Бъдещи и настоящи мами от град Пловдив ж.к. Тракия

  • 29 242
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
Здравейте, извинявайте чр нахълтвам в темата, но в сватбената тема никой не ми отговори.
Откъде си купихте сватбените рокли? Може ли да ми препоръчате някакви магазини в Пловдив (не Асеновград), тъй като имам ходене до там тази седмица и ми се ще да поогледам магазините.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Здравейте, извинявайте чр нахълтвам в темата, но в сватбената тема никой не ми отговори.
Откъде си купихте сватбените рокли? Може ли да ми препоръчате някакви магазини в Пловдив (не Асеновград), тъй като имам ходене до там тази седмица и ми се ще да поогледам магазините.
Такъв магазин съм виждала до Ритуалния дом на четвъртък пазара, друг в града не съм виждала. В Асеновград има огромен избор.

# 17
  • Мнения: 625
Може ли да ми препоръчате педиатър в Тракия... мислех, че ще мога при нашата лична лекарка.. но уви, не записвала новородени..
Та имам няколко дни да намеря.. Blush

# 18
  • Мнения: 1 762
Педиатър или личен лекар? Защото има разлика.
Иначе личен лекар за бебе и дете- д-р Дипчиков, Димед, Тракия.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Аз съм доволна от Чешмеджиева в ДКЦ 5, спазват се часовете, взимат се от супердок, на консултации се влиза един по един, защото има някои, при които са по две бебета. Не знам обаче дали записва нови пациенти.

# 20
  • Мнения: 4
детска кухня вип мама имат няколко пункта в Тракия

# 21
  • пловдив
  • Мнения: 299
Здравейте, аз съм майка на 4 годишен дивак Simple Smile кухня съм взимала от Пи-Пи , вече има и на плод и зеленчук отстрани на ресторант водолея се пада.Нашата педиатърка я сменям за трети път и мисля, че този път имах късмет с избора си, казва се др.Колева

# 22
  • Мнения: 11
Някой да препоръча детски хематолог в Пловдив? Ако има и данни ще е добре. Благодаря!

# 23
  • Мнения: 321
Здравейте, искам да се присъединя и аз към вашата темичка. Живея в Пловдив отдавна, но скоро си купихме апартамент в Тракия. Очакваме първото си дете в края на май. Аз също бих искала да препоръчате личен лекар за цялото семейство. ☺️
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт