Юлска тема 37

  • 41 429
  • 269
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 318
Агнес, какво е това голо „запис“, не даваме така, тук е отчетна!
Мъхче, не знаех, поздравления! Кажи някой от сериалите, които си превеждала, за да се перча вкъщи, че познавам преводача.
Луизе, водила съм Бранка на плуване в клиниката на Мазнейкова на бул. България- чисто, топло и на разумни цени, поне беше тогава.

# 31
  • София
  • Мнения: 790
Джине, не е голяма работа  Embarassed Доста са. В момента дават "Стоте" и "На среща с непознат", второто е риалити. Иначе "Загадките на Лора" - крими, "Легендите на утрешния ден" - фантастика, "Супергърл", "Ground floor", "Агенцията" - комедия. Щях да превеждам "Викинги", ама битивито се отказа от купуването му в последния момент и много ме беше яд. Тази година почвам вторите сезони. Харесва ми, макар че работя на практика нон-стоп. Обичам да работя с думите.  Heart Eyes Благодарна съм на Вихра, че ме насочи към преводите. Simple Smile

# 32
  • varna
  • Мнения: 871
Мъхи, още преводачи трябват ли? Аз обожавам да превеждам филми и сериали, най-любимото ми нещо Simple Smile Засега минавам през американска фирма, която движи основно на СОНИ и ЮНИВЪРСЪЛ нещата, които главно по АХН вървят, но ще се радвам на още Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 790
Хери, в тази фирма, през която работя аз, няма, но ще питам за другата, през която минават субтитрираните, че при нас е само за дублаж.  Peace

Едит: И там нямали нужда от хора в момента. Ако има промяна, ще ти пиша.  Confused

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 10:23 от Мъхчето

# 34
  • Мнения: 11 747
Днес купих долни гащи от H&M, за Нейно Дебелогъзие, размер 122-128. Всички знаем, че не е толкова висока.

# 35
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Гледай как обижда детето  Naughty Никак не е дебела  Naughty
Кирил си е вкъщи........Отново с температура.Водих го на лекар и се оказа,че друго нищо му няма.Каза,че може да излезе варицела  Tired А и ново 20..........в групата освен шарка има и салмонела  ooooh!

# 36
  • Мнения: 11 747
Въх, салмонела! Ох.... тия градини....

# 37
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Да още от понеделник и днес давахме проби.Майката твърди,че било от заведение  в което вечеряли,но задължително трябвало проби да дават всички деца.

# 38
  • Мнения: 11 747
Със салмонелата стискам палци да се разминете отдалеч. За варицелата ти си го очакваше. Да минава и да заминава и поне после като чуеш за варицела, ще ти е все тая...

# 39
  • София
  • Мнения: 1 831
Ауу, салмонелата, направо изпитвам ужас от нея. Купувам прясно мляко от село и го варя по 30 мин. в млековарка на водна баня така не изкипява. Може и да му се убиват полезностите, но за мое успокоение. Сурови яйца не използвам, но човек никога не знае какво го очаква и къде! Преди много години работих в един ресторант от храната,сготвена за персонала се беше заразила една жена /на управителя, и тя работеше на бара/. В инфекциозна му казали, че салмонелата може да бъде само в една хапка едва ли не, а другото да не е заразено. Всички ядохме от тази храна, която не си спомням какво беше, но се беше заразила само тя.
Дано наистина не е от градината!

# 40
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Ами от понеделник до днес никой друг няма заразил се.Майка пробите от храната си ги даде още тогава и те са излезнали чисти.При това положение си мисля,че беше излишно да ме разкарват днес за проба както и да взимат от всички.
Всъщност и други деца с варицела няма засега.

# 41
  • Мнения: 11 747
Захарче, аз се обърках ли? Някой друг ли писа, че в групата имаат варицела?

# 42
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
А не не си има.Едно дете само - засега  Thinking

# 43
  • Мнения: 4 841
Пинее, на големия диванян последно купих слипове за 12г. А той е слаб и те са му добре. Хич не ми е критерий размера. Долнищата от Уайкики са му 10+. На Ого са му идеални 4-5г. Сега купих следващия размер за есента.

# 44
  • Мнения: 11 747
И аз от Уайкики купувам 5-6 години, то е 110-116. Някои неща са добре, а на други са им дълги ръкавите. Вчера тъкмо купих рокля от там, дето я мислех цяла седмица и взех 110-116, което е 5-6 години. Малко ѝ е голяма, вижда се. Но предния размер, макар, че е 104-110 е малък. Налагах го, имаме пак рокля от там в този размер, еми къси са ръкавите и набора на роклята, дето трябва да е на талията към подмишниците е тръгнал. Дано по- големия размер да дойде добре до май месец, че да не си пропусне сезона. И добре, че я хареса роклята! Май вече с нея ще трябва да купувам, макар че тя си мени мнението постоянно. Тази сутрин категорично отказа една блуза, а блузата е много хубава, на животни е. Уж я харесваше... Това е и най- скъпата блуза, която съм ѝ купувала. А тя не иска да я носи... Добре, че е обличана 5-6 пъти, докато все още нямаше толкова претенции.

Общи условия

Активация на акаунт