Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 227
Само за инфо-София Люлин Пощенска вече има превод  Hug

# 31
  • у нас
  • Мнения: 5 696
В Бургас също са преведени детските надбавки.  Grinning

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
София- Дружба- Пощенска също ме изненадаха с детски

# 33
  • Мнения: 68
Привет 😊 и аз съм с питане 😉
Бях в майчинство и си получавах 340 лв втората година. Но то свърши. Сега от шест месеца съм в болничен и ми се изплащат болнични (поради заболяване) Ясно, работодателят ще ми даде бележка, че нямам доходи , но в нои ли нап ли, къде трябва да отида, за да ми се издадът бележки за доходите за тези 12 месеца 😡 каква е процедурата. Ще съм ви благодарна за повече инфо 💐
Ще си видиш получените суми от банково извлечение. Ако ползваш ел.банкиране сумите също се виждат. Не ги документираш с бележки, просто ги нанасяш в месеца на получаване.

При нас, в Бургас, ни изискват такава бележка. Издава се от социалното, там където се подават документите.
Благодаря ви. Ще звъня в социалните да питам за по- сигурно. Дано само да има кой да ми вдигне телефона 😉

# 34
  • София
  • Мнения: 5 198
Здравейте, има ли забавяне за София с изплащане на детските?

# 35
  • Мнения: 263
не изплатиха ги още на 16и17.03

# 36
  • Мнения: 66
Здравейте,
а дали някой може да ме снабди с актуална бланка в електронен вариант за попълване. Всеки път намирам в Интернет някаква стара, с която ме връщат #2gunfire и все се ядосвам на себе си Blush

# 37
  • Мнения: 8 886
Няма такава.

# 38
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Здравейте,
а дали някой може да ме снабди с актуална бланка в електронен вариант за попълване. Всеки път намирам в Интернет някаква стара, с която ме връщат #2gunfire и все се ядосвам на себе си Blush
http://www.asp.government.bg/ASP_Files/Z.D.-7_pril.%205.doc
Това е бланката, но не я попълвай на компютър, разпечати и я попълни на ръка.

# 39
  • Мнения: 8 886
Всъщност точно тази бланка не ми приеха през януари.
Искат да се попълни тяхната, която е на вестникарска хартия.

# 40
  • Мнения: 66
Всъщност точно тази бланка не ми приеха през януари.
Искат да се попълни тяхната, която е на вестникарска хартия.
Явно нямат в електронен вариант актуална. Благодаря Ви, ще си взема на място. Мислех да си спестя разходката до там няколко пъти.

# 41
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Хм, на нас пък ни приемат електронната, и то попълнена на компютър (район Сердика). При добро желание (или надлежно вдигнат скандал) и невъзможното става възможно. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 8 886
Точно това се случи. Перфектно полъплнена и принтирана, служителката дори не пожела да я погледне. Почти скандал вдигнах, продължи да гледа тъпо.

# 43
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Всъщност точно тази бланка не ми приеха през януари.
Искат да се попълни тяхната, която е на вестникарска хартия.
Същата попълнена на ръка  подадох януари, нямаше проблем. Но така или иначе мнението за АСП съм го казвала и друг път "държава в държавата", всеки е с различни изисквания.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 408
Ако доходът надхвърля 400 лв. на човек, няма смисъл да се разкарвам до общината, нали?

Общи условия

Активация на акаунт