1 ЮНИ - ПРОТЕСТ за детските и майчинството в ПЛОВДИВ

  • 14 311
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 671
Вещи, цял ден пред очите ми е една картина - аз разговарям най-официално с областния за социалния ни протест, пък ти на пейката зад гърба му пасторално кърмиш  Joy Joy Joy

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Браво на организаторите!  bouquet На фона на софийската група се представихме достойно. Който искал дошъл, извинения не са необходими. По канал Пловдив /с очилцата/ са давали репортаж в 21,30 някой да е записал?

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087


Ако се сетиш нещо друго, питай ... Не се свени!


Ще идваш ли на някои от сбирките ни на кафенце и цигарки? Пък после ние при теб да ни чистиш зъбния камък, ха-ха-ха


То да не смее мъж да се появи в женското ни царство - пък той ни дава карт бланш да го разпитаме основно  Joy

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Вещи, цял ден пред очите ми е една картина - аз разговарям най-официално с областния за социалния ни протест, пък ти на пейката зад гърба му пасторално кърмиш  Joy Joy Joy

Ми що не го доведе да се запознаем в този момент Wink И май тая работа трябваше да я свършим пред общината  Laughing

# 244
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Здравейте приятели!

Лично за мен шествието премина прилично ... Можеше и да е по-зле!

Следващият път ще се организираме по-добре! И тогава дано и времето да е с нас!

Поздрави!


 Peace


Ти много ни помогна, беше първи на площада, ангажира  се да вземеш банера, постерите. Лозунга, който сътвори на място, беше супер. Погрижи се да има закачени постери по количките  Grinning

Едно голямо БЛАГОДАРЯ, за отзивчивостта !!!

# 245
  • Мнения: 1 671
Вещи, цял ден пред очите ми е една картина - аз разговарям най-официално с областния за социалния ни протест, пък ти на пейката зад гърба му пасторално кърмиш  Joy Joy Joy

Ми що не го доведе да се запознаем в този момент Wink И май тая работа трябваше да я свършим пред общината  Laughing


Една цица и за него newsm78

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Вещи, цял ден пред очите ми е една картина - аз разговарям най-официално с областния за социалния ни протест, пък ти на пейката зад гърба му пасторално кърмиш  Joy Joy Joy

Ми що не го доведе да се запознаем в този момент Wink И май тая работа трябваше да я свършим пред общината  Laughing


Една цица и за него newsm78

Щяхме да го почерпим, и той е човек  bowuu

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Абе давайте да правим партия и като влезем във властта ще оправяме нещата от вътре дет се вика. newsm10
Ренци това е решението  Peace
Аз съм готова да ви ударя едно рамо за Бургаски избирателен район

# 248
  • Мнения: 4 068
И от мен голямо Благодаря на д-р Джент! Наистина страхотна подкрепа ни указа и се представи чудесно. Е, накрая не остана време за кафенце и раздумки, но и това ще стане. Ние уж се запознахме ама не съвсем. Аз съм жената на твоя бъдещ колега дето и той днес марширува с нас. Абе и татковците добре се представиха няма две мнения. Следващия път на по биричка викам да се видим. cheers

# 249
  • Мнения: 1 671
Ренци, това отворена покана ли е, или частно парти спретвате newsm78 Щот и ний сме любители бирени

# 250
  • Мнения: 4 068
Абе давайте да правим партия и като влезем във властта ще оправяме нещата от вътре дет се вика. newsm10
Ренци това е решението  Peace
Аз съм готова да ви ударя едно рамо за Бургаски избирателен район

Ами като друго не помага и до там може да стигнем като нищо. Тук мъжо цял ден ме бъзика, че ако направим партия като нищо сме минали минималната процентова бариера и сме влезли в парламента. То като сметнеш що татковци, баби, дядовци и т.н. ще гласуват и ето.


Коала, как частно парти бе моме? Викам всички дружно да я пием бирата. Така де няма само с бебешки шишета да дрънкаме я.

# 251
  • Мнения: 1 671
Сетих се за нещо важно. Трябва да съберем някакви парички, по едно левче или по две, за да ги пратим на Инето - тя е платила за банера и плакатите. Виждат ми се много добри и качествени, сигурно са скъпи. Тя, разбира се, отказва категорично, но никой няма да я пита пък.

Как да го направим обаче - всеки да й прати по запис, или да ги съберем накуп и да ги пуснем? Май второто е по-добре

Ако сте навити, кой ще се заеме с това? newsm78

# 252
  • Мнения: 4 068
Втория вариант наистина е по-добър. Трябва да ги съберем нва куп. Аз обаче се извинявам, че не мога да се заема, но просто нямам физическа възможност. Мъжо е в сесия, а бабите ми са все по на над 100 км. от тук и няма как да се оправя и с това и с детето. Извинете ме за което. Но като се разберем кога и къде ще ги събираме ще дойда.

# 253
# 254
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Ето я моята малка красавица:

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=18120&AlbumId=5444

Разбира се, че ще се виждаме по сбирки ... Само да не са на цигарки ... По тях не си падаме!  Stop

Биричка става!  Sunglasses

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт