Бременност след Ескапел

  • 8 833
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 611
каквото и както и да се е разбъркало от хормоните, ЧХГ няма откъде да дойде при липса на бременност....
Така е, но чертата се е появила след 10-тата минута, което прави резултата недостоверен.
Абсолютно  Peace
 Това го написах с идеята, че сега кръвният тест най-бързо ще даде отговори, макар че според мен не е бременност, така или иначе

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
По мое мнение не си бременна - "фалът' е след овулация, мъжът не е свършвал в теб, пила си ескапел, тестовете са отрицателни. Не, че е невъзможно, всичко е възможно на този свят, но фактите клонят към яко разбъркани хормони. Положителен тест след 10 мин го пиши отрицателен.

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте,
Незная в която от темите е по-подходящо да пиша,затова използвам тази.
На 14 юни ми беше цикълът,а на 26 юни правих секс със съпруга ми и презервативът се скъса.
Ще попитате,защо го правим с презерватив?
Имаме две дечица и в момента не сме готови за трето дете.
Аз имам два аборта по медицински причини преди първото ни дете и един след второто.
Лекарската ми ,ми каза,че най-добрият начин за предпазване от нежелана бременност е презервативът,но ето,че и тук стават файлове.
Та на въпроса правихме секс на 26 в 9 часа сутринта.След два часа (към 11 часа)пих ескапел.
Още същия ден усетих болка долу ниско в корема и в кръста,точно такава,каквато е преди цикъл.
Тези болки продължи ха два дни.Аз ги от давам на странични ефекти от хапчето.
Много съм притеснена обаче,защото на 10 си направих тест и той показа две черти като втората беше много ясна,а трябва да ми дойде към 14 юли.
Оттогава се ошашках и за нищо друго не мога да мисля.
Нямам признаци на бременност не ми се гади,не ми е сънливо ,нямам запек, не се задъхвам.
Дори гърдите ме болят като пред цикъл.
Чувствам се само подута като плондер.
Въпросът ми е,може ли тестът да даде положителен резултат при хормонален дисбаланс,а да няма бременност и ако има жени,които са се чувствали така нека пишат.
Много съм притеснена.

# 18
  • Мнения: 719
Няма такъв вариант, бременна си щом има две черти.

# 19
  • Мнения: 4
Няма такъв вариант, бременна си щом има две черти.
Ако наистина има бременност,възможно ли е да нямам никакви симптоми на бременност?

# 20
  • Мнения: 719
Не винаги има симптоми толкова рано.

# 21
  • Мнения: 4
Не винаги има симптоми толкова рано.
И при двете ми деца съм имала симптоми на бременност дни преди да ми дойде.

# 22
  • Мнения: 719
Виж сега, ако искаш някой да ти каже, че не си бременна, при ясни две черти няма как да стане. Върви на лекар да те погледне на ехограф за да се убедиш сама за себе си.

# 23
  • Мнения: 316
Нека и аз да кажа за Ескапеле.  При мен също се получи скъсан презерватив и пих хапчето на 8я час. Еми когато трябваше да ми дойде Ц не ми дойде и си бях напълно Б. Процента който дават че може да забременееш е едва 5 еми явно аз съм била в тях. И следователно направих А. Честно да ви кажа на това хапче му е твърде голяма рекламата която му правят.  Така че има ли положителен тест няма съмнение за Б

# 24
  • Мнения: 5 820
Здравейте,
Незная в която от темите е по-подходящо да пиша,затова използвам тази.
На 14 юни ми беше цикълът,а на 26 юни правих секс със съпруга ми и презервативът се скъса.
Ще попитате,защо го правим с презерватив?
Имаме две дечица и в момента не сме готови за трето дете.
Аз имам два аборта по медицински причини преди първото ни дете и един след второто.
Лекарската ми ,ми каза,че най-добрият начин за предпазване от нежелана бременност е презервативът,но ето,че и тук стават файлове.
Та на въпроса правихме секс на 26 в 9 часа сутринта.След два часа (към 11 часа)пих ескапел.
Още същия ден усетих болка долу ниско в корема и в кръста,точно такава,каквато е преди цикъл.
Тези болки продължи ха два дни.Аз ги от давам на странични ефекти от хапчето.
Много съм притеснена обаче,защото на 10 си направих тест и той показа две черти като втората беше много ясна,а трябва да ми дойде към 14 юли.
Оттогава се ошашках и за нищо друго не мога да мисля.
Нямам признаци на бременност не ми се гади,не ми е сънливо ,нямам запек, не се задъхвам.
Дори гърдите ме болят като пред цикъл.
Чувствам се само подута като плондер.
Въпросът ми е,може ли тестът да даде положителен резултат при хормонален дисбаланс,а да няма бременност и ако има жени,които са се чувствали така нека пишат.
Много съм притеснена.

   Добре е, че го правите с презерватив, въпреки че ви е постоянен партньор. Презервативът не предпазва само от бременност, но и от болести, бактерии... Всеизвестно е, че жените сме податливи на различни бактерии. И аз ако имам един ден постоянен партньор, само с презерватив ще го правим. Не е ли съгласен, тогава няма компромис в тези неща. Доста си изпатих, че да се съгласявам с един мъж, за да му направя удоволствие. Да, за съжаление стават фалове. Всичко зависи от правилното поставяне на презерватив и ако е дълъг сексуалният контакт, трябва да се смени, иначе довежда до негово скъсване. При първия ми партньор, го правихме само с презервативи. Имахме сериозна връзка, но той винаги го правеше с мене с презерватив. Такъв мъж, като първият ми партньор, не съм срещала. Явно е искал да ме предпази от евентуална бременност и болести. При следващите ми връзки и двамата ми партньора искаха без презерватив. И аз се съгласявах, защото смятах, че щом имахме сериозна връзка, нямаше от какво да ме заразят и те щяха да ме пазят от бременност. Да, но не е така. Природата на мъжете е да ловуват. Впоследствие разбрах, че един от партньорите ми изневеряваше. Той ме зарази с някакви бактерии и дълго време се борих с тях. Това е преди да разбера, че ми изневеряваше. Също така ме зарази и с херпес. Никога не имайте вяра на своя партньор. Не забравяйте, че те са мъже и винаги могат да ви изневерят. Те са в известен смисъл безразсъдни и когато са възбудени, не мислят изобщо.

# 25
  • Мнения: 11 336
Elsyyyyy, опасявам се мила, че си бременна.  Rolling Eyes

Теста отчита БЧХГ в кръвта - хормон, който се отделя при бременост. Въпреки, че съм имала ясно положителен касетъчен тест и отрицателен кръвен. Значи е възможно теста да допусне грешка.  Peace
Направи още един - два теста или кръвен тест и ще знаеш отговора. 

# 26
  • Мнения: 5 820
Нека и аз да кажа за Ескапеле.  При мен също се получи скъсан презерватив и пих хапчето на 8я час. Еми когато трябваше да ми дойде Ц не ми дойде и си бях напълно Б. Процента който дават че може да забременееш е едва 5 еми явно аз съм била в тях. И следователно направих А. Честно да ви кажа на това хапче му е твърде голяма рекламата която му правят.  Така че има ли положителен тест няма съмнение за Б

   Ужас. Помня, че имаше Постинор дуо и не знам дали го предлагат все още. Два пъти ми се е налагало да го приемам. И мога да кажа, че бях доволна от тази спешна контрацептива. Ескапел никога не съм употребявала.

# 27
  • Мнения: 316
Постинор дуо и аз го помня, даже веднъж съм го пила и е нямало проблем, но явно Ескапеле не е толкова ефикасно колкото казват

# 28
  • Мнения: 5 820
Постинор дуо и аз го помня, даже веднъж съм го пила и е нямало проблем, но явно Ескапеле не е толкова ефикасно колкото казват

   Видях, че Постинор дуо още го има по аптечната мрежа. Дали още е толкова ефикасен? Ескапел не съм опитвала досега и дано никога не се наложи, защото това е голяма объркване на хоромите и са необходими месеци, докато се възстанови хормоналния баланс. Помня, че същото беше и с Постинор дуо относно хормоните, но като странични ефекти не помня да съм имала.

# 29
  • Мнения: 316
Аз съм нямала проблем нито с едното нито с другото и Ц си ми беше нормален след това така че не мога да кажа дали нещо се обърква след приема на което и да е от двете но ако ти се наложи да вземаш по-добре е Постинор дуо щом все още го има в аптеката.  Но това си е лично мое мнение.  Дано не ми се налага да прибягвам до него

Общи условия

Активация на акаунт