Любители на кучета - 90

  • 22 409
  • 756
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 867
https://
donsita, под юргана не им ли е топло на някои? Как хубаво се е завил само!
Той не е завит, скрил се е зад дупето ми върху одеялото 🤣

Пак ходих да гледам, като завит ми е и полегнал на възглавница! Ама след обяснението - ясно! Хубава почивка сте му ударили! Мързелива, ама приятна!:)

# 16
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Хахаха, аз също се върнах да погледна отново. Joy Наистина е като завит.
Ами Брус? Само една муцка.

# 17
  • Мнения: 2 127
Защооо беше командирована Вивата? Кой сега ще тормози Макс?

Ние уикенда го оползотворихме с 4-часови разходки в парка. Беше много послушен, 1-2 пъти се сръмжа с други кучовци (като единия път си го предизвикаха, той търпя, търпя, пък му писна), но до там приключи всичко, нито помен от предишните циркове. Чак ме хвана яд, че не засякохме Сашо, да го види какъв кротък е станал.

# 18
  • Мнения: 22 867
Seerose, сериозен куч е, че и с тоя намордник, направо от снимката ме респектира, наживо........не смея да си мисля!

# 19
  • Мнения: X








“Най-щастлив съм на разходка, без каишка и да е слънчево” Макс

# 20
  • Мнения: 1 110
Спамя, но и аз се върнах, гледам, гледам и май ще трябва да ми се нарисува, все ми е завит...
Дали е от онези мозъчни илюзии, а съм много добра там или... Да не е да си сложила друга снимка по грешка?Close

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Прочетох ти темата, Епона и коментирах, но не разбрах, тук ли си писала, че любимеца ти има рожден ден или някъде другъде ?

Джули, голямо сладкишче си имаш.Heart Exl

# 22
  • sf
  • Мнения: 10 194
Не е грешна 😂
Аз лежа завита, по корем, с един свит крак. Той се е наместил зад дупето ми върху одеялото, а снимката е правена от мен с много гимнастика на ръката ми 🤣

# 23
  • Мнения: 2 695
Здравейте. Със сигурност не ни помните, не съм писала от  много време.
Една снимка за отчет

Така гледаме филм 😀

# 24
  • Мнения: 2 127
Seerose, сериозен куч е, че и с тоя намордник, направо от снимката ме респектира, наживо........не смея да си мисля!
Ма моля ти се, наживо ще го бутне тоя намордник в тебе, ще ти даде целувка през него и ще мрънка да го галиш. Всеки, който не вярва, е добре дошъл Grinning
Ама пък непознати не ме закачат и обирам погледите на всички батки wannabe-та.
Джулиана, това е плюшена играчка!

NoMe, ама е сериозен в мисията си... да е стойка за таблета!

# 25
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Здравейте, една снимка и на малката Чарли

# 26
  • Мнения: 2 917
NoMe добре завърнала се в темата 🤗
esstela изключително неприятна случка. Наистина взимането на ръце на кучето е грешка, но при дребните породи често се практикува. Лошото е, че така дори другото куче да не е с намерение да нападне, щом вземеш твоя на ръце и го поставяш по-високо от него то другото ще иска да го докопа при всички случаи, дори и теб ще нарани докато успее да го свали от ръцете ти. И не разбрах дали кането е нападнало или просто е дошло при вас. Агресивно ли е било или просто при вида му си преценила превантивно да не позволяваш допир до Бизу.
Seerose такава беше идеята за нея. Надявам се да довършим скоро ремонта там, та и ние да можем да оставаме по-дълго там. Разбрах, че вече е яла бой от другите четирикраки, ама зет ми каза, че не може да отидеш да изядеш яденето на другите и твоята си купа да си я оставиш за накрая 😂😂😂 А първата нощ е спала гушната с майка си.

# 27
  • Мнения: 2 695
И другата ми красавица


А тук не става ясно какво е това YumYumYum 

# 28
  • Мнения: X
Joy, опитах се да си "порозовя" връхчетата на косата, като твоята, но моята си е естествено "руса" и стана някакво хахаха смешно е Simple Smile И е на никъде, но аз все пак му се кефя.

Ето ни и нас, езичето е особено важно

# 29
  • Враца
  • Мнения: 1 017
Аз много се радвам на вашите кучета.
Първото ми куче беше минипудел - черен. Девет години го гледах и го загубих.Много трудно го изживях и почти 15 години нямах куче. След това се преместихме на лозе. Тук взехме Марио, с по- късно Сара. Така и не се научих да гледам големи кучета. Моите са вързани защото няма друг начин. Всъщност на тях вярвам повече от хората около тях. Тази зима Сара беше пусната.
Приятелят ми има 7 кучета.
Би ми се искало тази тема да е много позитивна защото животните и най- вече кучета са най- добрите приятели. Зная, че сме различни, но аз много се кефа на вашите малки и големи сладури.

Общи условия

Активация на акаунт