когато мъжа се отдръпне

  • 12 021
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
При семейните е друго. Имат общи интереси, минало, бъдеще, деца. А след определена възраст самото отдръпване губи смисъла си. На кого какво доказваш? На себе си, че имаш право на избор? На децата си показваш що е свобода? На партньора си колко е сбъркан, въпреки че на някакъв етап пак си е бил твой избор?

На несемейните им е далеч по-лесно. Лято се задава, пътувания, море, плаж, компании, нови запознанства. Бързо ще забравят какво ги е мъчило преди месец-два.

# 16
  • Мнения: 574
При семейните е друго. Имат общи интереси, минало, бъдеще, деца. А след определена възраст самото отдръпване губи смисъла си. На кого какво доказваш? На себе си, че имаш право на избор? На децата си показваш що е свобода? На партньора си колко е сбъркан, въпреки че на някакъв етап пак си е бил твой избор?

На несемейните им е далеч по-лесно. Лято се задава, пътувания, море, плаж, компании, нови запознанства. Бързо ще забравят какво ги е мъчило преди месец-два.
С две ръце съм за това мнение. Макар, че осъзнавам колко е трудно да останеш в такава ситуация.

# 17
  • Мнения: 30 802
Още един, който си е получил секса и се е скатал? каква изненада...

# 18
  • Мнения: 3 545
Още един, който си е получил секса и се е скатал? каква изненада...

Мне, сега ще се появи някой "пич" и ще напише как явно секса не е бил добър, та затова мъжът зачезнал.

# 19
  • Мнения: 9 196
От доброто никой не си тръгва. Секс, жена, мъж, работа ...

# 20
  • Мнения: X
Скрит текст:
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-
Скрит текст:
не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.
Направо му заявявам "Прав си, пич, така е, всички жени сме кучки и единствената ни цел е да ви харчим парите.Затова, стой си сам, така ще си спокоен!" и забравям за него.

# 21
  • Мнения: 30 802
Тръгва си, ако зад ъгъла има още, същото или подобно, само че на всичкото отгоре ново и различно - а доброто също остарява, пък новото и непознатото влече.

Вие не си ли сменяте работата периодично, ей така за разнообразие? а има и хора, дето работят само на парче.

# 22
  • Мнения: 3 545
Когато мъжът се отдръпне, ти просто го забравяш - завинаги Smiley Дори да идва после всеки ден с рози пред входа.

# 23
  • Мнения: 2 495
А аз не мога да разбера на какъв език и по какъв начин да ви се обясни по-ясно?

# 24
  • Мнения: 5 468
Тая приказка е стара колкото земята... Ако мъжът наистина те харесва и иска да бъде с теб, ако ще и 5 бивши да са го наранили, няма да те зареже. Това важи и за жените. В общи линии, този мъж не иска сериозно обвързване с теб и по елегантния начин ти го е обяснил.

# 25
  • Мнения: X
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-....

Ето заради това ти е трябвало първа да се сетиш да се чупиш по най-бързия начин.

# 26
  • Мнения: 3 545
Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-....

Ето заради това ти е трябвало първа да се сетиш да се чупиш по най-бързия начин.

Точно - каже ли ми някой това - няма следваща среща.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
какво правите когато мъжа се отдръпне?
Оставяме го на мира. На сила хубост не става.  Това по спомени, че съм омъжена от 1000 години.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 12 846
По-конкретно? Ти нали си разведена, нямаше мъж, кой се е отдръпнал?
Запознах се с един мъж в началото всичко вървеше уж добре, но сподели , че все още не е преживял напълно раздялата с последната си приятелка много го била наранила.Малко човека е настроен,че всички жени гледат да използват мъжете-не ми е разказал с подробности защо и как са се разделили с последната.Според мен видя , че аз искам по-сериозни отношения и затова се отдръпна.

И аз мисля като теб. Може да не е готов за връзка, а да търси флирт. Или "не си негов тип".
След трамвай и след мъж не се тича, ще дойде друг! Simple Smile

# 29
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 298
Изтрий му телефона.
Мъжете не са се свършили.

Общи условия

Активация на акаунт