никак не съм за пътуване с моята проблемна бременност.
Та...въпросът ми е...какво ще ми препоръчате да видим, къде да се отбием в Италия в районите близо до Франция? Някакви хотели да препоръчате, съвети каквито се сетите? В Италия не сме ходили до сега, какво трябва да знаем ? С английски , немски и френски ще се оправим ли?
Извинете за многото въпроси.... Embarassed

# 258
  • Italia
  • Мнения: 4 492
CAMPIONI DEL MONDOOOOOOOO   Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

Прекрасно на4ало на седмицата след оЩе по_прекрасен уикенд.  Hug Генералният директор,административния ни и търговския са франсета......няма да ви казвам какво бъзикане пада  Twisted Evil Wink

Усмихнат и успеШен ден ви желая   bouquet

# 259
  • Мнения: 3 425
Добро утро и от нас  newsm44

Хубаво е да 'ставаме' шампиони  #Milti И тук беше лудница,но за кратко(2 часа) ...толкоз хора не съм виждала наведнъж при нас и толкова коли и дрънчаха със всякакви дрънкалки  superuu

Мишле,малко по-късно очаквай отговори  smile3503 по разбираеми причини!Да не забравиш да си направиш медицинска застраховка,макар че тук при проблем досега не съм чувала някой да е върнат!

ЕЛЕНА,ГУшКАЙ КУчЕТО И СЕ ДРЪЖ ПРИЛИчНО,чЕ щЕ СЕ КАРАМЕ....трябва му поне седмица.за да осъзнае,че топлата мама,която откликва на всеки звук я няма,.а си има СТОПАНКА!Трябва му време да се адаптира в новата къща поне седмица!Трябва му време да се научи да не пишка вкъщи,поне месец два........дай му шанс и не го стресирай много...има време за възпитание...ти кат цъфна във Форли колко време ти трябваше за адаптация?!Само дет не плачеше де,но теб Дамиано те гушкаше!Гушкай ДАРА,та да не идвам  #Cussing out

Айде нямаме  newsm44

# 260
  • Мнения: X
Мишле,малко по-късно очаквай отговори  smile3503 по разбираеми причини!Да не забравиш да си направиш медицинска застраховка,макар че тук при проблем досега не съм чувала някой да е върнат!


Що ? Доколкото знам френската ми здравна застраховка покрива спешни случаи при пътуване в ЕU... Пък и нашите планове са за няколко кратки пътувания от по 2-3 дена, за да сме близичко, пък и да не ми се събере много накуп.
Чакам с нетърпение и останалите ти съвети...

# 261
  • Мнения: 3 425
Мишленце, да права си въобще не погледнах местонахождението ти  Blush нямаш нужда от такава!

Много съм отплесната.............кафе и закуска няма ли днееееееееееесссссссссссс  #Cussing out

# 262
  • София
  • Мнения: 6 810
Ехооооо!
ЧЕСТИТА ПОБЕДА!  bouquet
Голям кеф, ей...викам си аз като почнаха дузпите, не може да не бием, няма начин.  Laughing 2 дни преди рожденния ми де, 12 години след послената тита... няма начин.  Laughing

# 263
  • Italia
  • Мнения: 4 492
МиШенце,аз сноЩи се завърнах от ваШите земи. Wink Минахме по т.нар Аутострада дей Фиори ( от Ница към Генуа ),която минава покрай Сан Ремо,Империя,Вентимилия,Генуа. Ако имате желание да ходите по морето мисля,4е бихте могли да направите този марШрут. После оттам до Торино,Кунео и околностите.Имаме си една торинска мама,amymommy,дано се вклЮ4и по_късно с идеи. Rolling Eyes Ако имате сили и желание може и към Милано и околностите да скокнете.Има хубави езера,Комо,Леко,Лаго Маджоре и доста неЩа за гледане.  Peace

ето карта


От Гренобъл до Милано са към 375 км та зависи дали много ви се обикаля или не  Wink

# 264
  • Мнения: 5 476
Хайде ,Миленче чакаме разказ  Wink ..как изкарахте?  Hug

# 265
  • Мнения: 1 100
Привет и от мен дами  bouquet

Страхотна ве4ер, много емоции, абе голям кеф Crazy

Мъжете ви как са след победата?

Кофти Зидан4о как излезе от сцената ( мистерия пълна заЩо не се появи на награждаването?!). Какво ли му е рекъл наШия 4овек, да та излезе оня така от строя... Sick Naughty Ма ниЩо не го оправдава.

Лени, търпение мила, аз мисля 4е за 3/4 дена Ще се аклиматизира ку4е беб4е. Пък и малко подготовка на нервите за бебе до някое време Heart Eyes

Хайде пиШете, пиШете Hug

# 266
  • Мнения: 3 098
Campioni del mondo!!!4естита ви победа,италианки fight newsm20

# 267
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лени и аз да се обадя като Радио Ереван  Wink С Дари4ка Ще трябва да имаШ доста търпение. Ако мислиШ,4е за 2_3 дни Ще стане работата просто по_добре я върнете оЩе сега. Така Ще е по_добре и за вас и за нея. Thinking Не искам да те демотивирам,но мисля,4е е по_добре да си дадеШ реална сметка как стоят неЩата. Нормално е да "пла4е" през ноЩта. Та тя е като малките бебета ( не ме "изяждайте",моля за сравнението  Stop). Свикнала е да усеЩа топлинката на мама и да се гуШи в нея а изведнъж се оказва на непознато място с непознати хора и сами4ка цяла ноЩ.
Знам от опит,4е недоспиването изнервя,но това са ти прове дженерали и за бъдеЩото беб4е.Пък то като зареве няма къде и как да го върнеШ. Confused Така,4е диШай дълбоко,медитирай ако трябва и ....споко.  Hug
Аз пък за да съм контрокоренте съм от тези,дето дават на собственото им ку4е да ги "целува".  Twisted Evil Но на диван,столове и лего да се ка4ва НЕ  Crossing Arms И не му викам "Ела ,мам4е"  Mr. Green

# 268
  • Мнения: 6 167
Миленче и Деси, кучето е великолепно.
умно, научава се бързо и тн. мило, разбра, че с дамиано не сме по подскоците.. съобразява се))
тая нощ ( дамиано ще е против, но не ми пука) слизам при нея да спя на дивана в хола и да подавам ръка и да съм около нея.
явно лека полека трябва. ми тя ще полудее сама в хола в коша.
милата, преди малко ходих да пия кафе в бара - никакви поразии в това време
ходихме навън на двора да лудеем, тя се научи за отрицателно време да качва стълби..
според мен ще стане голямо куче, като сетер...
как ще го връщам. толкова искахме с дамиано куче, сега такова поражение. няма! не и преди да направя всичко възможно. един ден така ли ще си върнем и бебето, ако реве. Naughty
милата тя. как ми се гуши, как ми обича джапанките да спи в тях, колко е мила, става , отваря очи и отива с една смешна походка до входа на памперса.
само дето се бях побъркала с чистотата - а то къде бил ключа от бараката)))
за мен това е изпитание не съм се грижила за безпомощтно същество преди ( а и Дамиано) и .. да, играе леко и като тренировка.  (не ме разстрелвайте).
да видим.

ОБИЧАМ ВИ!

# 269
  • Мнения: 5 462
А от Перуджа и околностите има ли някой ?

Общи условия

Активация на акаунт