Клуб на храбрата Шивачка

  • 133 854
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 377
Здравейте, и аз да се запиша в темичката, която е много хубава!Преди 2 години си купих хубава шевна машина, но все още не съм се престрашила да шия дрехи- ползвам я предимно за подгъви , пердета, покривки за леглата , възглавнички и др. такива дреболии. Надявам се с вашите съвети и идеи и аз да се справя с някоя дрешка за децата, а може и за мен Wink

# 391
  • Мнения: 531
Здравейте, храбри шивачки, преди време погледнах темичката, когато беше 1 страничка, а сега как се разпростряла, дори после ще дочитам.Аз съм шивачка ентусиаст със един 15 годишен Pfaff и един скъсващ нервите китайски оверлог.Шия по неволя- за по-ефтино.У дома сме бригада"направи си сам", мъжът ми прави мебелите, аз обработвам текстила.Шила съм и сума ти дрехи, дори сватбената риза и фишуто на съпруг ми, че капризничък си го взех.Дъщеря си и себе си обличам и до днес.Започнах с кройки от Burda,после минах на италианското Butickq, а сега си купувам едно испанско Moda Lekturas, само със снимки.Материалите са много важни, но тук в Добрич трудно се намират интересни.Преди имаше трико на килограм и добре се възползвах от него.Често посещавах Варненския Дамар и още един, а сега ползвам дълбокия си резерв.Арт мама, държа да отбележа, че нещата ти са страхотни, аз никога не съм опитвала пачуърк, смятам, че иска много нерви, но пък много обичам да правя апликации, основно за щерка.Много дълго стана, ще следя темата.

# 392
  • Мнения: 531
Пак здравейте, попрочетох набързо и мисля, че ще бъда полезна по отношение на СЛИНГА, понеже аз си уших.Моят, обаче, е от другия модел- с двата ринга, шие се много просто, необходим е плат с дълж. 220 и шир.70-90см, тоест, по-малко.Моят е от фин памучен бархет-нееластичен и никъде не тръгвам без него.Синът ми е на година и 4 месеца и много удобно седи и спи в него.Ако желаете подробни указания- насреща съм.

# 393
  • Мнения: 1 321
Пак здравейте, попрочетох набързо и мисля, че ще бъда полезна по отношение на СЛИНГА, понеже аз си уших.Моят, обаче, е от другия модел- с двата ринга, шие се много просто, необходим е плат с дълж. 220 и шир.70-90см, тоест, по-малко.Моят е от фин памучен бархет-нееластичен и никъде не тръгвам без него.Синът ми е на година и 4 месеца и много удобно седи и спи в него.Ако желаете подробни указания- насреща съм.
Ами можеш да обясниш по-подробно как точни се прави.Мен определено ме интересува. Hug

# 394
Момичета, знае ли някой от вас от къде мога да купувам или да поръчам списание (с кройки) Диана мода? (това не е българското списание Диана, има го на немски и на италиански, но мисля, че е италианско). Кройките му са много добри, но в София го няма. Намерих го на два пъти в Търново, но и там го по принцип го няма. Всички казват, че го внасят от време на време, но не мога да го намеря никъде. А много ми трябва Confused

# 395
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А пише ли на списанието, кой е вносителя - аз веднъж така издирих списания преди време.

# 396
  • Мнения: 3 810
mira sm  за слинга да се включа и аз:

Преди време(когато си го ших) бях толкова въодушевена, че го включих в сайта си:
http://georgievi.atspace.com/sling.htm

Обяснено е за какво служи, как се прави, как се носи.

Материалите са събирани от тук и оттук-оттам.
Надявам се да съм била полезна! Hug

Модела ни с този на соф е един и същ- обяснения в сайта.

# 397
  • Мнения: 531

Ами можеш да обясниш по-подробно как точни се прави.Мен определено ме интересува. Hug
[/quote]
Mira sm, щом mimi се включи всичко е ок.В сайта всичко е обяснено много подробно, но ако нещо не ти е ясно, пак питай.

# 398
  • Мнения: 1 321
Много ви благодаря момичета изглежда доста добре обяснено че чак и с картинки Hug Hug  bouquet  bouquet

# 399
  • Мнения: 531
Какво ми пречи да отворя този сайт, тоест, той се отваря, но нещо не се зарежда, само първата и части от втората и третата снимки. newsm12

# 400
# 401
  • Мнения: 377
И при мен е така Thinking

# 402
  • София
  • Мнения: 26
Nikol,благодаря ! Hug

# 403
А пише ли на списанието, кой е вносителя - аз веднъж така издирих списания преди време.

Eто тук намерих да покажа кое е списанието Диана Моден (най-отгоре) :
  http://www.megapress.ru/item.290.other.html
Не мога да се ориентирам с издателя. Ако някой го е видял да се продава в София, моля да ми напише къде.
А също така, търся и къде има ателие в София, където правят услуги на покривна машина. Става дума за подгъви и деколтета на дрехи от финно трико. Предварително благодаря.

# 404
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Би трябвало да има лепенка, кой го внася

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт