Мами в Италия 8

  • 13 895
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сон4е 4естито . Пожелавам на теб,Гери а и вси4ки 4акаЩи бързо да ви станат документите.  Peace Hug
Бялата ноЩ е на 24ти,нали. А кога Щял да идва Стинг ( това съм го пропуснала )  newsm78

# 301
  • Мнения: 3 388
Багодаря ти много  mcdirock    Grinning   Дано наистина не се наложи да чакаме прекалено дълго.

Бялата нощ е на  24 юни от 14.00 до 06.00 часа с общо над 400 събития.
Можеш да хвърлиш един поглед и на: www.milanolive.info    за aggiornamenti  Wink
А на Piazza Duomo  е Grande Concerto "Cornetto free Music Festival" на 23 -ти, където всъщност ще пее  Стинг. Аз съм му фенка, а и като хора, занимаващи се с музика с мъжа ми няма да пропуснем, надявам се  Grinning   Същата вечер ще пеят  Gianluca Grignani -в групата на който има и един приятeл на мъжа ми, още Cesare Cremonini, Alex Britti  и други, з а  които сега не се сещам ...  newsm78
Въобще седмицата е пълна със събития, а в края на месеца мисля, че започват и салдите, така че, предваканционно имаме доста емоции, нали  Wink
Отивам да полея цветята, че от топлото им се разказва играта  Laughing   ...... а също и копъра, който расте като луд  Laughing   адски е пораснал и то само за около 2 седмици  Wink а никога преди не съм сяла какво и да било
Хубава вечер от мен

# 302
  • Мнения: 2 427
  hahahaХе-хе,Десита,и аз така ...нещо в последно време не мога да дишам ако около мен е свекарва ми.Преди много я уважавах и дори си излизахме заедно насам-натам,намирах го за естественно да се държа  като  приятелка с нея.Само че явно в това се е състояла грешката ,тя реши че съм длъжна да и правя непрекаснато компания.Като дойдеше в нас оставаше  през целия ден и в един момент стана доста пезанте.А и започна доста да ме дразни със своето прекалено обожание и ревност към сина си.От както се опитах да се отдръпна съвсем пощуря и сега просто не е на себе си от яд и злоба към мен.Дано и мине критичния период...де да знам,може да се дължи на това че очакваме бебе и сина и е много миличък и внимателен към мен.Дай Боже ,защтото къщата която купуваме в момента е точно с-у тях и ще бъде жив ад ако тя продължи в същия дух. #2gunfireЗа една от двете ни.От както дойдох в Италия загърбих леко добрите обноски(към тези които не заслужават) и май вече не си оставям често магарето в калта.Така че на теб да не ти пука много какво си мисли свекърва ти за това че си българка и че предаваш нашият език и традиции на детето си.Да са оженили синчетата за италянки ако ние толкова не им се нравим.Да ви кажа не знам как им дава сърце на някои родители да не учат децата на български.Не мога да си представя че ще отгледам дете което е неспособно да контактува с майка ми ,баща ми или баба ми и сте се чувства чуждо сред тях. Embarassed
Честит рожден ден на рожденничката,вапреки че не знам коя е.  :боуqует:

# 303
  • Мнения: 2 427
Mcdirock:Мерси за поздравлението за бебето,заслугата не е само моя. BlushНепременно ще ти кажа когато реша да идвам в Милано,така може се видим за кафе,ще ми достави удоволствие ако те улуча неангажирана .Ако имате път към Торино и на мен ще ми е приятно да се срещнем.
Sonita:tell me how you do it  това с копъра.Сях семе достатачно да задоволи нуждите на цяло Пиемонте,нищо не поникна.Всяка година като някой наркотрафикант пренасям ценните семена  по всички летища ,но за никнене не ще и дума да става.Аххх тараторр,пържени тиквички с копър и к.мляко..зелен боб с копърррр..мммм пощурявам.Пробвах да заместя с финокио,но се получи нещо абсурдно.
Стинг е наистина страхотен,цяала зима си слушах Sacred Love...
Almamegreta ,too!!!

# 304
  • Мнения: 81
Здравейте,момичета! Най-после се приземих и ето ме тук в любимия ми форум бързам да напиша newsm44  Една седмица липса и като гледам колко  сте изписалииииииииии.  smile3529Докато го прочетааааааа и хвана края   newsm08 доста ще се измъча. Първо да благодария на Кала (аморе мио, как си се сетила) за пожеланията и също на Giorgia. Целувки и като се видим ще хапнем тортичка непременно  ura newsm38 Тук август месец може да се заформи страхно парти,ако сте навити. Ние мислим за малко да ходим до морето, но останалото време сме си в София.
Тази седмица направо ми разказаха играта. Като се изтърсиха тримата ми шефове италианци и да се чудиш на кого първо да угодиш и все недоволни.  Ама накрая направо ми писна. А и по средата на седмицата имахме и гости - още една италианка и направо се побърках- Освен работните срещи и развлечения трябваше да им организирам. Абе тежка седмица. Добре,че вчера най-после си тръгнаха. newsm44 newsm44 Но пък ми оставиха работа като за един месец напред. newsm09 Но поне ги няма  smile3508
mcdirоck Sting
http://www.dnes.bg/article.php?id=24149
ето тук има инфо за концерта
Сега предстои концерта на Eros Ramazzotti. Ох,още не съм си взела билети и дано не се свършат до края на седмицата.
Amimami   newsm59  party023  bigdance2 dazzler1 Честит рожден ден и много щастливи мигове и всичко,което желаеш стане реалност. smile3525
Sonita късмет за читадиданцата и дано ти стане бързо и безпроблемно.
 newsm17
Giorgia и аз те подкрепям. Макар,че приятелите ни в Италия са много весели. Повечето приятели на моето аморе също са женени за чужденки и може би затова ни е весело. smile3521
Аз не мога да си представя купон без луди танци и да седя на една маса и да се гледаме умно.
На моят много му харесва в България,но да живеел с италианския стандарт.  yes Всички го искаме ама...........
Даниела приеми и моите най-искренни съболезнования! В този момент на човек му е трудно да говори, но знам, че понякога е достатъчно да почувстваш докосването по рамото на приятел и прегръдката. Тя е до теб и там,някъде отгоре бди над теб и ще ти помага в трудни моменти. Празно ще е мястото, но не в сърцето ти! Помни,че тя е винаги с теб!

# 305
  • Мнения: 3 388
Sonita:tell me how you do it  това с копъра.Сях семе достатачно да задоволи нуждите на цяло Пиемонте,нищо не поникна.Всяка година като някой наркотрафикант пренасям ценните семена  по всички летища ,но за никнене не ще и дума да става.Аххх тараторр,пържени тиквички с копър и к.мляко..зелен боб с копърррр..мммм пощурявам.Пробвах да заместя с финокио,но се получи нещо абсурдно.
Стинг е наистина страхотен,цяала зима си слушах Sacred Love...
Almamegreta ,too!!!

честно тов а финокио  выобще не мож еи да се сравнява с нашия си копър. И аз го ползвам много, да не говоря,  че таратора без копър нещо ми е блудкав, та си слагам повечко орехчета  Wink аххх, това чревоугодничеството голяма работа  Laughing
Да ти кажа аз купих  семена в едно пакетче от голям търговски център, от тея тип бриколаж, където продават градински истории, порысих го в една саксия за цветя и стана, не знам и аз как, ама като взе да разсте това зеленото, чак се изумих и се обадих на мъжо, че бях много превъзбудена от факта <( утре ще гледам да го снимам и постна тук  Grinning
Ние бяхме в Торино преди месец на една фиера  Wink  но иначе сме посока Милано север-запад, точно във вашата посока. Хубаво ще е да се организираме ние тук в тази част да се видим някой път ...
 Честито за бебока и от мен,  AmyMommy   лека бременност и здрави нерви със свекито  Wink да не почвам и аз с моята, че ....  Laughing
Хайде мъж ми си дойде, чувам колата,
Чао  и хубава вечер от мен  Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 764
Дани,искрено съжалявам за майка ти,знам 4е каквото и да ти кажа няма да намали болката в сърцето ти.Аз останах без татко на 12год.и миналата година по4ина баба ми докато бях бременна тук.Боли,и единствената надежда е да ги видим един ден когато и ние пресе4ем линията.
А за носталгията аз май съм единствената,която се разли4ава тук.Не изпитвам ни6то такова.Последните ми години там бяха не6то пове4е от непоносими.Единствените съни6та свързани с БГ. 4е съм там и мъжът ми е спрял да ни търси с децата или ме викат на работа посредно6тите когато спя.Не съм си ходила 2 год.по при4ина на документите,но ако не бяха майка ми и сестра ми там не знам изоб6то дали бих се обърнала назад.Тук се по4уствах удома си от 1вия ден,приеха ме като дъ6теря и детето ми като свое вну4е.И не сме богати,живеем под наем,понякога в края на месеца парите не стигат,но това е ни6то,пред липсата на любов и топлина които усе6тах там.Дано някой ден тази болка понамалее и да мога да се върна в България без страх 4е вси4ко отново 6те се повтори.Лека ве4ер на вси4ки  bouquet и извинете за тъжния тон.

# 307
  • Мнения: 3 425
Лени,пусни нова тема моля те,че да не ни  #Cussing out

# 308
  • Мнения: 3 425
 bdbaloni лельо  baloni 25 са си четвърт век  newsm18 Дано всиччки пожелания се сбъднат  Tada
Доста неща сте писали и доста болни мои теми сте засегнали:
Няма какво свекървите са си свекърви....аз с моята съм на моменти!
Амимомми,същото беше и при мен....не мога да и простя все още,че последните 3 месеца от бременността и първите 3 на Марко ни направи на луди  #Crazy Дано се справите с нея,защото е малък ад!
Сонита,ползотворно чакане  Peace
Забравих какво друго щях да пиша...ох айде,че се скофтих малко...
Лека от мен  Hug 

# 309
  • Мнения: 6 167
Дами, отворих нова тема!
айде... леви -десни натам  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт