ОКТОМВРИйската дружина първолаци са тази година

  • 28 461
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Да ви кажа, че синето ми е влюбен Wink но момичето харесва друг...сега сме разочаровани...

# 16
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте!

  Гледам някакво раздвижване има тук.

 Мишана - нищо не мога да обещая за срещата. В началото на месеца ще сме на море и после Георги отива на село. Едва ли ще успеем да дойдем.

 Записахте ли се за първи клас? При нас подаването на документи почва на 01. 06. Надявам се да успея да го запиша при учителката на Рая, но за целта ще трябва да спя пред училището от предната вечер. Rolling Eyes

 МАма Голяма -  и Георги не от най - ядящите. В детската градина ги побърква госпожите с отказа си, дори и да опита храната.У дома побърква нас. Тежи 20 кг, висок е 118 см. най - дребен е в групата.
Сега е с варицела и съвсем пък отказва да яде.

 

 

# 17
  • София
  • Мнения: 483
Йеее, срещичкаааа.....!!! Аз откликвам веднага! И на Южния парк съм съгласна, въпреки че няма достъп до метро!
Мишанка, вие в Бг ли сте и до кога?
Irinopolis, що ще спиш пред училището? Не приключи ли вече тази щуротия? Аз подадох документи в три училища за половин ден и сега чакаме класиране и записване. Няма опашки, засега... В Божурище друга система ли има?
Скорпи, и Ева се очертава да е любовчийка! Все повтаря “гадженцето ми“ и май за различни момчета........ Ужас!

Това лято ще сме на море във Варна и то в Морската градина, надявам се да видя някои от варненските мами.

Успех на всички кандидатстващи първокласници! Ама как бързо мина времето.........

# 18
  • София
  • Мнения: 545
Arim - записването е по входящ номер. И понеже от трите учителки, поемащи първи клас едната хич не става, другата бива, и борбата е за записване при госпожата на Рая. За това.  Laughing Rolling Eyes

# 19
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Йеее, срещичкаааа.....!!! Аз откликвам веднага! И на Южния парк съм съгласна, въпреки че няма достъп до метро!
Мишанка, вие в Бг ли сте и до кога?
Това лято ще сме на море във Варна и то в Морската градина, надявам се да видя някои от варненските мами.

Стягаме пътуването вече... Hug Mr. Green В началото на юни пристигаме, за няколко седмици.

А, за Варна, мога да кажа,че по-хубаво лято от това в Морската градина, няма как да имаш. Прекрасно е! Разкошен град. Идете и до Делфинариума, децата много ще харесат шоуто. Ние даже ходехме пеша до там с количката.

Весело лято на всички и успех в училищните страсти!

# 20
  • На село (близо до Лондон)
  • Мнения: 1 402
Ехе нова тема!
Хубаво ми е да прочета за нашите бъдещи първолаци! Питър от септември ще е вече трета година на училище(тук започват на 4-5г). Той е в същото училище където ходи средното ми дете, а преди и най-голямото.
Но от септември ще е първи клас в съботното бг училище.
Ние сме на вълна тенис с Питър, много му харесва Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 286
Голяма емоция ми е тази вечер. Утре ще обявят приетите деца в училището, а аз смело подадох документи само в едно училище.

Сим е висок 123-4 см. и тежи 22 кг. Яде доста вече, но с много караници и сръдни.

# 22
  • Мнения: 3 500
hailie, за кое училище подадохте?
Аз също в началото само едно - 32-ро, защото там е каката и, защото там единствено имаме точки. После реших за всеки случай да подам и в 41-во. Чакам резултатите с нетърпение, та другата седмица да я записваме и после спокойно да пътуваме.

# 23
  • София
  • Мнения: 483
Честито на всички приети първокласници! (То... едва ли има неприети, де...)
Ева е приета в испанската паралелка на 96 СОУ в Люлин-село и е много доволна, защото в това училище са всичките и приятелчета  Hug Още не съм проверила другото училище, но те не са обявили резултатите на страницата си, а аз се подмотвам да отида лично до там.

# 24
  • Мнения: 2 286
Приет е по 1 желание, много съм доволна. В 74-то ще ходи, то ни е пред блока. Не е някакво елитно, но не е и съвсем зле.
 
Аримче, в Първокласници 2017-2018 съм и има деца, подали в 2-3 училища и не са приети никъде Shocked .

Ноел, как е при вас? Къде сте приети?

# 25
  • София
  • Мнения: 483
Лелеее, това трябва да е по центъра на Сф, предполагам... Да дойдат в 27 ОУ в Люлин, до нашия блок. Тук няма деца за една паралелка даже.

# 26
  • Мнения: 3 500
Ева е приета в училището на сестра си - 32 СОУ, но там имаме точки първо от местоживеенето /тази година улицата ни попадна в прилежащата територия/ и второ - от сестра й. Много съм доволна. Най-после ще ги събера на едно място.

# 27
  • Мнения: 42
Приет в 34- то Wink
Преди две седмици падна по глава от една пързалка...малко сътресение, стрес за мен и самообвинение...но вече сме ок.

# 28
  • София
  • Мнения: 483
Скорпи споко, нали е добре младежа?
И Ева е с гипс Simple Smile На 15 май падна с ролерите и счупи лявата ръка. На тържеството за изпращането в градината беше с гипса и всички деца много я пазеха. Беше много мило... Ще си откара с гипса до края на юни.
Щастливо лято на всичките ни дечица!

# 29
  • У дома
  • Мнения: 59
Здравейте, дружина! Не съм писала мнооооого отдавна, но от време на време хвърлям по едно оче. Relaxed
Нашето семейство малко промени местонахождението си - от година и малко се подвизаваме в немско. Емоциите около приемане в първи клас и тук ги имахме. За моя голяма радост Лъчезар мина тестовете, които определят дали детето е готово да започне училище и на 12 август стартираме с тържествено посрещане. Живеем в малко градче и за мой късмет и двете училища на децата са ми на 2 мин. от вкъщи.
В началото много се притеснявах как ще свикнат с непознатото, но се справиха много добре, без проблеми.
Карина си тръгна  нормално в 7 клас, а Лъчезар е в детската градина предучилищна група.
Изкара голям късмет, че е роден след стартиране на учебната година, защото тук децата започват училище на 6 години.
Има си вече приятелчета и бърбори на немски.
И вече сме напълно готови за училище - раница, учебни тетрадки, всичко е набавено, подвързано и надписано.
Остават броени дни до отпуската и ще се приберем за 2-3 седмици в БГ.
Поздрави от нас Yum

Общи условия

Активация на акаунт