BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 455
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Мнения: 54 324
Аз вече си гледам само от менюто новите отговори.
Нямам нерви за камбанката.

# 3 991
  • Мнения: 8 928
Да и някак това, че е в падащ прозорец не е много ок. Ще ми се да е в отделен, да се виждат хубаво имената на темите.
Много ми е трудно да свикна основно с това, иначе нямам проблем с нови визии и други обновявания, но с тази функционалност или по-скоро нефункционалност, не мога да свикна. Според мен е измислено от хора, които не ползват форума.
Отваряй тогава не камбаната, а новите отговори от менюто. Там при всяко избиране на нови отговори, се обновява.
Пробвах и това, но камбанката е на същото място като в старата версия и по навик "отивам" там.

Аз кликвам в ляво на камбанката на BG-MAMMA и тя моментално се обновява.
къде е тази камбанка вляво?

# 3 992
  • Мнения: 54 324
Не става при мен.
Ни вляво, ни вдясно, не се рефрешва пущината!

# 3 993
  • София
  • Мнения: 1 327

Аз кликвам в ляво на камбанката на BG-MAMMA и тя моментално се обновява.
къде е тази камбанка вляво?

Словоредът ми е объркващ, хахах!
Най-горе в средата е надписът BG-MAMMA. Кликвам на него и така обновявам камбанката. На компютъра.

# 3 994
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 961
Всъщност така зареждате наново началната страница.

# 3 995
  • Мнения: 8 928
Не става така. Изобщо нямах това предвид.

# 3 996
  • Мнения: 10 050
Ох, сега опитах това, което разбрах от мама Меца и май се получи (обнови се).
Кликнах точно на BG-MAMA вляво от камбанката и прочетените изчезнаха.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 21 яну 2020, 19:49 от delpel

# 3 997
  • Мнения: 13 182
Обновява се, защото се отваря съвсем друга страница. Това не е обновяване специално на камбаната.

# 3 998
  • Мнения: 54 324
Откакто е спряна старата версия, активността във форума значително намаля, по мои наблюдения. Sad

# 3 999
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Как се маха от следени дадена тема в тая идиотия? Излизат ми теми,в които съм писала преди 100 години и грам не ме вълнуват в момента?

# 4 000
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как се маха от следени дадена тема в тая идиотия? Излизат ми теми,в които съм писала преди 100 години и грам не ме вълнуват в момента?

Меню => Следени теми => вдясно под последното мнение, като насочиш стрелката на мишката, се появяваи кошче, което е задраскано - кликваш на него

# 4 001
  • Мнения: 54 324
Най-много ме дразни рефрешването, с 10000 клика...Rolling Eyes Нарочно е направено така. Imp

# 4 002
  • Мнения: 19 289
И понеже камбаната е на мястото на старите нови отговори, а в мобилната рефрешва, е много объркващо в настолната с това падащо меню и стоте клика.

# 4 003
  • Мнения: 54 324
Именно.
Щом в мобилната може, значи и тук може, но умишлено е направено да не може. Rage

# 4 004
  • Германия
  • Мнения: 1 072
В мобилната версия камбанката се зарежда в нова страница и за това информацията директно се обновява. В нормалната версия камбанката се отваря в рамките на вече заредената страница, което води до липсата на обновяване. Т.е. не става дума за един същи процес, който е направен нарочно различен в двете версии, а за две различни процедури.

Общи условия

Активация на акаунт