Как да си изтрия профила

  • 4 577
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Здравейте,някой може ли да ми каже как мога да си изтрия профила,приятна вечер!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 680
Нямало такава опция Naughty

# 2
  • Мнения: 6
Евентуално да пишеш на модератор.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Профил не може да се изтрие.
При желание можем да Ви дадем ранг "Отказал се".
Може да заявите това на лично съобщение до мен или произволен модератор.

# 4
  • Мнения: 1 283
Профил не може да се изтрие.


Така и не разбрах защо, но според мен за размерите и претенциите на бг мама, това си е един минус. Лично мнение.

# 5
  • Мнения: 2 908
Профил не може да се изтрие.


Така и не разбрах защо, но според мен за размерите и претенциите на бг мама, това си е един минус. Лично мнение.
Подкрепям.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Никой не твърди, че технически това не е възможно.
В правилата с които сте се съгласили при регистрирането си тук ясно е записано, че не се изтрива профил и не се трият направените през него публикации.
Може да Ви се даде ранг "Отказал се", профилът да не може да се ползва, да не може да се логвате през него,  да се премахне ел.поща, посочена в него. Остават единствено името и публикациите Ви. Принципно това би останало като информация и при изтриване на профила. Ако се изтрие профил, не се трият публикациите, направени от него, те са част от публичен форум, част от дискусии, отговаряно е на тях, цитирани са и т.н. Премахването им би нарушило логиката на темите и би довело до "увисване" на публикациите да много други потребители.

# 7
  • Мнения: 2 908
Премахването им би нарушило логиката на темите и би довело до "увисване" на публикациите да много други потребители.
Ами да, изглежда логично.

# 8
  • Мнения: X
Здравейте,искам да си  променя името в тази група и да си изтрия статуса

# 9
  • Мнения: 35 891
Тук е описано как да промените екранното си име.
Тук е описано как да оттеглите съгласията си или да поискате "забравяне", ако това имате предвид под "изтриване на статуса".

Общи условия

Активация на акаунт