Бременни мами с термин 2017 от Пловдив

  • 52 958
  • 152
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 454
red_balloon , до скоро бях на твоето мнение.От 20г си ходя при гинеколожка,която препоръчва само хирургиите точно по тази причина,че имат добра апаратура,а до скоро и едни от най-добрите специалисти.И аз не държа на отношение и грубото поведение на някои акушерки се изтрайва за 3 дни.Но проблема според мен е,че както до скоро всички говориха за окръжна,че добрите специалисти са избягали по частните болници така малко по малко се случи и с хирургиите.Вярно е,че винаги може да стане объркване,но за мен специалиста си е специалист.

# 76
  • Мнения: 1
Zdraveite, nqkoi ima li pri Karagiozan i da spodeli mnenie za nego?Blagodarq
Здравей, аз съм при д-р Карагьозян от началото на бременноста. Единственото, което ме мъчи е че е много мълчалив и не обяснява почти нищо, но знам и съм спокойна, че като каже, че всичко е наред, значи наистина е така. Можеш да потърсиш информация в интернет, има доста отзиви за него.

# 77
  • Мнения: 39
Здравейте! Ходите ли на платен запис на тонове и къде?

# 78
  • Мнения: 38
Аз искам да попитам , тъй като не съм от Пловдив, вярно ли е ,че Амалиев вече работи само в Селена

# 79
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 149
Да, преместил се е в Селената от началото май на месеца

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Да от 01.03 Амалиеви са в Селена.Сигурно е.Аз съм при него.

# 81
  • Мнения: 415
Да от 01.03 Амалиеви са в Селена.Сигурно е.Аз съм при него.

и двамата ли ? Една приятелка ми каза,че младия бил в селена, а стария си е останал в държавна newsm78

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 454
И аз така прочетох някъде,но не е вярно.Вчера родих при двамата и сега лежа в Селена.Прясна информация Simple Smile

# 83
  • Мнения: 415
И аз така прочетох някъде,но не е вярно.Вчера родих при двамата и сега лежа в Селена.Прясна информация Simple Smile

благодаря ти Кати и честито бебенце  bouquet

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Здравейте аз живея в Пловдив.Бременна съм с втората си дъщеричка/термин 25.08 ще се радвам да се запознаем. Живея в кичука.

# 85
  • Мнения: 415
Вергиния_89 Здравей, и аз ще се радвам да се запознавам с бъдещи майки, аз чакам първата си дъщеричка юли  bouquet

# 86
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен. искам да попитам някакви мнения за д-р Минев в Ню Лайф ? Защото се записах при него на консултации

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Вергиния_89 Здравей, и аз ще се радвам да се запознавам с бъдещи майки, аз чакам първата си дъщеричка юли  bouquet
.   
Здравей Malvinka99 😊😊😊

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен. искам да попитам някакви мнения за д-р Минев в Ню Лайф ? Защото се записах при него на консултации

За д-р Андрей Минев ли става въпрос?

# 89
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 149
Здравей и от мен Simple Smile Вие в кой квартал сте?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт