Мами в Италия 9

  • 12 940
  • 304
  •   1
Отговори
# 45
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз съЩо много късно се сетих,4ак като излязох от работа ина4е Щях да ти звъна да ти кажа  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 5 475
Абе то аз програмата за празниците на сан Джовани я имам у дома..ама кой да гледа...с това око последните дни направо мъка... smile3518
  Добре,че се оправи вече!  Hug

# 47
  • Мнения: 3 425
Салве банда  Flutter
Вчера, както се досещате, не ми остана време да пиша пак  #Crazy
Гери, аз 'настоявам' да знам,защо снимките на орхидеите са черно-бели - избор на автора или има друга причина?
Маркрит,аз не съм чувала коментари за нашия цар?!Сега тук са погнали принца на Савоя!
Влади, браво:) Аз моите сланинки само им се заканвам,ама нищо особено не правя по въпроса  Blush
Лени,наслаждавай се на заслужената почивка...апропозито как върви с италианския?Нещо ми се струва,че се помоткваш  Thinking

Нямаме ...

# 48
  • Мнения: 2 427
Добър ден и от мен,и моят мъж днес до обед си е в къщи,реши  да не отиде на работа,защото ще ходим заедно да правим три тест в Торино.Жалко само ,че и неговата мама ще идва с нас,тъй като трябвало да си вземала резултати от изследвания в С.Анна.Можеше да бъде перфектен ден,да се разходим в центъра,да пием по нещо в ниакой бар в пресечките,то аз не че пия друго освен морковен или портокалов сок ама да го кажа така ,че звучи по добре.В събота сме канени на едно комунионе в Алба,ще бъде  невероятно скучно и мъчително,та ми се искаше да направя от това така отегчително задължение добър повод да си купя нещо свястно за обличане...ама с мамито му не ми се ходи по магазини че пак ще има да ми се взира в етикетите и да се информира кое колко струва.
Стискайте палци три теста да мине по вода и маммина да се откаже да идва с нас. Heart Eyes Laughing Laughing
На мен ли само ми се струва или наистина "Мами в Italy 9"нещо много запустя? newsm78

# 49
  • Мнения: 5 475
Кала ,то доста неща не са наред на този сайт..  Crossing Arms аз още като ми възложиха задачата си казах моето мнение..ама кой да те слуша.. Whistling
  Например в каталога има всички видове орхидеи...а те в магазина си имат само 20 тина..според мен е глупаво да пишеш неща,който принципно съществуват...а и да накараш американец да плаща онлайн с бонифико...тук направо умрях да се смея...казах им ,че само бонифико до Европа струва 15 $ ...така ,че моята работа беше в превода..като не ме послушаха -тяхна си работа!  Peace

Влади стискам палци добре да ти мине изследването.Успех!  Heart Eyes  Peace
А  на  Markrit  и аз мога да ти кажа,че освен,че бил замесен Симеон нищо друго не съм чула...но и не се интересувам особено от политика...стига ми мъжа ми,който по 15 теледжорнала гледа на ден! Crazy

# 50
  • Мнения: 2 427
Кала,да ти кажа най трудно е да се наканиш да направиш нещо по въпроса,а когато започнеш разбираш че освен че не е досадно е и много приятно.Вчера бях обзета от размазващо удоволствие,чувствах се невероятно свежо през цялото време.Някак си разходката до там ме загря,а после плуването в хладката вода е много тонизиращо.Днес ме болят мускулите на Дъ-то,което е много добре показва че започвам да се стягам.Гледам че имаш бебче на 9 месеца,ако имаш на кого да го оставиш заеми се с някакъв спорт или каквото и да е там раздвижване,за предпочитане извън къщи и мисля ,че сте се почувстваш добре както физически ,така и психически.Бебетата поглъщат един куп енергия,и колкото и да ги обичаме понякога се случва да ни е малко мъчничко че нямаме повече никакво време за себе си.
  chef oggi:pasta&pesto! E basta.

# 51
  • Мнения: 5 475
как ми се ходи на басейн и на мене..ама съм се обзавела с псориатичен артрит и ми е противопоказан басейна...хлора влияе зле на кожата...  newsm78 виж на моренце..може.. newsm68
  така,че ще има да си плувам таз година на Хърватско.. Grinning

# 52
  • Мнения: 1 100
Здравейте дами  bouquet

Аз съм от късно ставаЩите и докато си изпия кафето (безкофеиново, хи4 не е хубаво!) и ви из4ета, то станало обяд. Ама ниЩо. Вие пък за сметка на това все си пиШете, само така, да върви приказката и денят по-забавно минава.

Тъй като видях, 4е amymommy е забелязала леко запустяване на теми4ката, реШих бързо да се разпиШа и аз. Междудругото, успех на три теста днес и дано успеете да "отбиете" свекито да не досажда Laughing

Днес май се заформя жега, Ще се скрия в къЩи на хлад.
А Ленни да у4и, 4е после Ще провеждаме онлайн изпити Mr. Green

Пък за историята със Савойския принц, аз много се забавлявам. Много пропаднали тези "благородници" Ей!!

А да не забравя, аз съм Деси:) Това от мен за сега, после пак  Hug

# 53
  • Мнения: 3 425
Защо плачат жените?
Малко момче попитало майка си, „Защо плачеш?"
„ Защото съм жена!", отговорила му тя
„Не разбирам", казал той. Неговата майка само го прегърнала и казала „ И никога няма да разбереш"
По-късно малкото момче попитало баща си, „ Защо мама сякаш плаче без причина?"
„Всички жени плачат без причина", само това могъл да каже баща му.
Малкото момче пораснало и станало мъж, но все още се чудел защо плачат жените.
Най-накрая попитал Господ:„Господи, защо жените плачат толкова лесно?
Господ отговорил: „ Когато създавах жената, тя трябваше да е специална.Направих раменете й достатъчно силни да поемат тежестта на целия свят, и въпреки това достатъчно нежни за да даряват удобство. Дадох й вътрешна сила да издържи раждането на дете и отхвърлянето, което много пъти идва от децата й.Дадох й твърдост, която й позволява да продължава напред, когато другите се отказват и да се грижи за семейството си дори при болест и изтощение без да се оплаква. Дадох й чувствителност  да  обича децата си въпреки каквото и да и въпреки всички обстоятелства, дори когато дете й я е наранило много.
Дадох й сила да помогне на мъжа си да преодолее грешките си и я  n създадох от неговото ребро за да защити сърцето му. 
Дадох й мъдрост за да знае, че добрият съпруг никога не би наранил жена си, но понякога изпитва нейната сила и нейното решение да бъде до него непоколебимо.
И накрая, дадох й сълза, под която да се приюти. Това нейно уникално право, за да го използва, когато има нужда.
„ Виждаш ли, сине.", казал Господ, „красотата на жената не е в дрехите, които носи, фигурата, която има или в начина, по който си сресва косата.
Красотата на жената трябва да бъде в нейните очи, защото това е пътят към сърцето й – мястото, където любовта обитава."

  bouquet

# 54
  • Мнения: 708
ехехех добър ви ден и от мен,
ама доста сте изписали,не разбирам за6то казвате 4е форума бил запустял  newsm78
явно преди е било о6те по_оживено.

Ина4е аз да се похваля....ве4е от няколко дни си усе6там бебока да мърда....то какво мърдане,то си е живо бълбукане в корема ми.Даже мъжо оная ве4ер го усети та голям кеф падна.Все едно съм глътнала топка и тя се движи на ляво и дясно  hahaha
Ина4е другата ми хвалба е 4е току 6то си направих киоопъло (не мога да я напи6а правилно тая дума 6тото на клавиаурата ми липсват някои букви от БГ азбука).Оба4е много съм горда 4е успях да го сътворя и то доста вкусно,та с мек хляб,това 6те ми е обяда днес.....ехехе аз напоследък само за манджи мисля ама кво да прявя.
Ина4е много искам да ходя на басейн и оня ден ходих да си търся бански за бременни и намерих в магазин на Chicco оба4е 4уйте цената: 100 еуро  #Cussing out #2gunfire
направо се ококорих като 4ух цената...ама може ли толкова пари за не6то дето 6те го сложа най_много 5 пъти и после трябва да го хвърлям....малееееееее
АААА про4етох мненията за интелектуалното ниво на италиянците......та да споделя 4е аз познавам и на двете крайности:

на морето преди 2 години се запознахме с една двойка,които се оказаха 4е живеят близо до нас та после по4нахме да излизаме 4есто заедно.Малеее колко са тъпи,просто идея си нямате.И двамата са от Калабрия,но са се заселили на север.
Мале толкова ниска култура не съм виждала през жовота си.
Давам пример:
В Анна  и Давиде сме (така се казват) и по радиото пускат песента на Eamon, която се казва Fuck it (сигурно я помните,бе6е голям хит миналото лято),та Анна казва:
"Това е на6ата песен,толкова е романти4на"
Аз казвам:
"Еми да хубава е,ама все пак е тъжна и малко цини4на,все пак мом4ето е ядосано на бив6ето си гадже и повтаря постоянно Fuck you "
И Анна у4удена ме пита: "АМА  Fuck you  НЕ ОЗНА4АВА ЛИ ОБИ4АМ ТЕ НА АНГЛИЙСКИ" newsm78
 Joy hahaha
Мале 6тях да паднаааааааа,с мъжо се посритахме под масата и едва устискахме да не се напи6каме.
О6те една слу4ка:
Познаваме се ве4е  от 2 години и те много добре знаят,4е  мъжа ми работи във Верона и е менаджер в една фирма за метали.Та онзи ден той им обяснява как има клиенти от Кипър и как има сделка с тях и трябва фирмата да им  продаде няколко тона желязо,които 6те бъдат транспортирани с кораб.
При това Анна отново се изцепва: "Ама ти на кораб ли работи6,моряк ли си....." #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
На6ата Анни взе 4е си помисли,4е във Верона има море (ни6то 4е тя живее на 30 мин от Верона) и 4е мъжо моряк го раздава,ни6то 4е ве4е 2 години се познаваме,тя о6те не разбрала кво то4но работи  hahaha
Думи нямам......а и о6те не6то......един път се изцепи как била гледала по ТВ изказване на президента на Италия Берлускони  Joy Mr. Green
Абе с една дума.....нямам думи просто.
да не говорим 4е тая Анна какво е да си обръсне ми6ниците не знае.....като и кажа 4е 6те ходя на кола маска и все се 4уди какво е това 4удо,яде ли се,6то ли  newsm78
Ина4е  моми4ето все се ядосва как не можела да си намери работа,а била у4ила целиииии 8 години  hahaha
Моя мъж се пита дали в тея 8 години дето е у4ила не влиза и детската градина дето е ходила  hahaha Joy
Ина4е приятелите на мужо са много на4етени мом4ета и от тях винаги има какво да се нау4и,даже на моменти са досадни и ску4ни,6тото от прекален интелект 4ак няма на какво да се посмее6.
Виж с на6а Анна просто забавлението е на 100%

Малеее колко изписах,дано не ви е писнало,ама няма6е как да не споделя с вас зя моята дружка   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Последна редакция: ср, 21 юни 2006, 13:30 от Bimba25

# 55
  • Мнения: 708
ех така се разплалих с обяснения за на6ата Анна та викам 4акай да ви я покажа на моята сватба:
 http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=710621

Тя милата бе6е много изненадана каква такава булка съм без корона и ръкавици.
Жалко 4е нямам снимки от нейната сватба да ви я покажа......ама ако сте виждали циганска мома булка, е съ6тото не6то.
На главата и було (огромно),цветя в разли4ни цветове, искря6ти перли и корона с разноцветни камъни.....вси4ко това прикрепено към косата и накъдрена на огромни букли.Роклята с бухнали ръкави ,силно разкроена и ръкавици които допълват "скромната визия"

Та според нея аз изоб6то не съм била булка.....много постна и бледа съм била......то пък бива ли булка поне една корона да не си сложи на главата 
hahaha

# 56
  • Мнения: 6 167
Уча бе!
Все повече)))
2 часа сутрин, 2 часа следобяд - това е нормата, към която се стремя))
иначе на разговорно ниво вече мога и да си издействам боя някъде.. хехе.
след като бях със свеки оня ден в болницата 3 часа и си говорихме през повечето време....
напредвам)))

Амимоми, едно от мен съвет - защото мисля, че ти каза , че живеят до вас ( или нещо такова помня) - дистанция мила. учтива дистанция. аз с моята свектърва се разбирам перфектно, а сме като във Всички обичат Реймънд - 2 къщи, 1 двор. тоест, жената е нон стоп в присъствие.
Не се виждаме, но Знам, че е Тук  Wink

Особено те разбирам за цените и как гледа - моята така пита всяко нещо колко струва.  Онзи ден дамиано като ми подари колелото и аз му казвам ' моля те, спести цифрата на майка си', той милия обаче е толкова наивен и така е свикнал да няма филтър, че вече й беше казал.
тя нищо не ми казва, но самата мисъл, че знае подробности ме притеснява. но това е мой проблем, не неин. ми извинявай, къде да си харчи парите сина й освен по жена си?  Laughing
независимо, че дохода ми е висок тия месеци доста , аз продължавам да се тревожа дали тя не мисли , че съм тук да използвам сина й.

но като цяло аз наистина не мога да кажа на бялото-черно : хората са мили и отворени, подкрепящи. аз също към тях. нормално е тя да е подозрителна , но аз печеля точки със светлинна скорост в момента.  


kala, страхотно нещо.. имах го преди някъде из компютъра, но е толкова красиво и нежно.. и някак си истинско...

бимба, добре че ме подсети за кьополу. аз ще направя. имам патладжани.
проблема ми е - къде ги изпече? може ли на огъня на газов котлон... newsm78
иначе знам една сливенска салат а- като  шопска, но вътре се слагат печени чушки, патладжани.. доста лу.к... става УНИКАЛНО
та, дай акъл - къде ги изпече патладжаните?

много си красива Бимба - страхотна булка, жената до теб коя е?

моя бански е от Триумф, че съм чашка Д и едра, и исках бански който а/ да ми прибира бюста и б/ да ми прибира сланинките , от София го купих за 85 евра ( към 170 лв) . на дамиано лошо му стана, но няма как. купувам бански веднъж на 7-8 години, така че..... сега имам червен е.
така че напълно разбирам цената на Кико.
 Peace качествени неща няма евтини... като жена с голям бюст ти го казвам  Mr. Green
( дали ще ми порастне още ако забременея  newsm78, не виждам накъде!)

моля те, тая Анна е някаква уникална. не ща да я чувам))) луда история.

пак ще дойда след малко...

Зарибих Дамиано с Белослава и той сега рови да сваля всичко нейно)))

  bouquet


# 57
  • Мнения: 5 475
Лени жената до Бимба е въпросната Анна от горния постинг.
 А за патладжаните 2 съвета.
 Може да ги запечеш на тиган за пържоли ,нарязани на филийки и после да ги пасираш с пасатор.Аз вчера така ги правих!  Peace
  Друг вариант е да ги запечеш в микровълнова фурна...на макс.степен-също е бързо и лесно се белят после (това по съвет на Бимба)

# 58
  • Мнения: 3 425
Лени жената до Бимба е въпросната Анна от горния постинг.
 


Гери ме изпревари....а ето кой ни чете по диагонал  и не внимава #2gunfire

Ленче,ти да не забрави българския ....казвай да драскаме на италиански  Joy  
Бимба страхотно е,че усещаш бебка...сега са ти най-хубавите месеци от бремеността,щот накрая кат натежи...абе,тежи WinkАз ползвах цял бански...един мой по старичък,в който се побирах и не си купих...според мен е безмислено купуване на сто неща за тез 4-5 месеца!Но аз съм скромно дете на социализма  Rolling Eyes
Влади,дано свеки не е дошла с вас,но се съмнявам  #2gunfire Аз имам само свекърва,но на нея предпочитам да не и го оставям,тъй като му дава да опитва всичко,а и обясних сто пъти,че тя не яде постоянно и не е нужно Марко постоянно да мели нещо в устата си,но не ме слуша и затова  Crossing Arms детето с мен навсякъде!
 
Ма много Десита в нашата тема бе?!
Денисе,аз  пия ХАГ и не е хич лошо,даже на гости предлагам,но си мълча,че няма кофеин...ми не се усеща какво ше се обяснявам  Twisted Evil

Лени, повярвай ми  някои свекита ни дистанция,ни нищо не помага...а примерно на моята и тя е страдала от свекърва и свекър...големи идиоти били,ама сега ни трови живота!

Вчера ходихме да купим на Марко дрешка за кръщенето и тя с нас...не ни оставя сами да излезем ей така тримата!И искаше да ме убеди да купим комплект от тия традиционните,но аз категорично отказах и тя не беше хепи,но не мърмори много!Абе мани ...не ми се разправя,макар че не  лоша жената,НО тва е като е досадна,осъзнава го и продължава да е такава...не може да очаква друго от мен!Сиамо нуора е суочера е БАСТА !

Лек ден засега аз в 3 часа чакам прословутите муратори  #Cussing out 
Остявам ви,че Малчо ме вика  Tired




# 59
  • Мнения: 1 545
Здравейте момичета,
Бимба, страшно се смях с твоята Калабрийка, аз чак такива крайности не познавам. То невежеството е доста разпространено, ама ти направо ме уби! Честито за мърдащото човече, както ти е казала Кали, това са най-хубавите моменти, наслаждавай им се!
Кали, страхотно е това за жените и защо плачат, много точно!
Дениз, и ти ли адашка бе, ми голямо мнозинство заформихме...  Laughing Като се сетя преди малко повече от две години, когато започнах да пиша тук, бяхме само аз, Миленка и Ирина /само Вески/, с такава радост ги "открих"... Сега си е супер, никак даже не е пусто!
Да ви се похваля, днес празнуваме годишнина с Валтер - 4 години. По случая решихме вместо както всяка година да отидем двамата на ресторант, да празнуваме в къщи с цялото семейство на рибна вечер. Той помоли майка си да го придружи при купуването на риба, че той не е експерт, тя първо му обеща, после се оказа че трябва да ходи в къщата на дъщеря си, щял да идва дърводелец... Валтер се разсърди, скараха се. Ще кажете, глупав повод за каране, съгласна съм, но беше върха на айсберга, неща, трупани от години. И Лаура, сестра му първоначално щеше да идва, после нещо май било под въпрос, съответно Валтер им каза, че няма да се празнува нищо повече и точка. Не ми е приятна създалата се ситуация, но.... Та относно свекървите - колкото и да бях в добри отношения с моята, да се разбирахме и т.н. в началото, след раждането на детето положението тотално се промени. Не знам какво й стана, дали и аз в нещо съм сбъркала или не, но не се усеща изобщо и се меси във всяко нещо, от което най-вече страдат отношенията й със сина й, който най-мрази някой да го съди и да му дава съвети за щяло и нещяло. Аз обикн. съм доста дипломатична, казвам - да, така... и пак си правя моето, но той "скача". Напоследък често казва, че неговата "суочера" е майка му, докато моята му е като майка. Естествено, това не допринася много за затоплянето на отношенията с майка му. Та извинявайте за отклонението, но съвета ми е - по-далеч от свекървите, не като разстояние, като отношения. Още повече, ако от сега ви се бъркат в живота, намерете начин да ги поставите на място, по възможност без скандали и войни. Живейте си живота, никой няма да ви върне скъсаните нерви по глупави въпроси от ежедневието, само защото свеки не знае до къде е границата. Вашето семейство се състои от вас, съпруга ви и децата ви и точка, ВСИЧКИ останали са на заден план.

Общи условия

Активация на акаунт