Февруарчетата се родиха и света ни промениха 2

  • 50 309
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 122
Здравейте,
И аз не съм писала отдавна, но откакто тръгнах на работа отново вечер като се прибера и гледам да си наваксам изгубеното време с дъщеря ми Simple Smile
Иначе малката наскоро я кръстихме и й направихме прощъпулник (в един и същи ден, защото се бяха събрали накуп всички роднини и приятели). Малката хвана четки за рисуване (след като огледа подробно без да пипа всички други предмети) и баща ми, който е художник, беше най-щастливия дядо на деня. Simple Smile (тя и на него си прилича - със светла къдрава коса и светли очи, ние с баща й и двамата сме с тъмни коси и очи).
За приказването - приказва, повтаря и т.н.  Даже на кръщенето беше много забавно, защото не дава на непознати да я пипат и попа като трябваше да я помазва за последно и тъкмо свърши и й казва: "Добре, успокой се, свършихме вече!" Simple Smile  И тя: "Край!" и почна да му маха за довиждане Grinning Grinning Grinning
И да - и пищи доста. Не мога да се оплача - добре са й се развили белите дробове.
И не спира на едно място - откъде я намира тази енергия не знам Simple Smile

evianna честито! лека бременност, леко раждане още по-щастливи моменти или накратко всичко най- ти пожелавам! Flowers Rose

# 256
  • Мнения: 752
Благодаря! Многоо!

# 257
  • Мнения: 1 923
Честито Evianna, в коя седмица си?
И ние планираме второ, но преди това ми предстои операция на миома. Дано началото на 2018г да сме свободни да започваме опитите.
Иначе моята щерка расте и бърбори нон-стоп, искам да я пускам на ясла, но тук са доста скъпи и още се чудя как да се случат нещата. Хубав ден на всички 💐

# 258
  • Варна
  • Мнения: 7 146
А моята дъщеря тръгва на ясла от 07.09. Мисля, че ще й хареса. Тя е много щура, дива и не се спира. Аз вече не успявам да й осигуря забавленията, от които се нуждае...

# 259
  • Мнения: 752
Здравейте. 24- та седмица съм вече. Ще имат 1 год и 10 мес разлика. Пак ще е момче Simple Smile Исках момиче, но пък сега като гледам сина ми и си мисля...колко е прекрасен ( хаха...нали си е мой)..и се радвам. Simple Smile Ее също така е и много щур, адски подвижен, общо взето си почивам само докато спи. Казаха ми да не го давам на ясла, докато съм бременна, но после ми се ще да тръгне...че наистина ще пощурее вкъщи зимата. Иначе не приказва много, говори, но разни бебешки неща, които не разбирам, а не прекъснато четем книги и всичко разбира ( без това къде трябва да пишка)...очаквам да се отпусне скоро. Иначе сме на тема " превозни средства" , то не са камиони, самолети, коли...направо пощурява !!!

Общи условия

Активация на акаунт