Леене на куршум

  • 49 023
  • 44
  •   3
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 50
Вярвате ли в това?  Някой ходил ли е да му леят и има ли ефект? Интерсува ме при самата процедура дали може случайно да те изгорят или да се пръсне нагорещено олово към мен примерно ако ми леят?  :d Не знам как го правят ама съм чел, че се пръска.. 😀 В СОФИЯ знаете ли някой, който наистина си го бива в това? 

# 1
  • Мнения: leet
На мен не са ми извършвали такава "процедура", но съм присъствала на леене на куршум на мой близък. Жената, която го направи ни виждаше за първи път, тъй като е от друг град. Интересното беше, че много точно назова източникът на страха и стреса при този мой близък. В случая него го беше страх да лети със самолет и когато изля куршума му каза - Страх те е да летиш. Може да е налучкала, ама пък то това щеше да е голямо налучкване. Преди това не го попита абсолютно нищо, само му каза да седне, даде му едно като престилка и това беше. Та.. явно има нещо. Иначе ми се струва, че действа на подсъзнателно ниво самото леене, един вид плацебо, защото след това не, че не го беше страх, но както той казва - с една идея по-малко се притеснявам, като се кача в самолета.

# 2
  • Мнения: 46 572
Не вярвам. Ефектът е като този на плацебото.
Тези хора просто са много добри психолози.

П.П. 90% от хората, които познавам ги е страх да летят  Mr. Green

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Моята баба лее куршум.Ако вярваш в това,няма проблем и няма от какво да те е страх,няма да те убият.
Ако не вярваш по добре не ходи никъде,защото няма смисъл.Тук е въпрос на вярване,ако повярваш,ще ти помогне,ако не няма полза.Аз лично вярвам и като ходя,ми помага.Дъщеря ми също я водя да и баят и също много помага.

# 4
  • Мнения: 3 597
Аз ходих миналия ден . Оловото пука и се пръска , но не ме изгори или опари . Причина поради , която отидох е , че турбото на колата ми се развали и колата започна страшно много да пуши , като аз помислих , че се е запалила в движение . Жената веднага ми каза , че съм се стреснала в затворено тясно пространство . Посъветва ме , ако не се почувствам по-добре , след три дни да отида пак , за да ми лее още веднъж . Може би си внушавам , но наистина се почувствах по-добре . Според свекър ми , който редовно ходи , ефекта идва след няколко дни , а не на първия ден  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен няма опасност. Няколко пъти съм водила децата, изобщо нищо не пръска.
И аз не вярвах. Обаче! Децата ми, особено едното, се събуждаха години наред по няколко пъти на нощ с кошмари, рев, писъци и се успокояваха трудно. През деня нищо им нямаше. Като последна мярка ги заведох да им леят куршум, с ясното съзнание, че ефект няма да има. Ефектът обаче беше страхотен. Още в първите дни сънят им се подобри и до седмица кошмарите изчезнаха. като цяло децата станаха по-спокойни и по-уверени. Дали е магия или плацебо аз не мога да кажа. А и няма значение за мен. Важното е, че имаше ефект.
За София обаче не мога да помогна, нашата живее в Смолян.

# 6
  • Мнения: leet
Не вярвам. Ефектът е като този на плацебото.
Тези хора просто са много добри психолози.

П.П. 90% от хората, които познавам ги е страх да летят  Mr. Green

Както и не малка част ги е страх от вода, животни, катастрофи. Вуйчо ми без малко да се удави миналата година. Беше много стресиран. Тогава отиде при същата жена (ние от него взехме контакти), която му каза, че страхът му от водата няма да изчезне и че цял живот ще е с него. Ся, колкото и да налучкваш има си неща, които не може да ги обясниш само с чисто налучкване. Освен това, тази е едно бабе, което надали се е качвало на самолет. Преди нас имаше едно детенце на около 4 години, чийто страх бил от дървета, е и на него му позна. Недейте така категорично да отхвърляте всичко, което не разбирате.

# 7
  • Мнения: 46 572
Пак казвам, много добри психолози + знаят как и кога да получат информация  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 969
Не се сърди, човече, много си песимистична, обаче да знаеш, че "совите не са това, което са"!!!  Joy

Специално да ми леят куршум не съм ходила, но баба ми баеше и всеки път е било супер, супер ефективно.
Когато моето дете започна да има нощни кошмари, които граничеха с истерия, понеже не познавах никой, който да бае, отидох в църквата. Там ни четат специални молитви против уроки, които винаги имат поразителен и мигновен ефект.
За мен това не е никакво плацебо - плацебото е самовнушение. Малкото дете изобщо не разбира какво се случва с него, за да си внуши, че след подобна процедура всичко ще му е наред.

Разбира се, шарлатаните също изобилстват! Затова е най-добре човек да си прецени при кого отива.

# 9
  • Мнения: 46 572
Малкото дете изобщо не разбира какво се случва с него, за да си внуши, че след подобна процедура всичко ще му е наред...
То не, ама който го е завел - да  Laughing
Малкото дете усеща, когато майка му или друг около него е "на тръни". След "процедурата" се успокоява, а с нея и детето Simple Smile

Израсла съм с майка и баби, които вярват в такива неща и винаги е било за нещо, което си има съвсем логично обяснение, те обаче отказват да го видят. Всеки да си вярва, в каквото иска, аз досега доказателство не съм видяла, затова и мнението ми е такова Peace

# 10
  • Мнения: 8 969
Малкото дете изобщо не разбира какво се случва с него, за да си внуши, че след подобна процедура всичко ще му е наред...
То не, ама който го е завел - да  Laughing
Малкото дете усеща, когато майка му или друг около него е "на тръни". След "процедурата" се успокоява, а с нея и детето Simple Smile


Ами не е вярно просто!

Първо, че става въпрос за нощни кошмари - през деня и в будно състояние детето си е напълно спокойно. Второ какви "тръни" след като, когато се случва нощем майката спи...  newsm78

Който не го е минал това с кошмарите, изобщо не знае за какво иде реч...  ooooh!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според мен няма никакво значение как точно се постига ефектът. Дали е магия, самовнушение, внушение или по някакъв друг начин. По-важното е, че ефект има. Предпочитам да заведа децата си на "добър психолог" или както щете го наречете този, който лее куршум и кошмарите да спрат, отколкото да си стоя в къщи невярваща и кошмарите да продължават.

# 12
  • Мнения: 5 838
   Интересна тема. Да, вярвам в леенето на куршумите. Като бях по-малка, баба ми лееше куршуми и винаги ми познаваше. Помня, че трябваше да пия от водата 1-2 дни. Наистина от нещото, което изпитвах ужас, изчезваше и не ми беше страх. Не знам изобщо какво става и как действа това леене на куршума, но знам само едно нещо - ПОМАГА!

# 13
  • Мнения: 620
По скоро е вампирски ефект - изтегляне на определени енергии извън организма. В случая страх и уплаха. И ме кефи как някой като не вярва вади от 9 дола вода да докаже колко е прав и как другите грешат, че и ако може да ги убеди и другите - Велика победа ще е Wink. Имаше една страхотна мисъл дети видях на времето: Физиката е измислена от Маговете, за да не ги горят по кладите. Защото са толкова близки, че чак в очите се навират ефектите и процесите при 2-те, ама физиката я "признават", докато магията бива отричана и оплювана, вкл. и от "съвременните" ни науки Wink.

# 14
  • Мнения: 8 969
SenkoTron, прав си!
Няма нищо невероятно. Всичко е въпрос на енергия.

# 15
  • Мнения: 46 572
Ок. А как си обяснявате това, че хората, които не вярват в такива неща никога не ги хващат "очи", магии и се справят със страховете си по съвсем нормален начин?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ок. А как си обяснявате това, че хората, които не вярват в такива неща никога не ги хващат "очи", магии и се справят със страховете си по съвсем нормален начин?
Това не е вярно. И аз не вярвах но ме е хващала магия. Няма да разказвам подробно, защото темата е за друго.

# 17
  • Мнения: 26
Като малка са ме водили доста често и бих казала, че има положителен ефект. Но дали на всеки би му повлияло добре не мога да кажа.

# 18
  • Мнения: 8 969
Ок. А как си обяснявате това, че хората, които не вярват в такива неща никога не ги хващат "очи", магии и се справят със страховете си по съвсем нормален начин?

По принцип най-уязвими към негативната енергия на околните са децата. Затова и на тях им се отразява най-много.

Не знам какво точно се прави при тези ритуали, но със сигурност успяват да  премахнат тази акумулирана от децата лоша енергия.

Както казах и по-горе - всичко е въпрос на енергии!

# 19
  • Мнения: 46 572
По принцип най-уязвими към негативната енергия на околните са децата. Затова и на тях им се отразява най-много...
Да, но ги хващат само децата на вярващите в магии. Това имам предвид - другите какво ги пази?

И аз не вярвах но ме е хващала магия...
Е, значи вярваш Simple Smile

# 20
  • Мнения: 8 969
По принцип най-уязвими към негативната енергия на околните са децата. Затова и на тях им се отразява най-много...
Да, но ги хващат само децата на вярващите в магии. Това имам предвид - другите какво ги пази?
 


Това не е магия. Това е енергия.
Поне това, за което аз говоря и за децата.

Иначе, че си има магии - има си. Магията също е енергия, но е нарочно и специално насочена. А това, което аз имам предвид е, че понякога дори и несъзнателно някой ти предава лоша енергия.

Тези, които не вярват в магии, нищо не ги пази, просто не им се е случвало.

Надявам се за никой на този етап от еволюцията на човечеството не е безизвестно, че всяко едно живо същество излъчва и обменя с другите енергия - положителна или отрицателна.

И на мен не ми се беше случвало, но с малката ми дъщеря преживяхме същински трилър. Слава на Бога, специалните молитви, които й прочетоха в църквата ни помогнаха.

# 21
  • Мнения: 46 572
Тези, които не вярват в магии, нищо не ги пази, просто не им се е случвало.
Но според околните им се е случвало. Съвсем обясними неща се придават на магии.

# 22
  • Мнения: leet
В крайна сметка, не можем всички да вярваме в едно и също нещо. Не сме овце, че да се движим в стадо и безусловно да вярваме на всичко, което ни кажат. За мен леенето куршум беше измислица, докато не видях с очите си. Както казах, жената която ля куршум не беше задала ни един въпрос, нито какво работим, нито дори прост разговор проведе. Каза - Сядай, сложи си това покривало и бъди спокоен. Това беше.
Все пак трябва да сме толерантни към вярванията и НЕ вярванията на хората Simple Smile Пък дано не ни се налага да стигаме до там, защото това означава, че нито един метод на традиционната медицина не е бил успешен Simple Smile

# 23
  • Мнения: 255
Аз вярвам, че помага.
И според мен на възрастен - да кажем, че е на плацебо ефект, а при децата как е?

Имам дете на 4г и 1/2. Спря да се напикава от много отдавна. Случиха се обаче някакви неща, които тя преживя много емоционално и започна от месец пак да се напикава.
В сряда ( миналата) ходих при една жена, която лее куршум. Носих дрешки на детето си. Около час съм стояла при нея. Честно казано, не вярвах, че ще има кой знае какъв ефект или по-точно не вярвах, че ще е веднага. От сряда дъщеря ми не се е напикавала.

Сигурно "предавам" плацебо ефекта телепатично на детето си......  Wink Laughing
Извинете, но звучи леко смешно.....

Който не вярва, че ще му помогне, да не ходи на подобни места.

# 24
  • Мнения: 710
Аз отдавна се каня да отида при една жена, която лее куршум. Препорачака ми една жена Копринка от Слатина. Някой ходил ли е при нея?

# 25
  • Мнения: 15
А някой знае ли някой, който лее куршум в София и околността. Все пак да има отзиви за него, а не само да го е чувал Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3
Да повдигна темата и аз да попитам знае ли някой къде в София мога да отида да ми леят куршум, ако може да дадете координати на човек, при който сте ходили и сте доволни

# 27
  • Мнения: 2
Здравейте, четох преди време в някой от форумите за баба Велика от с. Лозен, която лее куршум. Някой има ли координати на тази жена? Много благодаря предварително!

# 28
  • софия-napoli
  • Мнения: 213
Аз не разбирам НЕ СЕ СЪРДИ ЧОВЕЧЕ като не вярва,какво прави в тая тема.....

# 29
  • Мнения: 2
Да повдигна темата и аз да попитам знае ли някой къде в София мога да отида да ми леят куршум, ако може да дадете координати на човек, при който сте ходили и сте доволни

Аз изчетох доста форуми, но всички са стари. Много добри отзиви имаше за жена от с. Лозен, която се казва Велика. По-долу отправих запитване за някакви координати.

# 30
  • София
  • Мнения: 413
Малко късно виждам темата, но за съжаление баба Велика почина преди няколко години и сега я замества друга жена, но не можа да дам отзив, понеже при нея не съм ходила.

# 31
  • Мнения: 274
Баба Велика е предала дарбата си на дъшеря си, която също лее куршум. Аз ходих преди време, но за съжаление смятам, че при мен нямаше полза. И тъй като продължавам да търся жена, която бае против уроки, лее куршум или восък в района на София и околните села - моля, ако някой може да сподели!

# 32
  • Мнения: 4
Здравейте,
и аз моля за контакти в София или около София за леене на куршум. Благодаря ви предварително.

# 33
  • Мнения: 415
Здравейте,аз също се присъединявам към търсещите за координати на някого,който лее куршум в София и околностите.

# 34
  • София
  • Мнения: 99
Здравейте , ще гледам да съм изчерпателен . Когато бях много малък  ,  сестра ми за малко да я блъсне кола .  Родителите ми решиха да я заведат да и леят куршум , но взеха и мен понеже бях много палав . Заведоха ни при една жена , която беше туркиня  доста възрастна . Спомен от това как е леено куршум  , как се прави нямам . Спомням си , че ме бяха пуснали в къщата и аз се разхождах из нея , също изпитвах чувство , че тази жена е добра . Не знам защо го казвам  . Също ме беше  почерпила с някакви бонбони , какво ми каза не помня все пак бях дете . Но родителите ми казаха , че им казала голям човек ще стане като Желю Желев . Факт и ли не аз работя в президентството  и родителите ми често ми казват тази случка и затова съм я запомнил . Иначе сестра ми е добре няма и нищо . Жената отдавна не е между живите , доколкото знам  дъщеря и лее куршум .

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Еми,тогава дайте координати на дъщерята.То се оказа,че в София е кът леенето на олово

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Аз лично имам страхова невроза и ми е все едно какво ще ми леят .Решила съм,че такъв метод би ми помогнал .Не съм на мнение,че посещението на психолог ще има ефект и затова съм се решила на такава стъпка.Изхождам от презумпцията,че ако не ми помогне поне няма да ми навреди. А и в този случай сама мога психически да си помогна

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 125
По принцип е добре човека който лее да има някаква дарба но не е задължително.Оловото като метал има свойството да изстегля много-силно негативни енергий от енергийното ни поле и да ги задържа в себе си,главно тези които са свързани със страх,стрес и ставни проблеми.Аз сам си лея и то успешно,така че можете и вие.Копувате си олово от ловно-рибарски магазин,слагате го за няколко часа във вода и сол за да се пречисти,топите го на котлон и го изсипвате  в буркан с вода и сол с винт.С това нещо преспивате като буркана е добре да е близко до сърцето ако е за стрес или до главата ако е за уроки или магия и на сутринта го оставяте под чешмата за 5 мин на течаща вода и го изсипвате някъде на поляна или гора ако нямате река на близо.Ще се учудите на резултата,но е добре да се прави процедурата няколко пъти.Няма нищо толкова мистично или пък е въпрос до вяра,по-скоро физика и всеки го може.Ако пуснеш една ябълка тя ще падне на земята независимо в какво вярваш.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 162
Аз никога не съм ходила да ми леят куршум.Преди около 4 години претърпях катастрофа с мотор,не помня дали бях наплашена,но помня,че няколко месеца след катастрофата все ми минаваха лоши мисли през главата,все мислех,че може всеки един момент да умра без да очаквам.Момчето с което катастрофирахме (мъж де,тогава беше на около 45г. ) отиде и си ля куршум,посъветва и мен да отида,но аз така и не го направих.След година по незнайно каква причина реших,все пак да отида,но някой ми каза,че се ходило да ти леят куршум най-много 40 дни след инцидента,понеже нямало да има голям ефект.Та така си и останаха нещата и не отидох.Има ли нещо вярно в това ?
Сега след като ви изчетох коментарите,разбрах,че не се ходи само след определена случка и се замислям,дали сега не е момента да отида и аз да си лея куршум.Дядо ми почина преди 8 месеца, и мисля,че от тогава започнах да живея по различен начин.Не мога да си спомня дали преди смъртта му съм била в същото положение и след това се е засилило или е започнало тогава.Не съм вярвала и в депресията (знам,че звучи много тъпо) ,смисъл....винаги съм мислела,че хората с "депресия" са просто хора,които не са в настроение поради някаква причина известен период от време и просто преувеличават.Обаче последния месец взех да се замислям над положението си и нещата ,които правя или не правя.Забелязах ,че не ми се излиза с хора.Не можех да разбера защо дълго време и съвсем скоро усетих,че когато съм с хора на вън трябва да се насилвам да се усмихвам и да се правя,че ми е весело,а всъщност не ми е.Забелязах,че нищо не може да ме развесели.Дори да получа нещо,за което винаги съм мечтала,ще се зарадвам за около 5-10 мин. и после пак ще е същото.Да не говорим от колко време не съм се смяла истински,така че чак корема да ме заболи от смях.....Та всичките тези излишни работи ги написах с цел да попитам,дали за такова нещо може да отида да ми леят куршум ? Дефакто то не е някакъв страх ...или поне така мисля.А може и да има нещо подсъзнателно,което не виждам.Мислих за психолог,но едни 90% от тях не вършат нищо,само ти вземат парите и толкова....
И последно..виждам,че повечето сте от София,но все пак ,ако някой знае жена,която лее куршум около Бургас,ще съм благодарна Simple Smile

# 39
  • Мнения: 710
Аз ходих при една жена от Слатина - Копринка едва преди преди няколко месеца, въпреки че отдавна ми бяха дали координати.  Два поредни пъти ми ля куршум, но честно казано не усещам голям ефект. Доколкото разбрах е и ясновидка - искаше да ми гледа срещу допълнително заплащане, но отказах.

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 125
 "Чиста физика" и "Биоенергетика"  ,мозъкът,съзнанието и подсъзнанието работят с енергия,при стрес това преживяване се запечатва в подсъзнанието ни и ни влиае на емоциите и чувствата /както и на мислите/ .Оловото като материял има свойството да извлича тези енергии от Боиполето ни,по какъв точно начин не знам но оловото има това свойство.Мислите са ментални и са енергия която оловото я извлича от нас и ни освобождава от причината .Същото е и с Восъколеенето но то влиае на друго ниво на психиката,по-скоро за обиране на негативна енергия при магия а не точно при стрес.Но методите не работят от един път,трябват си няколко процедури поне.Аз сам си ги правя и имат ефект ,както и има някой специфики когато се правят допълнително де.До това да се гледа на восък или куршум-това вече си е дарба.А какво е Магията ,феномен за който все още няма научно обяснение .Както съм казвал и преди ако ни върнат в 15 век с една крушка и една батерия сигорно ще ни изгорят на Кладата че сме магьосници че не са били открити някой закони на природата.

Последна редакция: сб, 19 май 2018, 00:00 от Калоян Пламенов

# 41
  • Мнения: 6
Аз лично не съм доволна от Ангел от Дианабад...Втори ден период съм и бях при Таня от Люлин...Тя каза,че мъжът ми има...някакво проклятие...да отида при Ангел..След сума ти препятствия се добра до него...Веднага каза аз,че имам магия,мъжът ми и той...щял да я развали....След това за куршум,уж имах час,пак заминаха 2 ч чакане..Даде ми едно топче да го носа 3 дни в мен но ще под възглавницата....и си тръгнах...Същия ден имах страшни проблеми в работата,оказва се,че ще трябва да търся нова(да изгубя една мечта)....няма да навлизам в подробности...Вечерта като се прибрах в къщи...бях изгубила топчето...от Ангел...а проблемите се задълбочават..Нито каза нещо по повод магиите ,а и леенето на куршум..не свърши работа..(чист сам се по зле и от преди)АСъжалввам за дългият пост,но наши темата е да изясним кой помага и кой не..!!Ако знаете такъв..пишете..

# 42
  • Мнения: 447
     Тук има една дама, която смята, че когато не вярваш в магиите и други подобни неща, които са невидими и няма да има резултат, което е една голяма заблуда, защото познавам десетки хора, които не вярват в такива неща и въпреки всичко бяха засегнати от подобно нещо и имаха тези симптоми. Освен това аз мога да дам друг пример - Давате на някои човек силно радиоактивен предмет без да знае, че е такъв и му казвате да го носи близо до себе си. Този човек дори да не вярва в радиацията и в подобно излъчване след определено време ще започне да има физически реакции, които могат да преминат в здравословни проблеми. Та в случая няма значение дали човека вярва в радиацията или не. Това е вид лъчение, което си работи.Но тези неща са на принципа за мен на това " Не питай старило а питай патило", както и хората се питат дали има хакери и вируси или е някакъв мит и наистина, ако не си се сблъсквал с подобни проблеми може да кажеш, че не съществуват.
      
      Та за леенето на олово или куршум, както го наричаме. Това е стар и древен метод, който работи много добре и ефективно за справяне със стрес, страхове, негативни проблеми от подсъзнанието. Леенето на куршум, както и восъколеенето може да помага за стрес, страхове, както и за прогнозиране за причините довели до това състояние. Това зависи от дарбата на човека. Въпроса е, че леенето и на двете неща не неутрализира магия или друга енергийна програма, ако имате такава,  а работи само със симптомите, които се натрупват в човека. Тоест, ако си представите, че магията или друго влияние е един черен облак, който стой над главата ви и ви следва навсякъде и ви вали черен и кален дъжд от него, само че е енергиен а не физически дъжд, отливането на куршум или восък ще ви изчисти дрехите или част от тях, но източника в случая - облака ще продължава да ви вали докато не се неутрализира самата причина а не да се влияе на симптомите, както прави медицината и фармакологията. Почти в 99% от случаите медицината не иска да разрешава причината за проблема а само да подтиска симптомите, защото така има непрекъснати клиенти и постоянни приходи. Леенето на куршум е наполовина физически и наполовина духовен (езотеричен ) процес. Физическата част е това, че оловото като метал е много тежко и твърдо. След като то се разтопи влизайки във водата може да приеме форма и следователно в процеса на преминаване от течно в твърдо състояние да запечата енергия, която създава проблеми, но тук е тънкостта на нещата, защото Оловото Няма Способност да изтегля информация!!! Човека, който извършва това, тряба да му е позволено от невидимия свят да прави това, защото истинското изтегляне на иформацията в момента, когато оловото се излива във водата се извършва от невидими същества, които свършват основната работа. Ако човек няма разрешенеи той отново може да образува патрон или куршум, но тогава куршума няма съдържание и пълнеш а е просто куха фигура. Целия процес се реализира така - Човека дава команда да бъдат изтеглени всички пречещи неща, тогава водата изпълнява тази команда и заедно с оловото запечатват проблемната енергия, което се изтегля от тези невидими помощници от главата на човека. Ако има много информация в куршума се получават дупки или е кух, което означава, че информацията е повече от това, което може да запечата при този опит. Всеки човек има различни разбирания, колко пъти се прави. Аз го правя до 3 пъти. Ако не стане значи, тази информация е много и трябва човека да се освободи от нея и тогава да се повтори. След отливането се дава куршума или част от него на човека и той го носи със себе си 3 пълни дни, като през деня е добре да е близо до него а вечер да спи с олотово под възглавницата, защото оловото продължава да събира и привлича информация. След като минат 3 цели дни го хвърля в чиста течаща вода - река, море, езеро, язовир и т.н. Това е процес, който започва с отливането, продължава с носенето му и приключва с това оловото да се хвърли във водата, защото тогава, ако е останала някаква информация, която е проблемна, чрез проявата му  на свободната воля и изричането на думите тя излиза от човека следва оловото, което се хвърля във течащата вода. Затова, хората, които са имали проблеми като заекване, напикаване, тикове и други не се оправята в момента на отливането а след като го изхвърлят и то след като преспят. Има случаи, когато е нужно повече от веднъж. Всеки човек си има различни начини и методи, но това, което съм забелязал, особено при старите хора или тези, на които са им го предали е, че изпълняват неща, които не са логични като например да пиеш от водата, в която се излива оловото. Това не е добре, защото водата помага проблема да бъде извлечен от теб а ти пиеки връщаш част от него и освен това оловото е токсичен материал следователно водата няма да е много полезна. Ако някои има нужда от леене на олово може да ми пише на лично съобщение. Мир, Любов и Светлина за всички!

Последна редакция: пн, 11 юни 2018, 02:44 от TruthSeeker

# 43
  • София
  • Мнения: 710
Здравейте,
Присъединявам се към търсещите в София.
Споделете личния си опит моля. Може и отговори на лични.

# 44
  • Мнения: 2 420
Здравейте, четох преди време в някой от форумите за баба Велика от с. Лозен, която лее куршум. Някой има ли координати на тази жена? Много благодаря предварително!
Дъщеря й лее,но при детето ми нямаше ефект.Водих го три пъти през определен период.
Освен,че лее куршум и бае,но явно не е нашата жена.
Телефонът не пазя,но след 13,00 започва да приема в с.Горни Лозен,близо до спирка чешмата.Може да попитате местните,ще ви упътят,аз така направих.

Общи условия

Активация на акаунт