1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)

  • 35 191
  • 599
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 710
Пак казаха за спирането на млеката за деца с алергии - имаше и репортаж с родители.
  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Стана ми едно мъчнооо.... като че на пук - три от нашите искания бяха (цитирам по памет)
1. Да се осигурат всякакви изследвания на бременните майки
2. Да има специална грижа за бебетатат от 0 до 6 месеца
3. НЗОК да е по-гъвкава в приемането на нови лекарства и храни за деца, които имат нужда от тях.

Какво да коментирам....  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 556
  • София
  • Мнения: 2 968
Пак казаха за спирането на млеката за деца с алергии - имаше и репортаж с родители.
  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Стана ми едно мъчнооо.... като че на пук - три от нашите искания бяха (цитирам по памет)
1. Да се осигурат всякакви изследвания на бременните майки
2. Да има специална грижа за бебетатат от 0 до 6 месеца
3. НЗОК да е по-гъвкава в приемането на нови лекарства и храни за деца, които имат нужда от тях.

Какво да коментирам....  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Май трябва да ни е гадно!

# 557
  • Мнения: 1 493
Моята нова идея за протест е да бъде:
1. Без децата
2. С много лозунги
3. С по-дълъг маршрут
4. В никакъв случай мирен протест
5. В делничен ден


Има домати по 0.40 лв. килограма  #2gunfire  hahaha Joy

# 558
  • Мнения: 472
Девойки, моето мнение е че трябва по-някакъв начин да предизвикаме Масларова на дебат. Хората, трябва да разберат, че всъщност нищо не се върши, а не както тя не пропуска момент да се похвали как нейното министерство работи в тази насока.
И още: да се търсят срещи с: ПРЕЗИДЕНТ, МИНИСТЪР ПРЕТСЕДАТЕЛ, КМЕТ и т.н

# 559
  • София
  • Мнения: 2 968
Абе аз мисля, че не може без децата! Който иска и може да ги вземе, който не - не! Нали за нас и тях се борим.

Не, не ме разбирай погрешно! Не че не искам да съм с детето, но ако е със скандиране, по-дълъг маршрут и в делничен ден когато има много хора, може да не е добре за децата. А иначе си права, нали за тях се борим.

# 560
  • София
  • Мнения: 2 968
Моята нова идея за протест е да бъде:
1. Без децата
2. С много лозунги
3. С по-дълъг маршрут
4. В никакъв случай мирен протест
5. В делничен ден


Има домати по 0.40 лв. килограма  #2gunfire  hahaha Joy


Какво значи това?!?!?!

# 561
  • Мнения: 472
Че доматите са евтини да замерваме когото трябва!!!! Party Party Party Party

# 562
  • Мнения: 4 181
Момичета, първоначалната идея за тези искания тръгна от дир.бг и всъщност беше да съдим държавата - аз си мисля че за майчинството няма да  можем да я осъдим, обаче дали не можем да осъдим касата за геноцид - защото извинявайте много , ама спирането на млеката си е точно това #Cussing out #2gunfire
Наси, твоята позната от Хелзинкския комитет дали се върна вече? Трябва да се поровим по тоя въпрос
Деби за млеката е ясно, аз говорех конкретно за това което казаха вчера за рисковите бременности и недоносените деца

# 563
  • Мнения: 2 070
Момичета, първоначалната идея за тези искания тръгна от дир.бг и всъщност беше да съдим държавата - аз си мисля че за майчинството няма да  можем да я осъдим, обаче дали не можем да осъдим касата за геноцид - защото извинявайте много , ама спирането на млеката си е точно това #Cussing out #2gunfire
Наси, твоята позната от Хелзинкския комитет дали се върна вече? Трябва да се поровим по тоя въпрос
Деби за млеката е ясно, аз говорех конкретно за това което казаха вчера за рисковите бременности и недоносените деца

Проверихте ли дали спират млеката или просто ги сменят с други марки? нали знаете кви са им политиките, едни фирми производители губят, други намазват....Изобщо не ги защитавам, но дайде хубаво в подробности да се проверят нещата...

# 564
  • София
  • Мнения: 2 968
Че доматите са евтини да замерваме когото трябва!!!! Party Party Party Party

ААААааааааааааа, умно! Не схванах бързо.

# 565
  • Мнения: 472
Момичета, първоначалната идея за тези искания тръгна от дир.бг и всъщност беше да съдим държавата - аз си мисля че за майчинството няма да  можем да я осъдим, обаче дали не можем да осъдим касата за геноцид - защото извинявайте много , ама спирането на млеката си е точно това #Cussing out #2gunfire
Наси, твоята позната от Хелзинкския комитет дали се върна вече? Трябва да се поровим по тоя въпрос
Деби за млеката е ясно, аз говорех конкретно за това което казаха вчера за рисковите бременности и недоносените деца

Днес трябва да е кацнала! Какво искаш да говорим с нея общо казано.

# 566
  • Мнения: 177
Девойки, моето мнение е че трябва по-някакъв начин да предизвикаме Масларова на дебат. Хората, трябва да разберат, че всъщност нищо не се върши, а не както тя не пропуска момент да се похвали как нейното министерство работи в тази насока.

Масларова е мнооого циничен човек с нея на глава няма как да се излезе. Според мен и да се организира среща, резултат от нея няма да има, само нерви ще изхабим, че може и да не успеем да се защитим както трябва. Тя е много обиграна, агресивна и цинична. За дебат с нея трябва точно същия обигран и циничен човек иаче наистина няма смисъл.

# 567
  • София
  • Мнения: 2 968


[/quote]

Масларова е мнооого циничен човек с нея на глава няма как да се излезе. Според мен и да се организира среща, резултат от нея няма да има, само нерви ще изхабим, че може и да не успеем да се защитим както трябва. Тя е много обиграна, агресивна и цинична. За дебат с нея трябва точно същия обигран и циничен човек иаче наистина няма смисъл.
[/quote]

СЪГЛАСНА СЪМ С ТЕБ НА 100%. ТОВА Е ЧИСТАТА ИСТИНА ЗА ТАЯ СКАПАНЯЧКА!!!

# 568
  • Мнения: 4 181
Ами Наси - точно това - дали не можем да осъдим НЗОК в европейския съд заради това че дефакто вече не поема лечението на децата за определени болести - нямало такава болест алергия е това на какво прилича #Cussing out

# 569
  • Мнения: 177
Момичета, първоначалната идея за тези искания тръгна от дир.бг и всъщност беше да съдим държавата - аз си мисля че за майчинството няма да  можем да я осъдим, обаче дали не можем да осъдим касата за геноцид - защото извинявайте много , ама спирането на млеката си е точно това #Cussing out #2gunfire
Наси, твоята позната от Хелзинкския комитет дали се върна вече? Трябва да се поровим по тоя въпрос
Деби за млеката е ясно, аз говорех конкретно за това което казаха вчера за рисковите бременности и недоносените деца

Проверихте ли дали спират млеката или просто ги сменят с други марки? нали знаете кви са им политиките, едни фирми производители губят, други намазват....Изобщо не ги защитавам, но дайде хубаво в подробности да се проверят нещата...

Аз съм лично потърпевш, спират ги без да предложат нищо в замяна. Един вид оправяйте се, струвате ни много, в тежест сте ни, не може така. Мислих, мислих тия дни и колкото и да го мисля няма откъде да ги извадя тези пари и започвам да го захранвам, страх ме е много, защото може да остане алергичен за цял живот или да се стигне до астма, ама като нямам друг избор...

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт