1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

  • 35 193
  • 599
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 472
Ами Наси - точно това - дали не можем да осъдим НЗОК в европейския съд заради това че дефакто вече не поема лечението на децата за определени болести - нямало такава болест алергия е това на какво прилича #Cussing out

Хриси, още утре ще говоря с нея! Ако трябва още нещо да се пита казвай?

# 571
  • Мнения: 1 033
Момичета - организаторки от градовете, обажда ли ви се една дама от БНР тези дни? На мен обеща, че ще се обади в понеделник, за да споделим впечатленията от протеста. Ако не са ви звъняли, моля дайте телефоните си на лични, за да я помоля да осъществи връзка с всички протестиращи градове.
Mishlentze, стискаме палци утре!

# 572
  • Мнения: 472

Масларова е мнооого циничен човек с нея на глава няма как да се излезе. Според мен и да се организира среща, резултат от нея няма да има, само нерви ще изхабим, че може и да не успеем да се защитим както трябва. Тя е много обиграна, агресивна и цинична. За дебат с нея трябва точно същия обигран и циничен човек иаче наистина няма смисъл.
[/quote]



Момичета, това че тя цинична никой не го отрича! Но нали вече си имаме адвокат организацията така че тя може да говори от наше име. На тях поне не им спира устата и още повече са много навътре с материята. Ако трябва да намекнем, че ще ги съдим и готово...не че ще се изплашат много, но все пак..........

# 573
  • Мнения: 2 070
Дайте да си разграничим - ако ще се борим и срещу касата - там Масларова няма компетенции особени. А що се отнася до нея - дайте да вдигнем на крака старозагорските майки - нари тя е от техния избирателен район и им е депутатка!

# 574
  • Мнения: 177
Ами Наси - точно това - дали не можем да осъдим НЗОК в европейския съд заради това че дефакто вече не поема лечението на децата за определени болести - нямало такава болест алергия е това на какво прилича #Cussing out


А това кога и къде са го казали че съм пропуснала.
То наистина не е болест, а неадекватна имунна система, но това не значи че трябва да ни оставят да се справяме сами като кучета, както правят за много други неща между впрочем. Като ми спират безплатното мляко, да ми вдигнат майчинството, толкова че да мога да си го позволя това мляко. Ама кой го интересува, че една кутия е от порядъка на 20 лв. и хлапето яде 10 на месец, а дохода ми е 160 лв. на месец. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 575
  • София
  • Мнения: 2 968
Тая държава заслужава един ден да не живееш тук.

# 576
  • София
  • Мнения: 2 968
Дайте да си разграничим - ако ще се борим и срещу касата - там Масларова няма компетенции особени. А що се отнася до нея - дайте да вдигнем на крака старозагорските майки - нари тя е от техния избирателен район и им е депутатка!



ДА СЕ БОРИМ  С/У ВСЕКИ И С/У ВСИЧКИ ВЕДОМСТВА!!!

# 577
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Момичета, каквото и да правим трябва да сме добре подготвени. Иначе ще ни изядат със се парцалките. Особено за клиничните пътеки, аз специално въобще не съм наясно. Много са ми объркани там нещата. Трябва да имаме подготвени въпроси и да сме проучили предварително евентуалните отговори за да можем да контрираме. Много е важно да сме навътре в нещата, а за това ни трябва някой който ги разбира да ни ги обясни на човешки език.

Деби, това с млякото е много гадно, дано се справите някак! Praynig

Кали успех! Hug Ние знаем, че ще се справиш!  bouquet

# 578
  • Мнения: 1 493
Държавата сме ние !
Управниците сме си ги избрали ние !
Като не ни харесва нещо, трябва да го променим ! Най-лесно е да си тръгнеш обиден от България !

# 579
  • София
  • Мнения: 2 968
Държавата сме ние !
Управниците сме си ги избрали ние !
Като не ни харесва нещо, трябва да го променим ! Най-лесно е да си тръгнеш обиден от България !


Ами да, така е! Борба да дупка!!!

# 580
  • Мнения: 177
Тая държава заслужава един ден да не живееш тук.

Аз си обичам страната, обичам и хората в нея и ще остана да живея в нея и то точно заради хора като вас, които имат хъс и имат желание да се борят с проблемите, а не да бягат от тях. Но, ако един ден детето ми иска да я напусне, тази страна, незнам дали ще го спра  Cry

# 581
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Държавата сме ние !
Управниците сме си ги избрали ние !
Като не ни харесва нещо, трябва да го променим ! Най-лесно е да си тръгнеш обиден от България !
Peace АбсолИУтно съм съгласна, нали за това се опитваме нещо да променим!

и да знаеш, че на пазара има домати и по 25 ст.

# 582
  • Мнения: 4 181

А това кога и къде са го казали че съм пропуснала.
"В тази наредба няма заболяване, за което лечебните млека Фризопеп, Алфаре и Пепти джуниър да бъдат договорени" , момичетата от "Родители на деца с увреждния" също цитираха нещо подобно
Наси - на мен ми се върти и нещо друго в главата, ама трябва да се провери- да се види колко е линията на бедността, предполагам е близка до 160 лв и да речем за самотните майки да се пита - как така ще живеят и отглеждат и дете с тези пари, да не говорим ако са близнаци, а ми ако са с алергия, оф направо ме заболя главата #Cussing out #2gunfire Sick
Кали - стискаме палци и на краката за утре Peace

# 583
  • Мнения: 4 181
оф момичета, уж седнах да работя, ма само отварям прозорчето с темата ooooh!
оставям ви и ви желая лека нощ на всички Hug

# 584
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
kleo_80 лека работа и да не се преуморяваш много! Hug

Я някой да каже колко е прага на бедност?

Общи условия

Активация на акаунт