Отговори
  • Мнения: 1 565
Има ли разведени родители на близнаци в детска възраст и как гледате децата си ?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не съм разведена, но предполагам че близнаците се гледат както всички останали деца на разведени родители. Не виждам какво значение има, че са близнаци и каква е разликата с не-близнаците.  newsm78
Само че в твоя случай е по-сложно. Ти допреди една година не смееше да ги изведеш и да ги нахраниш сама, сега искаш сама да ги гледаш.... Не знам дали ще се справиш.

# 2
  • Мнения: 1 565
Не съм разведена, но предполагам че близнаците се гледат както всички останали деца на разведени родители. Не виждам какво значение има, че са близнаци и каква е разликата с не-близнаците.  newsm78
Само че в твоя случай е по-сложно. Ти допреди една година не смееше да ги изведеш и да ги нахраниш сама, сега искаш сама да ги гледаш.... Не знам дали ще се справиш.
.  Може би сте прави няма значение ,че са близнаци

# 3
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз развод нямам, но и брак нямахме с таткото. От над 2 години сме разделени, аз си гледам сама децата. Децата са като всички други, с тази разлика че мама и татко си имат отделни къщи и животи.

# 4
  • Мнения: 1 503
Напротив различно е.Ако майката трабва да вземе едното от точка А,и другото от точка Б..точно в 18ч?
Ако бяха едно семейство,щяха да се разберат..а сега таткото може да не му е ден(в които трябва се грижи той за тях)и да каже,че не може да помогне- лпримерно.

# 5
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Майката така си нарежда нещата, че тези разминавания да са нещо извънредно а не ежедневие Wink , за това винаги трябва да имаш план Б без значение дали си сама или семейна.
Така че пак няма разлика между това дали са две деца или близнаци Peace
А на бившия специално аз не мога да разчитам, убедих се далеч преди да сменя града.

# 6
  • София
  • Мнения: 20
Татко на близнаци момчета на 5 г
С майка им нямахме брак
Аз съм си припознал децата
Сега се разделяме,но тя не иска да вземе и двамата ,има ли съд който да разреши децата да се разделят
Аз съм твърдо против да ги разделим

# 7
  • Мнения: 2 170
Татко на близнаци момчета на 5 г
С майка им нямахме брак
Аз съм си припознал децата
Сега се разделяме,но тя не иска да вземе и двамата ,има ли съд който да разреши децата да се разделят
Аз съм твърдо против да ги разделим
Как ще ги разделяте, майката нещо не е 😑😑😑.....
Ако искате може да претендирате за правата върху двете момченца, но това е случай , че имате възможност да ги гледате. Как ще обясните на едното защо майка му не го иска, задай ѝ този въпрос да видим какво ще чуеш насреща?!?!

# 8
  • София
  • Мнения: 20
Тя се отказа и от двете,дажи пожела да ги вижда много рядко
и да плаща минимална издръжка
аз съм Горд Татко на Близнаци

# 9
  • Мнения: 2 170
Тя се отказа и от двете,дажи пожела да ги вижда много рядко
и да плаща минимална издръжка
аз съм Горд Татко на Близнаци

Добре, че поне един от родителите е свестен. Майката няма да я коментирам....надявам се , че не се е грижила по този начин за момчетата , когато са били малки.

# 10
  • София
  • Мнения: 20
Трудно ми е ...
но се радвам,че ги има и се справям
на нея гледам просто като ИНКОБАТОР който ми излюпи пиленцата,за които ще жиевя

Общи условия

Активация на акаунт