ЕВРО 2016

  • 64 990
  • 601
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са вашите фаворити?

Опции:

* Може да изберете максимум 10 опции.

# 600
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
missence съгласна съм с  почти всичко написаното от теб, но това са немците те не се отказват, не съм съгласна с това за психологическата нагласа, та те са Световните шампиони, просто имаха много контузени играчи и затова. Победата на Португалия самите футболисти си казаха, че Роналдо им е помогнал доста с качествата си на тренер, даже самият Едер каза, че Роналдо му е казал че ще вкара и така и стана, както каза Марадона Меси не може да е лидер, а Роналдо си остана лидер за отбора до край, а не се отказа. Дори Погба и Гризман казват, че той заслужава топката . Просто имаше много емоция насъбрана в един футболист, жаждата му да помогне и това да не може не беше справедливо, а той е най добрият нормално е да направят сензация от това, мача като цяло не беше интересен и всичко се завъртя около драмата с Роналдо. Според мен, Роналдо не направи много силно първенство, но той е в основата за победите на Португалия и за класирането им, какво повече? Мачове срещу Унгария и Уелс бяха решаващи, а той там си беше ТОП.

# 601
  • София
  • Мнения: 30 085
Да, съгласна съм и за многото контузени футболисти на Германия. Имаше и основни играчи с картони, но пък мисля, че тепърва градят отбор и таланти като Neuer и Kimmich тепърва ще показват потенциал.

Да, Роналдо показа дух, желание да помогне на отбора от скамейката, надъхваше ги, но някак ми се искаше Едер да изживее своята минутка слава по-пълноценно. Заслужаваше го. Да не говорим, че при влизането на Едер, коментаторът каза, че няма особени успехи в първенството, няма голове, едва ли не го изкара пълен неудачник и безнадежден централен нападател, а той нямаше нито едно загубено единоборство, нито едно, а да не говорим, че последните минути игра тактически много правилно и спечели фалове за статични положения пред вратата на французите. Mr. Green Много ми хареса играта му в мача. Peace

В заключение ще кажа, че съжалявам за отбори като Хърватия и Италия. Особено хърватите можехме да ги гледаме почти до финала. Не знам, дали ще имат отново такъв състав (говоря за следващи поколения).

Общи условия

Активация на акаунт