В топлите летни дни октомврийчето не спира да пълзи! - Тема 17

  • 51 885
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Предложения за заглавие на следващата тема:

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 27 окт 2017, 12:45

# 15
  • София
  • Мнения: 3 234
Роузи, мерси за темата! Днес ще ги водя на корабчето за катерене в далечния ни парк, утре и в неделя на планина. ММ предлага да останем да спим в Алеко, ама аз се чудя как ще сме с къпането там - апартаментите са заети, в Мотен също няма места.....

# 16
  • Мнения: 505
Мерси за темичката Мисис! Simple Smile
cristi, как издържаш още да храниш по нощите!? Sad Аз щях да се гръмна! Ти си герой! Ако трябва да ставам през нощта, изобщо няма да мога да спя, после ми става лошо и....отиде. Дано скоро да се приключи това при вас! Simple Smile
lid, периодично пробвай различни неща, и пак и пак и пак. В един момент бебка пиеше водата от лъжичка, после почна да прави брррр и край. Сега пие пак с лъжичка, само че сокче от ябълка на Bebivita, а преди пробвах и не искаше. Не съм фенка на соковете, ама е по-добре от нищо. Simple Smile
poli, честит нов дом! Да сте много щастливи в него! Simple Smile
Ustina и ние сме така с бибата. Simple Smile А 2ри-3ти месец си мислех, че никога няма да дойде момента, тя да си я взима сама. Тогава ставах по 87876793802 пъти на нощ да и я давам. Grinning

Вчера пак уцелихме гърнето.... в последният момент Grinning
А преди това бях стабилно окихана с каша, отдавна не ми се беше случвало! Grinning Добре, че бяхме на терасата, та не се наложи да чистя много.
И имам чувството, че  това дете има сензори, кога НЕ трябва да се буди и естествено прави точно обратното. Снощи бяхме навън, тя заспа....аз си отворих една биричка и след няма и 5 мин. - рееееееееееееев, е останах си без бира. Grinning

А и за РД щях да пиша. Simple Smile Продължавам да се чудя какво да измисля и дали да празнуваме и с други дечица, но поне и взех дрешки. Simple Smile Клинче, ту-ту поличка (от както разбрах, че чакам момиченце си я представям с такава Grinning) и тениска с пони, числото 1 и нейното име. Доволна съм. Simple Smile

P.S. Споменах ли, че мразя жегите!? (както и студа, де) Rage Ще емигрирам - лятото на Свалбард, зимата - Канарите! Grinning Grinning Grinning Сега само остава да ударя 6ца от тото.... Grinning

# 17
  • Мнения: 19 686
Адинко, нямам избор. Не мога да го оставя гладен Simple Smile

# 18
  • Мнения: X
Благодаря за темата, само хубави неща.
Моята нали на годинка тръгва на ясла, по препоръка на неонатоложката й от Токуда, започваме подсилване с Биозин бебе по схема.

# 19
  • Мнения: 2 615
Добро утро! Благодаря и аз за новата тема!
Много сте писали, аз дакато изчета едно кафе изпих Simple Smile.
Кристи, аз отдавна вечер му давам млакото в кошарата, той си го изпива, мята шишето нанякъде и заспива:)

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 360
Честита месечинка на празнуващите бебчовци целувкиии:stuck_out_tongue_winking_eye:Heart EyesHugHeart

# 21
  • Мнения: 1 242
Миси, Нори...Повод са месечинките да опукаме една тортичка с двоен шоколад Smiling Imp

# 22
  • Мнения: 505
Иии знаех си, че от много дрънкане ще забравя нещо! Rolling Eyes
Честити месечинки! Живи и здрави! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 615
Честити месечинки!

# 24
  • Мнения: 596
Запис от нас,мерси Роузи за темата:) Стягам багаж че утре пътуваме за морето.
Честити месечинки и само хубави неща в новата тема!

# 25
  • Мнения: 1 744
Роузи - мерси за темата.

И ние на 02/08 ударихме 10 месеца. Ще почвам с патладжани и домати, градината ги роди, време е да ги оползотворим.
Честито и на другите месечари - да са живи и здрави.

Кристи ММ е бил така като бебе - нощем с шише мляко в леглото, събужда се, намира го, цока и хоп пак заспива Simple Smile
Биба си търси понякога, понякога спи по цяла нощ, понякога ме прави на маймуна по цяла нощ.
Иначе сама си пие от шишето поне от два месеца, стиска си го, надига го и почва.
Сега се бори с лъжицата, мъчи се милата с нея да яде. Вчера я облякох с един дъждобран и ухта - леле - летя пюре из цялата кухня, в нос, в очи, в уши ...накрая уцели и устата, накрая аз ня нахраних и чистих де, ама и много се смях.
Joy

Днес се люляхме на люлките и се пускахме на пързалката, от последната малко я е страх и се запъва с крачета , но накрая се престраши и се пусна.
Тук бебинстваме с уокъра


Мариша, ако искате спете на Вила Спаго, тук у наше село, имат страхотен басейн и изобщо ще си прекарате страхотно. Ние ходим редовно.



Последна редакция: пт, 04 авг 2017, 16:24 от Chuby

# 26
  • Мнения: 1 117
Честита месечинка на всички бебета! Днес съм решила да оставя малката сама да заспива .За да я отича от телефона и прахосмукачката ,че ми тежи да не и навредя и да и остане за цял живот така да заспива. И бутане с количка не си е работа.Сега си играеше и я сложих да легне и заспа от раз.Трябваше да яде ,но после.

# 27
  • Мнения: 2 615
Ани, и при мен приспиването е мъка.Или на ръце, или в кошчето за кола, с две думи все трябва да го люшкам.Сам не е заспивал досега Sad.
Чуби, голяма сладурка е Heart

# 28
  • София
  • Мнения: 1 309
Оооо, да, шишето с млякото и се храни сам. Това от 2-3 седмици. Улеснение ми е, макар, че вечер понякога гушкам. Ама гушкам, щото мога още Heart

Днес също така - дадох млякото в леглото и младежът си го изял, после е заспал. Станахме 2 часа по-късно, определено наспали се и готови за игра Simple Smile

Малкият е с обрив от 2 дни, като според мен е от претопляне. Тук ще се мре, а и все е наврян в някого да го гушка, все текстили около него...

# 29
  • Мнения: 495
Честита месечинка на Поли и всички други наборчета.
И ние сме харесали ту ту комплект само чакам Септември да го поръчам

Общи условия

Активация на акаунт