LA REDOUTE.FR - 231

  • 72 103
  • 562
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 693
за съжаление няма....

# 526
  • Мнения: 1 070
Над 29 Е без доставка . Да , elifanta права си. Само до френски адрес.

Последна редакция: ср, 06 май 2020, 09:38 от dudi

# 527
  • Плевен
  • Мнения: 971
До френски адрес да. До БГ доставката е 19,9 евро. Любим сайт ми е, но докато не си оправят политиката, няма как да съм им клиент....

# 528
  • Мнения: 390
Здравейте, отдавна не съм поръчвала от този сайт и ми е деактивиран профила. Сега не ми приема регистрацията на улицата и се чудя от какво е? Нещо не изписвам правилно или въобще не приема БГ адрес?

# 529
  • София
  • Мнения: 2 875
Здравейте, не съм поръчвала от години. Така ми липсва сайта. Най- качествените дрехи са ни от там.

Поръчвате ли до БГ директно и за колко време идват? Всичко наред ли е с доставките?

Благодаря предварително на тези, които ще имат търпение да отговорят Kissing Heart

# 530
  • Мнения: 2 133
Здравейте, отдавна не съм поръчвала от този сайт и ми е деактивиран профила. Сега не ми приема регистрацията на улицата и се чудя от какво е? Нещо не изписвам правилно или въобще не приема БГ адрес?
Здравей, напиши адреса без точки и запетайки. Мисля, че това беше проблема.

# 531
  • Мнения: 388
Здравейте, отдавна не съм поръчвала от този сайт и ми е деактивиран профила. Сега не ми приема регистрацията на улицата и се чудя от какво е? Нещо не изписвам правилно или въобще не приема БГ адрес?
Здравей, напиши адреса без точки и запетайки. Мисля, че това беше проблема.
До БГ доставката е 19,90 евро. Преди да я променят, редовно поръчвах, но с тази скъпа доставка не съм поръчвала.

# 532
  • Мнения: 390
Пробвах да я въведа по всякакъв начин, с големи, малки букви, с кавички, без кавички и не става.

П.П. Пак пробвах и този път се регистрирах Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 12:07 от GerDa

# 533
  • Мнения: 1 842
До френски адрес да. До БГ доставката е 19,9 евро. Любим сайт ми е, но докато не си оправят политиката, няма как да съм им клиент....
Здравейте! Това за колко голяма пратка или е без значение?

# 534
  • Плевен
  • Мнения: 971
Без значение е...Бих поръчала само ако има центови цени, иначе ще имат да взимат...

# 535
  • Бургас
  • Мнения: 5 899
Доста замря темата, но да попитам дали сте пазарували например до адрес в Германия с безплатна доставка, а оттам да ви изпратят пратката тук?

# 536
  • София
  • Мнения: 3 781
Пазарувала съм до адрес на превозвач в Англия и не стана, отказаха поръчката, не било реален адрес. Много пък важни.

# 537
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Скорошни впечатления.
Трябват ми чаршафи и се сетих, че през 2007-2008 бях накупила чудни неща от сайта. Вече не помня от кога не съм го отваряла.
Бързо ли идват и с кой куриер доставят?

# 538
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Верно ли никой не е пазарил скоро? Регистрирах се току-що. Доста неща сложих в кошницата и ще пусна поръчка за проба сега. Дава ми безплатна доставка до България.

# 539
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
От кой сайт? Френския ли?

Общи условия

Активация на акаунт