Шумен - 7

  • 16 284
  • 274
  •   1
Отговори
# 30
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
Хубави снимки сте си направили!
Didip, случайно майка ти да работи в ОЗД?

# 31
  • Мнения: 266
срещата беше много приятна и смятам по снимките това си личи  Grinning

# 32
  • Мнения: 903
Хубави снимки сте си направили!
Didip, случайно майка ти да работи в ОЗД?
Да, ти познаваш ли я? newsm78

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
да,работили сме много добре заедно с нея в същото това ОЗД

# 34
  • Мнения: 1 165
Здравейте! Искам да ви кажа че всички имате едни прекрасни ангелчета. Аз също искам да имам но за сега само опитваме но без резултат. Дано скоро и аз да се похваля и да тръгна по срещи с вас.

# 35
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Илиана, пожелавам ти скоро да съобщиш приятната новина! Не мислете много за това- хубавите неща стават бавно и затова са по- сладки. Успех, ще видиш, че всичко ще се нареди  Hug

# 36
  • Мнения: 903
Илияна и аз стискам палци скоро да ти се случи това прекрасно чудо. Според мен, а мисля, че и другите ще се съгласят, самата мисъл, че искаш да си майка те прави една от нас, така, че заповядай на срещите ни Hug

# 37
  • Мнения: 2 609
Илиана, добре дошла! thumbsup
Ще стане,  fingerscrossed Peace а докато стане не ти пречи да идваш на срещите. Hug

# 38
  • Мнения: 1 165
Прави сте! Бих могла да се включа в следващите ви срещи. За мен ще бъде удоволствие да съм сред толкова мили и усмихнати момичета!

# 39
  • Мнения: 9
ДОБРЕ ДОШЛА Илиана!
 не се притеснявай когато най-малко очакваш тогава може да стане  Wink УСПЕХ!!!
А за срещите и аз мисля, че никой няма да има нищо против да идваш. (аз лично съм ходила на една среща, но беше много хубаво. за следващата ще направя всичко възможно да присъствам)

# 40
  • Мнения: 266
Илиянче Добре Дошла при нас   bouquet
напълно те разбирам как се чувстваш и аз самата доскоро бях в това положение  Heart Eyes
ще те чакаме на следващата ни среща, вярвам ще ти бъде приятно пък и полезно  Wink

# 41
ILIANA dobre do6la i ot men!!! i az mislia 4e 6te stane, prosto ne mu e do6lo vremeto o6te! mn 6te se radvam ako idva6 na sre6tite, takmo 6te bade6 po-dobre podkovana na teoria kogato doide momenta za bebeto, za6toto 9 meseca opredeleno ne se dostata4ni, a ti 6te ima6 1-2 meseca pove4e
/ primerno/.
za sre6tata, na men mi be6e mn  priatno, mislia i na drugite sa6to!!!! A za snimkite, ubiec sa!!!!

# 42
  • Мнения: 4 370
Илиана, добре дошла в отбора. Пожелавам ти скоро да си имаш едно слънчице у дома. А на следващата среща те очакваме!

Ей , хора и аз качих снимки, но понеже са в нашето албумче и не сложих сайт. Но сега ще сложа че може да не сте видели и тези. http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=13849&AlbumId=50555 Снимките на вън наистина стават по яки.

 Laughing Хе, хе, хе Димана, аз вече се разписах в това писмо, но честно да си кажа мнението: Това са фантасмагории. От сега ви казвам , няма да стане и на 50%. Първо че закона не стимулира раждаемостта. Второ , ако се изпълнят исканията, тогава ромите ще се множат като гъби. За 250лв майчинство и 50лв детски - малиии, ми те само деца ще правят , всяка година. Къде ти дават 300лв.  И както посочих като мнение в писмото и тук ще го споделя, аз искам поне детските надбавки да не се обвързват с доход. Защото обвързваки ги с доход на родителите , държавата отново прецаква българското дете. Защо моето дете няма да получава детски (та дори и 18лв да са)!? Защото сме достатъчно кадърни да препечелим някой лев над законоустановения праг и достатъчно съвестни да работим , декларирайки доходите си и плащайки за тях данъци. За това се моля да помислят управниците ни  newsm78

И да ви кажа още нещо: продаваме си старата кола. Едва след като я продадем, тогава ще вземем кола за мен. А аз нямам търпение. Да познавате някой който си търси фолцваген пасат комби?  Peace

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ани, аз на няколко места писах, че тези искания са простотия. Абсолютно съм съгласна с теб. По- добре е да се иска по- малко и да го получиш, отколкото всичко на куп и да останеш с пръст в гъз  Mr. Green Убедена съм, че протестът ще бъде безрезултатен, ама нейсе, подписах се от солидарност.

# 44
  • Мнения: 210
Здравейте момичета аз пак изпуснах срещата и просто няма да се оправдавам. Прависте само тези които не са дошли губят и ми е много мъчно. Все съм заета немога да намеря време за нищо откакто работя. Исками се денонощието да е поне 28 часа че да сколасам. Пък и с тези ремонти и местения на багаж. Има ли работещи мами по цял ден, как се  справяте. Все не ми стига време за детенце. Цяла вечер си играем и сутрин пак преди ясла но ми е мъчно. Още немога да свикна че тя се забавлява без мен и някой друг я гушка и я приспива наобед.

Общи условия

Активация на акаунт