Викинги - Vikings - Тема № 2

  • 71 605
  • 435
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Тъкмо изгледах последния епизод, който доста ме трасна в емоциите. Confounded
И мен също... наистина голямо реване му хвърлих и купища въпроси ме връхлетяха от рода какво ли щеше да е днес човечеството ако викингите бяха си останали езичници, вярни на боговете си и не се бяха покръстили.

Скрит текст:
Това за младата Гита, която сама пожела да се пренесе в жертва и да отпътува заедно с Лагерта към Валхала ме впечатли. Не, че не бяха давали и други доброволни жертвоприношения, но тук наистина силно беше с тази девойка. Първо как освен тя, една камара други жени войни пожелаха да умрат включително Торви, после гарванът как кацна на рамото и, т.е. тя е избраната и не на последно място, че е кръстена на името на първородната дъщеря на Лагерта и с каква чест, щастие и нетърпение прие съдбата си.

Скрит текст:
Този епизод е най-добрия дотук за сезона. Изключителни сцени имаше. Както тази, която ти описа, така и сбогуването на Бьорн с майка му, "повторната среща" на Лагерта и Рагнар и начина, по който бе пресъздадена. А колкото до Торви - аз я харесвам от самата й поява.

# 376
  • Мнения: 4 871
Последните няколко кадъра, посветени на Лагерта, бяха много красиви!

# 377
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979

# 378
  • Мнения: 840
ха да видим бьорн ще се самоубие ли сега като е толко' отворен Laughing

# 379
  • Мнения: 1 414
Бьорн е пълен мухльо.Заряза си детето,то умря като куче под вещите грижи на Аслог...Абе,пълен ужас.Може би затова и Порун го заряза.Усети тя в един момент що за стока е.Да ме прощават феновете му,но ми е антипатичен.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Бьорн е пълен мухльо.Заряза си детето,то умря като куче под вещите грижи на Аслог...Абе,пълен ужас.Може би затова и Порун го заряза.Усети тя в един момент що за стока е.Да ме прощават феновете му,но ми е антипатичен.

Скрит текст:
Така е. Това с дъщеричката му бе ужасно. Дори и Рагнар в един от епизодите го бе попитал защо не му пука за нея и той използва най-нелепото оправдание. Rolling Eyes

Мен лично най-много ме дразни факта, че Бьорн е абсолютния женкар - да не му попадне някоя жена в полезрението. Торви му беше толкова предана, а той набързо я захвърли като парцал. Сега в новия сезон слугинята му хвърли око и той пак се поддаде, въпреки че се закле във вечна любов на новата си жена.

Освен това е и доста наивен. Пределно ясно беше, че няма да го изберат за крал на Норвегия. Grin
Трябваше да приключи с тези, които застанаха на страната на Айвър, а не да ги прогонва в горите. Видяхме докъде доведе това решение - до смъртта на сина му, раняването на Лагерта.. Бьорн може да търси вината само в себе си за всичко това.

/Иначе Александър Лудвиг е симпатяга и играе добре ролята си.

Аз от самото начало съм фенка на Айвър, защото много обичам такива подмолни и манипулативни образи като неговия.

# 381
  • Мнения: 10 681
Що прислужници имаше, все минаха през Бьорн, образно казано.. Много ме разочарова, все си мислех, че ще устои на тази последната нахалница, но уви...
Много го харесвам актьора и самата му визия, точно като него си представям викингите. Но самия герой е малко въздух под налягане. И все пак ми е най-интересен от всички, и Айвар също.
Много ме е яд, че не развиха историята с пътуването на Бьорн в далечните земи. Мисля, че имаше доста хляб в това, взе да става досадна тази непрестанна битка за Категат.

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Скрит текст:
Брилянтна игра на Александър Лудвиг за пореден път в новата серия, но образът на Бьорн..някой по-горе го бе нарекъл абсолютен мухльо. Май това е най-точното описание за него.

Такава подкрепа му оказа жена му, а той за благодарност отиде и легна наново със слугинята, която му метна точно два погледа и го накара да се "влюби" в нея.. Wtf? Нали всичко с жена му беше на съвсем друго ниво. /Но последната правилно постъпи, обвинявайки го индиректно за смъртта на Лагерта и Хали./

И откъде се появи тая загриженост на Бьорн към Торви? Кретен...

От промото очаквах, че Хвитсерк ще бъде пощаден и така и стана.

# 383
  • Мнения: 28
Пийте си кафетата, Рагнар е жив Simple Smile

# 384
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Пийте си кафетата, Рагнар е жив Simple Smile
А?

# 385
  • Мнения: 2 677
Гледах 6-ти сезон, но не разбрах - с 10-ти епизод ли свършва? Ще има ли още епизоди или нов сезон?

# 386
  • Sofia
  • Мнения: 718
Ще има, но не се знае кога.

# 387
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
:Откъс = видео клип


Ще има, но не се знае кога.
^Да, все още няма дата кога започват най-последните 10 епизода от сезон .

# 388
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
30.XII: Final Season – Official Trailer

# 389
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Сезон 6Б е качен в Замунда. Тъкмо видях, че всички епизоди са налични и вече ги пуснах да се теглят. Laughing Дано не ни разочароват. Innocent

Общи условия

Активация на акаунт