Мъж Козирог - 2

  • 65 387
  • 806
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 348
Моят мъж също беше по-романтичен в началото. През първата една година от връзката ни всеки месец ми пишеше стихотворение  Mr. Green Изненадваше ме с подаръци, готвеше ми специални ястия, водеше ме на различни места, във всеки свободен момент идваше да ме види(живеехме в различни градове). Сега си сменихме ролите и аз правя тези неща за него  Laughing  Но не се оплаквам, харесвам го какъвто е.
Мъжът Козирог на моята приятелка също е бил типичен метъл навремето. Сега също слуша, но на външен вид не му личи.
Моят пък някога е бил с дълга коса, но не харесва метъл и рок.

# 31
  • Мнения: 15 619
Един "подарък" от мен.   Simple Smile
http://lagna.ru/ Интересно е и не се ограничава до "той - козирог и баста".

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Моят съпруг Козирог готви,прави ми палачинки във формата на сърце,подарява ми цветя без и с повод, пише ми послания по огледалата в къщи. Правим йога заедно,водим бебето на гимнастика заедно. Онзи ден си говорихме като поотрасне дъщеря ни ,да се запишем на салса, Кизомба... Не е спирал да бъде романтичен!
 Има хубава и добре платена работа,но няма амбиции за издигане в позицията!
 Преди беше доста ревнив,но сега остана само прословутото дърпане на пердетата когато се събличам,че току виж ме видяла гола някоя прелитаща чайка! (Живеем извън града и нямаме съседи откъм спалнята). Сега с малко дете нямам и много възможност и да му давам поводи за ревност! Ей така да го дразня обичам!
 Нещото което ми прави впечатление като голяма промяна в него е това, че не иска да се събираме с приятели   Shocked Не знам какво му става! Организираме почивка и му казвам да се обадим на Еди кои си ,а той - А не! Те няма да искат. С другите пък трябвало да се съобразява. Гости не иска да посрещаме,на бар не му се ходи,на ресторант също.
Изобщо не беше толкова асоциален. Това е откакто се роди дъщеря ни. Иска да сме само тримата!
Бих казала, че е страхотен съпруг и баща. Обаче дървената му философия ме изкарва извън контрол!

# 33
  • Мнения: 1 515
Моят съпруг Козирог готви,прави ми палачинки във формата на сърце,подарява ми цветя без и с повод, пише ми послания по огледалата в къщи. Правим йога заедно,водим бебето на гимнастика заедно. Онзи ден си говорихме като поотрасне дъщеря ни ,да се запишем на салса, Кизомба... Не е спирал да бъде романтичен!
 Има хубава и добре платена работа,но няма амбиции за издигане в позицията!
 Преди беше доста ревнив,но сега остана само прословутото дърпане на пердетата когато се събличам,че току виж ме видяла гола някоя прелитаща чайка! (Живеем извън града и нямаме съседи откъм спалнята). Сега с малко дете нямам и много възможност и да му давам поводи за ревност! Ей така да го дразня обичам!
 Нещото което ми прави впечатление като голяма промяна в него е това, че не иска да се събираме с приятели   Shocked Не знам какво му става! Организираме почивка и му казвам да се обадим на Еди кои си ,а той - А не! Те няма да искат. С другите пък трябвало да се съобразява. Гости не иска да посрещаме,на бар не му се ходи,на ресторант също.
Изобщо не беше толкова асоциален. Това е откакто се роди дъщеря ни. Иска да сме само тримата!
Бих казала, че е страхотен съпруг и баща. Обаче дървената му философия ме изкарва извън контрол!


тази "дървена философия" ми мирише на водолей ...дали няма нещо, асцедент или луна ...във водолей  newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Хаха не знам!
Майка му не помнела часът му на раждане!  Rolling Eyes
Обаче брат ми е водолей и такъв дървен философ наистина не съм срещала! Надминава дори баща ми Дева!

# 35
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Pipppa, никъде ли не излизате?! Или се дърпа само за срещи с приятели, а с теб и детето няма проблем да излиза?! Все изолирани извън града ли стоите?!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Pipppa, никъде ли не излизате?! Или се дърпа само за срещи с приятели, а с теб и детето няма проблем да излиза?! Все изолирани извън града ли стоите?!
Излизаме заедно. Не сме толкова далеч от града. За 5 мин с кола и сме в града. Непрекъснато сме на разходки,на кино и т.н. ,но на мен ми се иска да излизаме и с приятели,компания,да се смеем,забавляваме! А той - За какво ти е сега компания. Нали сме тримата?!  Shocked
 Ще излизаме в морската градина на разходка и му предлагам да се обадим на някой и се почва- Те сега докато се оправят ще се стъмни,ще падне мъгла...и тъй!
 Миналата седмица приятели ни поканиха извън града, че си купиха къща в едно село. Сега какво сме щели да правим на тяхното село,по-добре било да отидем на друго място. Ей такива неща!
 Много ме изненадва, понеже преди да се роди детето все бяхме някъде с много хора,а сега като някои пенсионери самотници !
Има и приятел от детството , който живее в Букурещ и си идва всяка седмица и дори и него не иска да вижда. А това му много скъп приятел.
 Странна работа!
 Този Януари стана на 35 ,млад мъж е още  Thinking
 След работа бърза да се прибере при нас. От много отдавна е спрял да излиза по мъжки. Мен ме устройва това  Wink ,ама другото....
 

# 37
  • София
  • Мнения: 874
Абсолютно влюбен козирог! Изпитаме ли любов - никой друг не ни трябва. Посвещаваме цялото време на работата и семейството. Кажи му, че има нужда от разнообразие и не е зле чат-пат да обменяте идеи с останалите. Твърдо и категорично, в прав текст без овъртания. Свекър ти воден знак ли е?

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Абсолютно влюбен козирог! Изпитаме ли любов - никой друг не ни трябва. Посвещаваме цялото време на работата и семейството. Кажи му, че има нужда от разнообразие и не е зле чат-пат да обменяте идеи с останалите. Твърдо и категорично, в прав текст без овъртания. Свекър ти воден знак ли е?
Дай Боже да е от любов! Знам, че много ме обича, но мисля ,че сега е влюбен в дъщеря си! Бяхме срещнали негови познати в парка и нашичкия много се възмути, че дори не погледнали детето! А едното момче даже й приказваше.
 Всичко си му казвам в прав текст аз! Така се научих,нали е Козел!  Laughing

Иначе свекър ми е Овен,но много чувствителен,раним,често плаче! Бих казала и че лесно се манипулира и на моменти ми е глупав! (има втора жена,която го настройва срещу синовете му)

# 39
  • София
  • Мнения: 874
Предполагам, че тая чувствителност на син и баща идва от някъде. Може и от дядото, в случая не е важно. Да, обичаме децата ни да изпъкват и около тях да има суета. Добре е, че си се научила да казваш нещата в прав текст, така и трябва.

Хубаво е, че обгръща дъщеря си с любов - момичетата имат склонност да избират за съпрузи подобни на бащите си мъже. В момента той оформя характера на бъдещия си зет  Hug

# 40
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Хубаво е дъщеря ти да има повече социални контакти и с деца, и с възрастни. Да не наследи темерутското и асоциалното и да ги приема за норма.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Дъщеря ми е на 8 месеца и ходим на гимнастика и бебешки занимания с други деца и родители и не пропускаме събиране по негово настояване  Laughing
 Ще ходим и на бебешко плуването,но аз искам да изчакам да се позатопли ,а той препира да почваме по-скоро.
И не е темерут в никакъв случай. Дори е добродушен . Винаги се опитва да разведри обстановката и мрази караниците.
Но какво му стана с чуждата компания не знам!   newsm78
 В действителност Асене, колкото по-пряма,рязка и дори груба съм била,толкова по-добър консенсус сме постигнали  Wink
 

# 42
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз не разбрах, мъжът ти идва ли на разните бебешко-родителски събирания и занимания или сама ходиш с малката?! Да не би да смята, че старите му познати вече не са му на нивото?! И просто да не го казва на глас, а да оправдава нежеланието си с какво ли не?! Не за първи път семейни мъже/жени рязко сменят типа и кръга от приятели.

# 43
  • София
  • Мнения: 874
Джулая отново влезе в ужасния си тон. Ето, детето има социални контакти, успокой се. Жената си има отлична преценка за съпруга, не е нужно да му се дава негативна от трети страни... Плюс това ти каза, че е грижовен и старателен съпруг. Има си начини да се коригира някакво несъвършенство и без излишни скандали, стига жената да си е на място.

# 44
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Джулая отново влезе в ужасния си тон. Ето, детето има социални контакти, успокой се. Жената си има отлична преценка за съпруга, не е нужно да му се дава негативна от трети страни... Плюс това ти каза, че е грижовен и старателен съпруг. Има си начини да се коригира някакво несъвършенство и без излишни скандали, стига жената да си е на място.
Ооо, Козирогът, който навсякъде вижда нападки, поводи за скандали и не понасящ критики и лоша дума за зодията си hahaha

Очевидно жената се чуди за нещо и пита  Wink Ти й каза, че проблем няма, нищо че тя явно не е много ОК с даденото положение. Аз давам друга гледна точка. Познавам такъв мъж Телец, който прекъсна контакти с всички познати и приятели. Ама ей така като с нож ги отряза и изведнъж стана дълбоко семеен мъж, контактуващ си само с други семейни с деца. Нв казвам добро или лошо е решението, а само че съществува и такъв вариант. Прави разлика, бе  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт