Бременни мами с термин 2017 от Пловдив

  • 52 872
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Здравейте мами,

за да си запишете час за за безплатния комбиниран скрининг (11-14 седмица) + ранна фетална морфология използвайте следния сайт:

http://www.pregnancy.bg/kalendar

Поздрави

Благодаря! Записах се, но часът ми остана в зелено, явно първо ще искат потвърждение по телефона. В сайта не пише (или поне аз не видях) къде ще е прегледа и други такива подробнсти.

Сега трябва да чакам обаждане или аз сама да позвъня да проверя за подробностите ?
Мерси предварително  Hug

# 16
  • Мнения: 20
Здравейте,бих искала да попитам дали може да направим при Вас консултация с резултата от скрининга?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 647
И аз съм с термин април 2017, споделяте полезна информация, благодаря  bouquet

Сега погледнах свободните часове в графика и първият свободен е на 10 октомври, а тогава ще съм 14гс+4дни. Късно ли е?

Последна редакция: ср, 05 окт 2016, 17:55 от unchita

# 18
  • Мнения: 49
И аз съм с термин април 2017, споделяте полезна информация, благодаря  bouquet

Сега погледнах свободните часове в графика и първият свободен е на 10 октомври, а тогава ще съм 14гс+4дни. Късно ли е?


По мойта сметки, тоест по последния ми геникологичен преглед + дните до теста излизаше, че съм в края на 13гс, но когато отидох и започнахме теста по размерите на бебо се оказа че всъщност съм 15 седмица и 2 дни.
Не е късно, просто безплатния преглед е до края на 13 ако не се лъжа, иначе се заплаща, както беше в моя случай.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Благодаря ти  bouquet

# 20
  • Мнения: 7
Здравейте! И аз се включвам, моят термин е март  Peace

# 21
  • Мнения: 49
Здравейте! И аз се включвам, моят термин е март  Peace

Супер, ти си малко след мен Simple Smile тогава ти препоръчвам да си сметнеш седмиците и да отиваш на 4д още докато е безплатно, защото прегледа наистина си заслужава!

# 22
  • Мнения: 7
В момента съм в 17 седмица, в началото на септември бях на безплатния биохимичен скрининг при д-р Стоилов (останах много доволна), а за 4D се разбрахме в 20 седмица, но мисля, че то не е безплатно  Thinking

# 23
  • Мнения: 49
Алекс, не не е безплатен. Ако си чела по нагоре аз отидох уж за първия, но се оказах напред в седмиците и бях 15та, затова ми струваше 100 лева.

# 24
  • Мнения: 7
Алекс, не не е безплатен. Ако си чела по нагоре аз отидох уж за първия, но се оказах напред в седмиците и бях 15та, затова ми струваше 100 лева.
Възможно е, аз бях в 12 седмица тогава, но при мен беше обратния ефект, защото не знаех, че е безплатен до определена седмица и ме изненадаха приятно  Grinning

# 25
  • Мнения: 49
Въпреки, че сумата не е малка, самото чувство да си видиш фъстъчето толкова подробно няма цена Simple Smile

# 26
  • Мнения: 7
Интересувате ли се от училище за родители? На мен ми се обадиха от поликлиниката, в която е личната ми лекарка и ме поканиха, всяка сряда от 17ч., като цената беше 50 лв. за целия период. Не знам защо, но имам опасение, че ако се запиша някъде, ще бъда само аз и за сега се въздържам  Mr. Green

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Къде ще се провежда училището?

# 28
  • Мнения: 49
Да, интересува ме. Може ли малко повече информация - място, времетраене, таткото може ли да присъства и така нататък?

# 29
  • Мнения: 7
Това, за което ми се обадиха се провежда в II ДКЦ (до р-т Стадиона), започнало е от миналата сряда 5.10., вероятно няма да е късно за записване. Плаща се на място. Продължителността мисля, че е 1 час, всяка сряда от 17ч., може да присъства и таткото. Ще бъдат засегнати теми за кърменето, рискова бременност, следродилен период и др., водени от акушерки и акушер-гинеколози. Това имам като информация. Вероятно и на други места се провеждат, но не съм се интересувала до сега по-подробно.

Общи условия

Активация на акаунт