Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 38 686
  • 348
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 3 039
Хелинор, имам 2 неуспешни опита в КИРМ и не бях доволна от отношението. Сега чета, че връщат обаждане, защото когато им бях пациент не връщаха.
Преместих се в Тутракан. Имах повече ембриончета и даже имам и замразени. Не беше успешен трансфера, но продължаваме там. Ние сме с много тежък мъжки фактор и за това.
Пожелавам ви да успеете. Може би там е вашето място.

# 301
  • Мнения: 113
Здравейте! Аз също съм с 2 неуспешни ин витро опита в Тутракан и се преместих в КИРМ Плевен.

# 302
  • Мнения: 523
Аз съм доволна от КИРМ Плевен. Първия опит беше неуспешен, но втория сега спи до мен 🥰 Бяха много любезни и винаги са ми връщали обаждане. Трябва да усетиш, че това е твоя лекар и с него ще успеете. Да му имаш вяра. Поне аз така мисля.

# 303
  • Мнения: 7
Здравейте, дами аз съм пациентка на доц. Иванов и след установени запушени тръби ще подаваме документи за инвитро.
Много се притеснявам дали ще се получат нещата от първият път! Много съм доволна от самия доктор, но и много притеснена от самата процедура.
Моля, ако някой е имал същият проблем и посещавал същият доктор да ми пише! Благодаря и успех на всички Вас ❤

# 304
  • Мнения: 3 143
Здравейте.И аз искам да знам как вървят нещата в КИРМ.Имам два неуспешни опита при д-р Бързашки,но от три години съм в почивка.Зимата мисля да опитам още един път,но не знам при кой доктор.Правила съм цветна снимка при Иванов,но се колебая за процедура.Склонна съм към хиперстимулация,а той не жали организма много-много.

# 305
  • Мнения: 33
Аз имам два неуспешни опита в КИРМ. И съм мнаго разочарована от емриолозите. Според мен просто ни взимаха па.ите и накрая се омотаха в лъжите си целия екип. Когато попитах каква е причината да не стане единия ме казваше едно другия друго, третия трето и тн.
Аз не бих отишла повече там.
 Но не налагам мнение. Изказвам си моето мнение.
Отидох в друга клиника, ами платихме за цялата процедура 70 лв всичко останало си взеха от държавата.

# 306
  • Мнения: 9
Здравейте.И аз искам да знам как вървят нещата в КИРМ.Имам два неуспешни опита при д-р Бързашки,но от три години съм в почивка.Зимата мисля да опитам още един път,но не знам при кой доктор.Правила съм цветна снимка при Иванов,но се колебая за процедура.Склонна съм към хиперстимулация,а той не жали организма много-много.

Здравей,
Аз съм пациентка на д-р Бодурска и засега съм много доволна от прегледи,подготвеност,обяснения и изобщо всичко. След няколко случки бях много наплашена и винаги подхождам с едно на ум ,но тази докторка ми спечели доверието. Засега сме на етап само подготвени документи ,защото при мен излезе проблем с раничка на шийката на матката ,който никой друг не откри за 5 години.
Може би, повече ще разбера при стартиране на процедурите ,но аз я усетих като моя лекар,затова я препоръчвам !

# 307
  • Мнения: 10
Здравейте, дами аз съм пациентка на доц. Иванов и след установени запушени тръби ще подаваме документи за инвитро.
Много се притеснявам дали ще се получат нещата от първият път! Много съм доволна от самия доктор, но и много притеснена от самата процедура.
Моля, ако някой е имал същият проблем и посещавал същият доктор да ми пише! Благодаря и успех на всички Вас ❤
Здравейте. Аз ще съм с втори опит при него. При първият опит направи всичко възможно да стигнат нещата до края, но уви моят организъм ме предаде и дори не стигнах до пункция. Спряха да се развиват фоликулите просто, само един достигна до 16 мм и прекратихме. Миналият месец, след 5 месеца "лечение" на една киста, най-накрая щяхме да стартираме, но се оказа, че естрадиола ми е висок. Та от 6 мес. съм в един омагьосан кръг, но дано да е за добро.

# 308
  • Мнения: 30
Здравейте, дами аз съм пациентка на доц. Иванов и след установени запушени тръби ще подаваме документи за инвитро.
Много се притеснявам дали ще се получат нещата от първият път! Много съм доволна от самия доктор, но и много притеснена от самата процедура.
Моля, ако някой е имал същият проблем и посещавал същият доктор да ми пише! Благодаря и успех на всички Вас ❤

Аз съм пациентка на доц. Иванов. Освен, че тръбите ми не са проходими имаме и мъжки фактор.
Минах стимулацията и пункцията. Предстои ми трансфера. Силно се надявам всичко да е наред и да мога да се похваля, че се е получило от първия път! Hands PrayFlowers Four Leaf Clover

# 309
  • Мнения: 7
Здравейте, аз също съм при др. Иванов със запушени тръби, мъжки фактор по дълъг протокол.

# 310
  • Мнения: 7
Здравейте, аз също съм при др. Иванов със запушени тръби, мъжки фактор по дълъг протокол.
Здравейте понеже все още не съм си подала документите ( поради лични причини) ме интересува малко повече Simple Smile например като си подадем документите колко се чака след това.. а дали ще стане от първият път? Като цяло съм доста уплашена, но няма друг вариант.
Желая Ви успех ❤!

# 311
  • Мнения: 513
Здравейте, аз също съм при др. Иванов със запушени тръби, мъжки фактор по дълъг протокол.
Здравейте понеже все още не съм си подала документите ( поради лични причини) ме интересува малко повече Simple Smile например като си подадем документите колко се чака след това.. а дали ще стане от първият път? Като цяло съм доста уплашена, но няма друг вариант.
Желая Ви успех ❤!
За документи - месец или два. Зависи кога ще ги подадете и кое заседание ще хванете.
Дали ще стане от първия път... Ми Божа работа - знам момичета, при които се е получило, други - от петия, при някои никога не става. Не е точно наука. Трябва с опитимизъм за успех, без прекалено големи очаквания.
Успех!

# 312
  • Мнения: 18
Здравейте. Моля да споделите как е минала процедурата. И на мен ми предстои инвитро при доц. Иванов. Също съм със запишени тръби и мъжки фактор. Как се определя протокола - по възраст или по друг начин.
[quote author=*AmarantH* link=topic=1062309.msg45455711#msg45455711 date=1666183902]
Здравейте, дами аз съм пациентка на доц. Иванов и след установени запушени тръби ще подаваме документи за инвитро.
Много се притеснявам дали ще се получат нещата от първият път! Много съм доволна от самия доктор, но и много притеснена от самата процедура.
Моля, ако някой е имал същият проблем и посещавал същият доктор да ми пише! Благодаря и успех на всички Вас ❤

Аз съм пациентка на доц. Иванов. Освен, че тръбите ми не са проходими имаме и мъжки фактор.
Минах стимулацията и пункцията. Предстои ми трансфера. Силно се надявам всичко да е наред и да мога да се похваля, че се е получило от първия път! Hands PrayFlowers Four Leaf Clover
[/quote]

# 313
  • Мнения: 30
Здравейте. Моля да споделите как е минала процедурата. И на мен ми предстои инвитро при доц. Иванов. Също съм със запишени тръби и мъжки фактор. Как се определя протокола - по възраст или по друг начин.
[quote author=*AmarantH* link=topic=1062309.msg45455711#msg45455711 date=1666183902]
Здравейте, дами аз съм пациентка на доц. Иванов и след установени запушени тръби ще подаваме документи за инвитро.
Много се притеснявам дали ще се получат нещата от първият път! Много съм доволна от самия доктор, но и много притеснена от самата процедура.
Моля, ако някой е имал същият проблем и посещавал същият доктор да ми пише! Благодаря и успех на всички Вас ❤

Аз съм пациентка на доц. Иванов. Освен, че тръбите ми не са проходими имаме и мъжки фактор.
Минах стимулацията и пункцията. Предстои ми трансфера. Силно се надявам всичко да е наред и да мога да се похваля, че се е получило от първия път! Hands PrayFlowers Four Leaf Clover
[/quote]


Здравейте, предполагам, че е индивидуален подход в зависимост от пациентката.
Аз имам и доста съпътстващи проблеми, освен основните 2 (запушени тръби и мъжки фактор).

# 314
  • Мнения: 3 143
Ако някоя има номера на Милена Горанова,ще ми го прати ли на лично?Бях пациентка на Бързашки и го имах.Сега ще започвам при Бодурска и видях,че тя вече работи с нея.Трябва да им звънна,за да се разберем за биопсия на матката.Изтрих й номера още миналата година,тъй като бях решила да приключа с процедурите.

Общи условия

Активация на акаунт