Викинги - Vikings - Тема № 2

  • 71 610
  • 435
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
Настолна игра - Vikings: Raid & Conquer GAME:

# 33
  • Мнения: 532
Този сайт:

Популярни реплики и цитати, ако бяха праскани от героите в сериала

http://incorrectvikingsquotes.tumblr.com

# 34
# 35
  • София
  • Мнения: 3 392
30 ноември????

# 36
  • Мнения: 1 912
Начало на втората част на сезона. Peace

# 37
# 38
  • Мнения: 1 498
Чудесен сериал!

# 39
# 40
# 41
  • Мнения: 1 357
Хоп троп, и аз тук Simple Smile
Бях категорична, че не искам да гледам този сериал, не за друго, а Рагнар е историческа личност, и в Уикипедия си пише всичко от-до.... а след Синовете на Анархията, Игра на Тронове, Призън Брейк (наскоро се разбра, че Скофийлд е малко жив), Тюдорите и т.н. - искаше ми се да гледам все някое филмче с хепи енд. Уви Simple Smile Желанието за гледане на качествен сериал надделя и ето ме на 4-ти сезон Simple Smile А и кратко участие вземат актьори и от Синовете, и от Троновете (които са двата ми най-любими сериала), та... Sunglasses
Глупав въпрос, но съм си такава. Като ме гложди нещо отвътре, все го мисля.
Някой случайно да може да намери името на момиченцето, което играе дъщерята на Бйорн? Физиономията ми е адски позната, гледала съм това дете във филм, който страшно ме е впечатлил, но не се сещам кой Simple Smile Търсих в imdb, търсих из нета, нищо, споменават я само като Сиги.  newsm78



Относно Викингите като сериал - доста качествена продукция, с доста сполучлив избор на актьори. Убий ме, не бих предположила в кой сериал съм гледала Травис. Ми той бил онова сладникаво Тарзанче Simple Smile))
Фен съм на Лагерта, искам накрая тя да седне на трона. Ателстан ме дразнеше, сега ме дразни още повече, с тази вманиаченост на Рагнар към него. Бйорн и Роло също много ми допадат като персонажи. Опитвах се да се сетя дали друг актьор би изиграл Флоки толкова добре - не успях Simple Smile Май той е единствения, който за мен е незаменим Simple Smile Джакс от Синовете би бил също един страхотен Рагнар - не случайно често сравняват двамата актьори чисто визуално Simple Smile


 Голямата Сиги беше сладка, не исках да умира. Може би единствена забележка имам към избора на актриса за Аслог. Или пък може би не. Искали са умишлено да е антипатична. Както каза приятелка, която доста ме навиваше да го гледам - 'жаба' Simple Smile
Всъщност съм на епизод 1 от сезон 4, но от 30 минути ровя за името на актрисата, която играе малката Сиги, и реших да се цопна и аз в тази тема Simple Smile

# 42
# 43
  • Дивата природа
  • Мнения: 269
2 декади ~ 3 седмици; излизат и още клипове с нови кадри:







както и в плейлистата на Хистъри (някои скрити : )

# 44
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Готови ли сте за продължението на сезона? Не мога да повярвам, че другата седмица се завръщат.  Mr. Green Hug Grinning

Колкото и да харесвам Чарли Хънам (уникален в Синовете), в никакъв случай не мисля, че би изиграл Рагнар така както го прави Травис.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт