Зъбобол ////

  • 1 970
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте ! Имам ужасни болки във долната челюст не знам дори това дъли е зъбобол всичките зъби ги чувствам някак изтръпнали  не искам да взимам повече лекарства защото съм кърмачка а е много важно да кърмя.  Час на лекар имам  в понеделник,кажете нещо да намаля тази болка моля ви Sad !

# 1
  • Мнения: 884
В зъбите или във венците? Мен редовно ме болят долу венците,защото съм с гъсти зъби и се събира зъбен камък и ми се възпаляват венците.В началото си мислех,че зъби ме болят.За венците тетра или сандрин.За зъбите по телефона не може ли да ви каже зъболекаря ви не може ли да ви каже.

# 2
  • Мнения: 143
Може да е невралгия или периодонтит.Болката засилва ли се вечер ? Може да си правиш промивки с лайка ,ако е някакво възпаление ще облекчи болката .Имаш ли панорамна снимка ?

# 3
  • Мнения: 33
Може да е невралгия или периодонтит.Болката засилва ли се вечер ? Може да си правиш промивки с лайка ,ако е някакво възпаление ще облекчи болката .Имаш ли панорамна снимка ?
вечер болката е по силна да със лайка съм пробвала вече не помага (нямам снимка )  .  Възможно ли е да е от някакво притеснение?

# 4
  • Мнения: 143
По-скоро е друга причината .Ако е толкова нетърпимо потърсете спешен кабинет .Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 38 711
Спешен кабинет.
Можеш да вземеш Парацетамол веднага след едното кърмене.
Мен така ме болеше цялото чене заради пулпит на преден зъб.

# 6
  • Мнения: 29
Здравейте
От около 2 месеца имам проблем с 2 предни горни зъби. Изпитвим лека болка и то само при натиск от предната или задната страна на зъбите (но не и отдолу). Болката е лека, но дразнеща, понякога и по-силна. Венеца там е леко възпален вече 2 месеца, ту е зачервен, ту не. Не успяха да открият какъв е плоблема с венеца или зъбите. Направиха ми панорамна снимка - на зъбите нищо им няма. Ходих на парадонтолог с надеждата да ми вцемат проба за микробиологично изследмане на бактериите, но отказаха с думите, че имам леко възпаление. Нямам парадонтит. Взеха ми кръв, за да ми проверят хормоните и витамините - всико е наред. Но тези болки и леко възпалени венци продължават вече повече от 2 месеца. Ще се радвам, ако някой даде мнение какво още мога да направя. Става въпрос за предни горни зъби и се притеснявам. Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт