Пречистване и хормонален баланс. Прочетете, коментирайте и спечелете!

  • 52 164
  • 172
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
В настоящата тема ще се запознаете с две формули с натурални съставки DetoxiFive и Lady Harmonia

"Чистотата е половин здраве.”
Българска народна мъдрост


DetoxiFive е уникална формула от пет натурални съставки със специфични механизми за подпомагане на естествените обменни и пречистващи процеси за целия организъм. Продуктът допринася за защита на клетките от оксидативен стрес и за нормалната функция на имунната система. Повече за токсините и начините да се преборим с тях можете да научите ТУК.



Aндрографисът, известен още като„кралят на горчивото”, ускорява обезвреждането и елиминирането на токсините чрез черния дроб и жлъчката. Той е мощен имуностимулатор.
Леспедезата пречиства по уникален механизъм бъбреците и кръвта. Билката извежда разпадните продукти от белтъчната обмяна.
Mащерката пречиства белите дробове, стимулирайки отделянето на секрети от дихателните пътища. Действа антибактериално и подобрява храносмилането.
Репеят пречиства кожата, кръвта и лимфата. Укрепва съединителната тъкан. Елиминира застоялите течности в тялото.
Органичният селен е мощен антиоксидант и клетъчен протектор, предпазващ от токсичния ефект на тежките метали. Оптимизира имунната и сърдечносъдовата система.



За повече информация за DetoxiFive може да гледате ВИДЕОТО или да посетите сайта на Botanic.

Ксеноестрогените са външни естрогени от обкръжаващата среда, ендокринни нарушители, които блокират нормалното функциониране на хормоните в организма. Те се намират в храната, козметиката, пластмасата. Те са част от ежедневието и са причина за хроничен хормонален дисбаланс, водещ до репродуктивни проблеми, проблеми с месечния цикъл, черния дроб, кожата и много други. Един от начините да се противодейства на голямото количество естроген в организма е да се повиши производството на прогестерон.  

Lady Harmonia има общо благотворно влияние върху женското здраве, подпомага хормоналния баланс в организма, осигурява нормалното протичане на менструалния цикъл и менопаузата, действа срещу мастните отлагания и целулита, влияе благотворно върху кожата и съединителната тъкан, поддържа здравината на костите и кръвоносните съдове.



Агнус кастус действа на няколко нива в организма. Не съдържа хормони, но допринася за хормоналния баланс в организма. Намалява синтеза на пролактина, чиито повишени стойности често са свързани с нередовен или болезнен цикъл. Стимулира производството на прогестерон. Влияе аналгетично и потушава симптоми като тежест в гърдите, раздразнителност, депресия, честа смяна на настроенията.
Репеят е известен с общо пречистващия си ефект и силното си влияние върху кожата. Стимулира производството на колаген, влияе на здравината на съединителната тъкан, косата и ноктите. Това оказва ефект както при кожни раздразнения и неразположения, така и при целулит и бръчки. Пречиства кръвта и лимфата. Действа диуретично.
Центела азиатика влияе благотворно върху кръвообращението и мозъка, стимулира производството на колаген. Тя намалява отоците, осигурява еластичност и здравина на кожата. Много е подходяща както при целулит, така и при възстановяване на разранена кожа и белези по нея, при алергични дерматити, акне, наранявания, изгаряния.
Екстрактът от гроздово семе съдържа олигомерни проантоцианидини, които са едни от най-силните антиоксиданти. Подобряват кръвообращението. Имат противовъзпалително и антиалергично действие. Помагат за кожни неразположения като рани и подкожни кръвоизливи.  
Органично свързания селен е по-лесно усвоим за организма. Мощен антиоксидант с благотворното влияние върху кожата. Той защитава от оксидативен стрес и влияе положително върху косата и ноктите.
Витамин D в уникална растителна форма. Изключително важен за усвояването на калция от червата. Неговата липса може да доведе до фрактури и да отслаби значително костите. Важен е за имунната и сърдечносъдовата система.



За повече информация за Lady Harmonia може да гледате ВИДЕОТО или да посетите сайта на Botanic.

Можем да помогнем на организма да се освободи от акумулиралите се в него токсични вещества и от ксенохормоните от естрогенов тип, като се доверим на природата и изберем два напълно натурални продукта – DetoxiFive и Lady Harmonia.
Те дават възможност на организма, от една страна, да се изчисти от натрупаните токсини в черния дроб, бъбреците, белия дроб, кръвта и кожата, а от друга, ефикасно да неутрализира ксеноестрогените. Освен това действат благоприятно на кръвообращението и предпазва клетките  от оксидативен стрес.

До 02.06.2016 г. можете да задавате своите въпроси за DetoxiFive и Lady Harmonia и специалист от Botanic ще ви отговори.

За да участвате в играта, отговорете на въпроса: "Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"
Трима от вас ще спечелят пълен комплект от продуктите чрез томбола на случаен принцип. Победителите ще бъдат обявени на 03.06.2016 г. в настоящата тема.


Повече за всички продукти на Botanic можете да прочетете на http://botanic.cc/
Можете да намерите в аптеките без рецепта!

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 11:55 от Реклама

# 1
  • Мнения: 13
За повече информация за DetoxiFive може да гледате видеото


# 2
  • Мнения: 13
За повече информация за Lady Harmonia може да гледате видеото


# 3
  • Мнения: 1 835
И двата продукта ми изглеждат много добри Peace
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 48 014
Заинтригуваха ме и двата продукта, но също се спирам на Lady Harmonia  Peace  Вижда ми се много подходящ при мен

# 5
  • Мнения: 4 212
Във връзка с възрастта ми и нивото на стрес в ежедневието ми, считам че за мен подходящ продукт е Lady Harmonia.

# 6
  • София
  • Мнения: 940
От няколко месеца имам проблем с хормоните, поради тази причина смятам, че Lady Harmonia е поудачен за мен.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Имам проблем с витамин Д,късно лекарите  откриха,че имам много ниски нива на този витамин и загубих доста зъби.Просто се чупеха,дори корените се разцепваха на две и се налагаше да ми ги извадят.Прочетох,че в Lady Harmonia има така нужния ми витамин Д и с удоволствие бих пробвала този продукт.

# 8
  • Мнения: 5 144
От видяното и прочетеното оставам с впечатлението, че и двата продукта са необходими и много полезни. И ще донесат своите специфични ползи за организма. Бих започнала с Lady Harmonia като по-подходящ за мен на този етап.  Peace

# 9
  • Мнения: 24 451
Козметичката ми препоръчва Детокс, а аз си харесах повече Лейди Хармония

# 10
  • Мнения: 441
Имам хормонални проблеми и бих пробвала Lady Harmonia.

# 11
  • Русе/Варна
  • Мнения: 11
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 240
От прочетеното и видяното до тук, стигам до извода, че и двата продукта ще ми бъдат от полза.  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 024
Здравейте!
И двата продукта имат чудесни качества, очевидно и затова е трудно да кажа, кой е по-подходящ за мен. Бих пробвала и двата.... Все пак, имайки предвид настоящiя ми курс за намаляване на теглото, бих започнала с DetoxiFive, и след това бих заложила на продължително приемане на Lady Harmonia.
Simple Smile

# 14
  • Варна
  • Мнения: 469
И двата продукти са страхотни.Една идея по-подходящ за мен е Lady Harmonia.

# 15
  • Мнения: 5 690
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?" - DetoxiFive

# 16
  • Мнения: 18
От прочетеното оставам с впечатлението, че и двата продукта са необходими и много полезни. На този етап считам, че DetoxiFive е по-подходящ за мен

# 17
  • Мнения: 591
И двата продукта представляват интерес за мен, но DetoxiFive ми се струва по-подходящ, тъй като не съм в менопауза, нямам хормонални проблеми или нередовен цикъл, а Lady Harmonia работи и в тази насока.
От тук възниква и въпросът ми: Възможно ли е все пак да приемам Lady Harmonia и дали продуктът би предизвикал хормонален дисбаланс в такъв случай?

# 18
  • Мнения: 1 796
Бих ползвала и двата продукта. На този етап по-подходящ е може би Lady Harmonia

# 19
  • Мнения: 252
Аз се спирам на продукта Lady Harmonia, тъй като той подпомага хормоналния баланс и заздравява кожата, косата и ноктите, а аз имам нужда от това.
Въпросът ми е как се приема Lady Harmonia и каква е продължителността на употребата му, за да се постигне нужния ефект?

# 20
  • Мнения: 384
Не мисля,че в момента бих експериментирала да пия каквото и да било ново за организма ми,но след като родя(живот и здраве)за мен по-подходящ продукт ми се струва Lady Harmonia-хормони,целулит,коса,кожа,нокти,витамин Д...

# 21
  • Мнения: 87
Лейди хармония-имам хормонални проблеми,нередовен мц,нервност,тревожност,депресия.Пробвала съм други продукти без успех,бих желала да опитам и това.

# 22
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Определено бих изпробвала DetoxiFive. Смятам, че ще е подходящ за мен.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 447
И двата продукта имат страхотни качества,но аз бих се спряла на Lady Harmonia  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 2 098
Смятам, че Lady Harmonia ще ми е от полза и бих искала да пробвам.

# 25
  • Мнения: 610
Мисля,че най-подходящия за мен е DetoxiFive.

# 26
  • Мнения: 574
Отдавна гледам рекламата на DetoxiFive и съм мислела да го пробвам. За другия продукт сега разбирам и също ми харесва. Но понеже не знам дали е подходящо да го ползвам докато кърмя, не смея да пробвам.

# 27
  • Мнения: 913
За мен по-подходящ ще бъде Lady Harmonia най-вече заради благотворното действие върху кожата и подпомагане нормалното протичане на мц.  

# 28
  • Мнения: 13
Имам проблем с витамин Д,късно лекарите  откриха,че имам много ниски нива на този витамин и загубих доста зъби.Просто се чупеха,дори корените се разцепваха на две и се налагаше да ми ги извадят.Прочетох,че в Lady Harmonia има така нужния ми витамин Д и с удоволствие бих пробвала този продукт.
Здравейте! За съжаление в последно време се отчитат занижени нива на витамин D у хората в световен мащаб. Това е свързано, както с по-малкото излагане на слънце, така и с общия хормонален дисбаланс.
Количеството в Lady harmonia по всяка вероятност няма да е достатъчно за вас, дори и да вземате по две таблетки дневно. Но пък ще подпомогне общия хормонален баланс и ако се излагате редовно на слънце, ще бъде чудесна допълваща терапия.
Специфичното на витамин D3 в Lady Harmonia е, че е от растителен източник и е с изключително добра усвояемост. Подходящ е за прием и от вегани, и вегетарианци.

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 17:03 от Botanic

# 29
  • Мнения: 1 476
Заинтригуваха ме и двата продукта, но избирам Lady Harmonia. Смятам, че ще бъде много подходящ за мен. bouquet

# 30
  • Мнения: 1 432
И двата продукта са добри и качествени по описанието, което им е зададено в настоящата тема.
Бих ползвала и двата продукта, но в момента за мен най - подходящ би бил Lady Harmonia. Бих изпробвала с интерес, а също бих проследила с още по- голям интерес и последствията от използването на продукта.
 Peace Wink

# 31
  • Мнения: 6 028
Беше ми интересно да изгледам видеата и да прочета за продуктите, които се оказаха нови и непознати за мен. Благодаря ви за чудесно поднесената информация. За мен на този етап от живота ми най - подходяща е Lady Harmonia. С интерес ще следя темата.

# 32
  • Мнения: 540
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 33
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
И двата продукта са добри, смятам че и двата са подходящи за мен. На 40+ съм. Peace

# 34
  • Мнения: 219
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"
Смятам, че и двата продукта са подходящи за мен , добре ще ми се отразят. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 340
Lady Harmonia може би е по - подходящия за мен продукт, бих го пробвала.  Peace

# 36
  • Мнения: 13
Благодарим на всички за интереса към нашите продукти и зададените въпроси  Hug bouquet
 
И двата продукта представляват интерес за мен, но DetoxiFive ми се струва по-подходящ, тъй като не съм в менопауза, нямам хормонални проблеми или нередовен цикъл, а Lady Harmonia работи и в тази насока.
От тук възниква и въпросът ми: Възможно ли е все пак да приемам Lady Harmonia и дали продуктът би предизвикал хормонален дисбаланс в такъв случай?

CocoNuts
Чудесно е, че нямате никакви оплаквания, свързани с менструалния цикъл, целулита, костната плътност или други симптоми, на които Лейди Хармония влияе. За съжаление, това е голяма рядкост.
Ако в действителност – това е така, можете да не приемате продукта. В случай, че желаете все пак превантивно да го вземате срещу естрогенов доминанс, можете спокойно да го направите. Самият продукт не съдържа хормони, така че няма да Ви повлияе негативно или пък да Ви наруши хормоналния баланс. Но моят съвет е да не приемате Lady Harmonia, щом нямате конкретна нужда.
Когато в действителност се появи такава, можете да се възползвате, тогава действието му ще бъде  по-силно.
Сега можете да се фокусирате  върху детоксикацията и DetoxiFive.

Аз се спирам на продукта Lady Harmonia, тъй като той подпомага хормоналния баланс и заздравява кожата, косата и ноктите, а аз имам нужда от това.
Въпросът ми е как се приема Lady Harmonia и каква е продължителността на употребата му, за да се постигне нужния ефект?

jasmin2008
Препоръчителната доза на Лейди Хармония е две таблетки дневно, сутрин и вечер, преди храна. Продуктът може да се приема дълго време, защото не притежава странични ефекти. Препоръчителният прием е минимум три месеца.

Не мисля,че в момента бих експериментирала да пия каквото и да било ново за организма ми,но след като родя(живот и здраве)за мен по-подходящ продукт ми се струва Lady Harmonia-хормони,целулит,коса,кожа,нокти,витамин Д...

svm1987
Приемът на Лейди Хармония по време на бременност не се препоръчва, както и по време на кърмене. Така или иначе през този период нивата на прогестерон у жената са високи. Но след това в организма на жената настъпва нов период на адаптация и хормонален дисбаланс с изчерпано/намалено съдържание на важни вещества. Така че – приемът на продукта след това би спомогнал за по-бързото възстановяване!

Отдавна гледам рекламата на DetoxiFive и съм мислела да го пробвам. За другия продукт сега разбирам и също ми харесва. Но понеже не знам дали е подходящо да го ползвам докато кърмя, не смея да пробвам.

diana.pd
Няма данни за използването на билките, които сме вложили в ДетоксиФайв по време на кърмене. Затова не бих Ви препоръчала да го използвате. Насладете се на този прекрасен период, а след това можете да направите детоксикиращ курс с ДетоксиФайв. Колкото до използването на Лейди Хармония по време не кърмене – не е препоръчително.  Приемът на продукта след това би спомогнал за по-бързото Ви възстановяване.

Последна редакция: ср, 25 май 2016, 17:31 от Botanic

# 37
  • Мнения: 3 546
Аз имам въпрос: подходящ ли е DetoxiFive за кърмещи мами?

Иначе ми е напълно ясно, че след като спра с кърменето ще имам нужда от регулиране на хормоните и Lady Harmonia ще ми е от голяма полза. Но прочетох, че DetoxiFive е формула от пет натурални съставки и допринася за нормалната функция на имунната система, от което имам нужда сега.

# 38
  • Мнения: 1 994
Смятам, че LADY HARMONIA е по-подходящ за мен Peace

# 39
  • Мнения: 1 951
Мисля,че най-подходящия за мен е Lady Harmonia.

# 40
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
мисля че Lady Harmonia  е за мен.

# 41
  • Враца
  • Мнения: 271
И двата продукта са много интересни за мен. Бих пробвала и двата, но избирам Lady Harmonia.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 626
Пробвах DetoxiFive за първи път преди около година след 3 годишен прием на противозачатъчни, които ми докараха доста неприятна алергия и общо неразположение. Подейства ми добре и оттогава си го купувам редовно да си правя детоксикиращи месеци + вода и се чувствам прекрасно. Може и да си въобразявам, но ми се струва, че имам по висок тонус в месеците, в които го пия.

Що се отнася за Lady Harmonia - започнах да го използвам от месец и половина.
Имам много болезнен цикъл и реших да пробвам дали този продукт ще ми помогне.
Подейства ми невероятно добре !!!
Нямах почти никакъв, даже незабележим пременструален синдром, не ме боля, нямах и мигрена.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 172
И двата продукта са много интересни! Определено бих опитала и двата. Може би една идея повече ме изкушава Лейди Хармония.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 139
Интересни продукти! Аз бих побвала Lady Harmonia Peace

# 45
  • Мнения: 5 253
След като прочетох информацията, мисля, че за мен по-подходящия ще е Lady Harmonia.

# 46
  • Мнения: 243

Смятам, че Lady Harmonia е  подходящ за мен.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Считам че за мен по-подходящ продукт е Lady Harmonia.

# 48
  • София
  • Мнения: 13 185
Бих ползвала и двата продукта, но в момента за мен по-подходящ би бил Lady Harmonia.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 113
Всеки от продуктите ми се струва интересен и много полезен.

За себе си бих предпочела Lady Harmonia, защото имам проблеми с менструалния цикъл и смятам, че на този етап ще ми е по-полезен.  Peace

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
И двата продукта смятам че биха ми се отразили добре на организма, но повече мой виждам Lady Harmonia.

# 51
  • Мнения: 78
Смятам,че Lady Harmonia  е най-подходящ за мен.

# 52
  • София
  • Мнения: 574
DetoxiFive ,ще е подходящ,за мен ,защото работя в среда със лъчение и метали  Hug

# 53
  • Мнения: 148
Считам че за мен по-подходящ продукт е Lady Harmonia.

# 54
  • Мнения: 5 317
Detoxifive е моя избор

# 55
  • Мнения: 43
Бих опитала с удоволствие Lady Harmonia.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 264



    DetoxiFive (ДетоксиФайв) – натурален детоксикатор  Peace

# 57
  • Мнения: 1 760
Аз избирам DetoxiFive. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 071
От прочетеното оставам с впечатлението, че и двата продукта са необходими и много полезни. На този етап считам, че DetoxiFive е по-подходящ за мен

# 59
  • София
  • Мнения: 983
Мисля,че Lady Harmonia на този етап ще е по-подходяща за мен.

# 60
  • Мнения: 23
Здравейте! От двата продукта по-подходящ за мен е DetoxFive. Здравето на първо място  Hug

# 61
  • Мнения: 704
Lady Harmonia може би е по - подходящия за мен продукт, бих го пробвала

# 62
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Мхм, и двата продукта са хубави и подходящи за мен, но като че ли превес взема  Lady Harmonia.

# 63
  • София
  • Мнения: 709
Lady Harmonia е много подходящ за мен:)

# 64
  • Мнения: 39 503
Здравейте!
И двата продукта имат чудесни ползи, но Lady Harmonia е за мен! Все пак е за една lady.

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз също избирам  DetoxiFive.

# 66
  • Кюстендил
  • Мнения: 425
За мен по - подходящ би бил DetoxiFive, тъй като имах онкологично заболяване и се нуждая от укрепване на имунната система след проведените терапии.

# 67
  • Мнения: 148
Тази зима много боледувах,имунитетът ми е спаднал.Затова мисля,че по-подходящ за мен ще бъде DetoxiFive.

# 68
  • Мнения: 188
Бих се доверила изцяло на Lady harmonia.

# 69
  • Мнения: 13
Аз имам въпрос: подходящ ли е DetoxiFive за кърмещи мами?

Иначе ми е напълно ясно, че след като спра с кърменето ще имам нужда от регулиране на хормоните и Lady Harmonia ще ми е от голяма полза. Но прочетох, че DetoxiFive е формула от пет натурални съставки и допринася за нормалната функция на имунната система, от което имам нужда сега.
Здравейте!
Няма данни билките от ДетоксиФайв да имат негативно отношение при кърмене, но понеже не са правени изследвания, не бих Ви препоръчала да приемате продукта. Тъй като андрографисът е с горчиви съставки, възможно е те да променят вкуса на кърмата и бебчето да не хареса менюто. Simple Smile

# 70
  • Мнения: X
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"
И двата продукта звучат чудесно и ще са полезни  !  В момента обаче подходящ продукт за мен е Лейди Хармония / Lady Harmonia .
Имам нужда от хормонален баланс след като спрях кърменето преди година и хормоните ми все още бушуват .Изобщо всичко звучи много обещаващо и добре .

# 71
  • Мнения: 13
За мен по - подходящ би бил DetoxiFive, тъй като имах онкологично заболяване и се нуждая от укрепване на имунната система след проведените терапии.
Здравейте!
Има много изследвания, които показват изключителните свойства на билката Андрографис в ДетоксиФайв при онкологични заболявания и за възстановяване след химиотерапия. Направили сте правилния избор.

# 72
  • София
  • Мнения: 553
Двата продукта са необходими и много полезни. На този етап считам, че DetoxiFive е по-подходящ за мен!

И въпрос:Могат ли да се приемат едновременно?

# 73
  • Мнения: X
И освен записа за участие в  играта имам и въпрос към вас .И той е лекарството ще спомогне ли за спиране на кърмата? В момента се опитвам да я спирам/приключила съм кърмене преди година и няколко месеца/Не ми се иска обаче да пия вредни лекарства и се чудя дали този продукт ще се отрази благоприятно на този процес и би ли помогнал? Simple Smile

# 74
  • Мнения: 3 546
Скрит текст:
Аз имам въпрос: подходящ ли е DetoxiFive за кърмещи мами?

Иначе ми е напълно ясно, че след като спра с кърменето ще имам нужда от регулиране на хормоните и Lady Harmonia ще ми е от голяма полза. Но прочетох, че DetoxiFive е формула от пет натурални съставки и допринася за нормалната функция на имунната система, от което имам нужда сега.
Здравейте!
Няма данни билките от ДетоксиФайв да имат негативно отношение при кърмене, но понеже не са правени изследвания, не бих Ви препоръчала да приемате продукта. Тъй като андрографисът е с горчиви съставки, възможно е те да променят вкуса на кърмата и бебчето да не хареса менюто. Simple Smile
Botanic, благодаря за отговора  Hug

# 75
  • София-Младост
  • Мнения: 23 373
Lady Harmonia е продукта, който е подходящ за мен, ако трябва да избирам.

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 53
И двата продукта ми изглеждат много добри
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен  Peace

# 77
  • Мнения: 605
Харесвам и двата продукта.
Струва ми се, че Lady Harmonia ще е подходящ за решаване на проблемите, които имам.

# 78
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 526
Lady Harmonia е подходящия продукт за мен на този етап, ако трябва да избирам.

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 567
Lady Harmonia ме спечели с витамин Д3 !

# 81
  • Мнения: 740
И двата продукта ми допаднаха, но бих започнала с DetoxiFive, а по-късно и Lady Harmonia.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 083
И двата продукта бих пробвала, но мисля че Lady Harmonia би бил по-подходящ за мен.  Peace

# 83
  • Мнения: 109
Бих изпробвала Лейди Хармония

# 84
  • Мнения: 2 839
Mисля,че LADY HARMONIA  би бил по-подходящия за мен. Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 5 498
И двата продукта ми допадат,но бих започнала с Lady Harmonia

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 35
И двата продукта бих пробвала. Първо бих започнала с детокс с  DetoxiFive, а след това Lady Harmonia.

# 87
  • Мнения: 1 283

DetoxiFive

# 88
  • Мнения: 394
Аз също бих пробвала и двата продукта,но определено по-интересен ми е Lady Harmonia

# 89
  • Мнения: 249
Бих пробвала DetoxiFive

# 90
  • Мнения: 104
И двата продукта ми изглеждат дибре, но мисля, че най-подходящ за мен ще е ДетоксиФайв!  bouquet

# 91
  • Мнения: 251
Според мен е задължително да се започне с детоксикация и след това да се "надгражда" с билкови продукти и минерални вещества,за да се постигне хормонален баланс.
С радост бих използвала DetoxFive!

# 92
  • Мнения: 13
И освен записа за участие в  играта имам и въпрос към вас .И той е лекарството ще спомогне ли за спиране на кърмата? В момента се опитвам да я спирам/приключила съм кърмене преди година и няколко месеца/Не ми се иска обаче да пия вредни лекарства и се чудя дали този продукт ще се отрази благоприятно на този процес и би ли помогнал? Simple Smile
Здравейте! За съжаление, не мога да Ви помогна. Няма данни за някоя от билките да имат отношение към кърменето. Моят личен съвет по отношение на спирането е да опитате да разреждате кърменията и така по съвсем естествен начин кърмата постепенно ще намалее и ще спре.

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 11:14 от Botanic

# 93
  • Мнения: 13
Пробвах DetoxiFive за първи път преди около година след 3 годишен прием на противозачатъчни, които ми докараха доста неприятна алергия и общо неразположение. Подейства ми добре и оттогава си го купувам редовно да си правя детоксикиращи месеци + вода и се чувствам прекрасно. Може и да си въобразявам, но ми се струва, че имам по висок тонус в месеците, в които го пия.

Що се отнася за Lady Harmonia - започнах да го използвам от месец и половина.
Имам много болезнен цикъл и реших да пробвам дали този продукт ще ми помогне.
Подейства ми невероятно добре !!!
Нямах почти никакъв, даже незабележим пременструален синдром, не ме боля, нямах и мигрена.

Здравейте!
Много се радвам, че сте доволна от приема на нашите продукти. Благодарим Ви за доверието и високата оценка. Напълно е възможно да усетите повишен жизнен тонус след прием на ДетоксиФайв. Когато помагаме на организма да се изчисти от токсини, той може да работи много по-добре. Всеки продукт от серия Ботаник е направен с изключително внимание и задълбочена подготовка. Можете да разчитате на съвсем чисти суровини, без добавени животински продукти, оцветители или консерванти.

Последна редакция: пт, 27 май 2016, 11:14 от Botanic

# 94
  • Мнения: 13
DetoxiFive ,ще е подходящ,за мен ,защото работя в среда със лъчение и метали  Hug
Здравейте!
ДетоксиФайв е изключително подходящ за хора, които работят в подобни условия. Селенът е един от малкото, които спомагат обезвреждането на метали, а действието на андрографиса допълнително би спомогнало дейността на черния дроб и преработката и елиминирането на токсичните вещества.

# 95
  • София
  • Мнения: 20 149
И двата продукта звучат прекрасно и биха били от огромна полза.  Peace
С удоволствие бих пробвала DetoxiFive, защото пия тежки лекарства, които натоварват изключително черния дроб.

# 96
  • софия
  • Мнения: 1 707
Бих предпочела  Детокси файв спазвам хр.режим и тренировъчен и мисля че ще ми подейства чудесно.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 4 938
DetoxiFive! Точно от такъв продукт имам нужда сега. Специален хранителен режим, физическо натоварване. Трябва ми "помощ" за по-добри резултати + добър баланс на организма заради стреса, на който е изложен сега с рязката промяна на хранителни навици и ежедневие. Селена също много ме впечатли, защото има периоди, в които търся неговата полза.

# 98
  • София
  • Мнения: 231
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?"  - доста интересни ми се струват, може би и двата продукта ще са подходящи!
Имам килограми в повече, имам някои хормони които не са в норма. Бих опитала с удоволствие и двата, надявам се че действат наистина.

# 99
  • Мнения: 2 118
За мен по-подходящ към момента се оказва, че е Lady Harmonia!

# 100
  • Мнения: 123
За мен подходящ би бил DetoxiFive

# 101
  • Мнения: 182
Lady Harmonia

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
 bouquet

За мен по-подходящ ще е Lady Harmonia

# 103
  • Милано
  • Мнения: 954
С радост бих използвала DetoxFive bouquet

# 104
  • София
  • Мнения: 973
В момента при мен по подходящ би бил DetoxiFive.

# 105
  • Мнения: X
И освен записа за участие в  играта имам и въпрос към вас .И той е лекарството ще спомогне ли за спиране на кърмата? В момента се опитвам да я спирам/приключила съм кърмене преди година и няколко месеца/Не ми се иска обаче да пия вредни лекарства и се чудя дали този продукт ще се отрази благоприятно на този процес и би ли помогнал? Simple Smile
[/quote
Здравейте! За съжаление, не мога да Ви помогна. Няма данни за някоя от билките да имат отношение към кърменето. Моят личен съвет по отношение на спирането е да опитате да разреждате кърменията и така по съвсем естествен начин кърмата постепенно ще намалее и ще спре.
Благодаря за отговора Simple Smile

# 106
  • Мнения: 504
най-подходящ за мен ще е ДетоксиФайв!

# 107
  • Мнения: 351
Имам хормонални проблеми и бих пробвала Lady Harmonia.

# 108
  • Мнения: 13
Двата продукта са необходими и много полезни. На този етап считам, че DetoxiFive е по-подходящ за мен!

И въпрос:Могат ли да се приемат едновременно?
Привет, Цвети!

Благодаря за въпроса. Аз самата приемам и двата продукта едновременно и се чувствам чудесно. Единственото важно уточнение, което е добре да се има предвид, е, че трябва да има времева разлика в ежедневния прием, тъй като андрографолидите в ДетоксиФайв стимулират производството на чернодробните ензими, които могат да неутрализират или да отслабят действието на Лейди Хармония. Затова е хубаво, приемът да се раздели и да има поне два часа разлика между вземанията. Например, ако ДетоксиФайв се взема сутрин и следобед, може Лейди Хармония да се взема на обяд и вечерта. Имайте предвид и още нещо - и в двата продукта има екстракт от репей, който засилва диурезата и комбинацията  може да зачести посещенията в тоалетната.  Simple Smile

# 109
  • Мнения: 71
И двата продукта изглеждат много полезни. За себе си бих предпочела ДетоксиФайв.

# 110
  • Мнения: 423
Използвала съм DetoxiFive и съм много доволна. Знам, че той е подходящ за мен. С удоволствие бих пробвала и Lady Harmonia

# 111
  • Мнения: 595
Според мен, Lady Harmonia е по- подходящ за мен, защото има общо благотворно влияние върху женското здраве, подпомага хормоналния баланс в организма, осигурява нормалното протичане на менструалния цикъл и менопаузата, действа срещу мастните отлагания и целулита, влияе благотворно върху кожата и съединителната тъкан, поддържа здравината на костите и кръвоносните съдове.

# 112
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз съм ползвала DetoxiFive и ми се отразяве много добре.
Бих пробвала Lady Harmonia.

# 113
  • Ямбол
  • Мнения: 1 655
"Кой продукт смятате, че е подходящ за вас?" - струва ми се, че към момента по-подходящ за мен би бил DetoxiFive.

# 114
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 214
Lady Harmonia на този етап ще е по-подходяща за мен.

# 115
  • Мнения: 1 306
Ползвах  DetoxiFive - отрази ми се добре.
На база моментно състояние -  бих пробвала Lady Harmonia.

# 116
  • Мнения: 4 936
Мг пих детокс5 - не видях никакъв ефект - при вас как се проявяваше?

# 117
  • Мнения: 3 020
От прочетеното мисля, че и двата продукта са подходящи за мен, но като че ли повече клоня към Lady Harmonia, заради обещанието да подпомогне борбата с целулита, с който се опитвам да се справя в момента след отслабване.

# 118
  • Мнения: 863
Бих искала да пробвам и двата продукта, но по подходящ за мен би бил вторият

# 119
  • Мнения: 238
И двата продукти са страхотни, но мисля, че  по-подходящ за мен е Lady Harmonia.

# 120
  • София
  • Мнения: 941
За мен по-подходящ е DetoxiFive.

# 121
  • Countryside
  • Мнения: 11 635
И двата продукта звучат добре, мисля че и двата са подходящи за мен, но като жена бих избрала по-скоро Lady Harmonia.

# 122
  • Мнения: 477
Аз избирам DetoxiFive.

# 123
  • софия
  • Мнения: 194
Здравейте!
И двата продукта имат чудесни ползи, но Lady Harmonia е за мен
!

# 124
  • Мнения: 888
Бих пробвала DetoxiFive за успешна детоксикация.

# 125
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
И двата продукта ми се виждат подходящи за мен. Lady Harmonia бих пробвала първо.

# 126
  • Мнения: 1 670
DetoxiFive е продуктът за мен в момента!

# 127
  • Мнения: 459
И двата продукта звучат добре, мисля че и двата са подходящи за мен, но като жена бих избрала по-скоро Lady Harmonia.

# 128
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 082
На друг  етап от живота си бих пробвала и DetoxiFive, но като чета за двата продукта в момента по-скоро имам нужда от Lady Harmonia.

# 129
  • София
  • Мнения: 733
Повече ми допада DetoxiFive Simple Smile

# 130
  • Мнения: 731
Определено бих пробвала Lady Harmonia  Hug

# 131
  • Мнения: 60
Lady Harmonia

# 132
  • Мнения: 5
Здравейте,
използвах Lady Harmonia няколко месеца тъй като имах проблеми с мц и смея да твърдя, че наистина ми помогна, даже бих казала, че и целулитът ми понамаля.
Сега с удоволствие бих пробвала и DetoxiFive.

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
За себе си избирам DetoxiFive .

# 134
  • в.преслав
  • Мнения: 242
Лейди хармония ми е по-необходим, макар че бих започнала първо с Детокси файв.

# 135
  • Мнения: 327
И двата продукта ми изглеждат много добри.
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен.

# 136
  • Мнения: 433
И двата продукта ми допадат, но за по-продължително ползване бих избрала Lady Harmonia.

# 137
  • Мнения: 2 756
И двата продукта биха ми били от полза, но Lady Harmonia би ми помогнала повече.

# 138
  • Мнения: X
За себе си избирам DetoxiFive!

# 139
  • София
  • Мнения: 2 098
И двата продукта имат чудесни качества и определено предизвикват интереса ми, но не мога да определя кой е по-подходящ за мен.

# 140
  • Мнения: 988
Lady Harmonia е по-подходящ за мен.

# 141
  • Мнения: 1 849
Жалко, че формата за контакт не работи...  Rolling Eyes
Важното е маркетинга да върви!  Laughing

# 142
  • Мнения: 13
Жалко, че формата за контакт не работи...  Rolling Eyes
Важното е маркетинга да върви!  Laughing
Здравейте!
Благодаря Ви, Jana Ina за вниманието. С какво можем да Ви бъдем полезни? Можете да ми пишете на лично съобщение, докато оправим контактната форма. 

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 11:48 от Botanic

# 143
  • Мнения: 910
Аз се спирам на Detoxifive, въпреки, че и двата ми се струват подходящи за мен

# 144
# 145
  • София
  • Мнения: 6 261
Lady Harmonia е подходящ за мен, тъй като осигурява нормалното протичане на менструалния, действа срещу мастните отлагания и целулита, влияе благотворно върху кожата и съединителната тъкан, поддържа здравината на костите и кръвоносните съдове.

# 146
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 147
  • Мнения: 1 202
Здравейте, мисля че по-подходящ за мен е Lady Harmoniа т.к. съм с болезнен месечен цикъл,ако имам късмет бих пробвала продукта!

# 148
  • Мнения: 286
Смятам, че Lady Harmonia е  подходящ за мен Peace

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Мисля, че и двата продукта ще са ми от полза. Благодаря за информацията  bouquet

# 150
  • Поморие
  • Мнения: 162
Lady Harmonia е подходящ за мен, но бих пробвала и DetoxyFive

# 151
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 869
И двата продукта ми изглеждат много добри.
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен

# 152
  • Мнения: 376
И двата продукта ще са подходящи за мен!

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 261
И двата продукта са полезни, но за мен по-подходящ е DetoxiFive.
Имам нужда от детокс.

# 154
  • София
  • Мнения: 564
Много харесвам продуктите ви! Поне няколко пъти CystiRen ми е помагал при цистит.
Иначе мисля че имам нужда и от двата продукта. Но в момента май по належащо ми е Lady Harmonia, точно заради обилен цикъл, болезнени гърди, хормонален дисбаланс, леко напълняване Simple Smile

# 155
  • Мнения: 3 796
Предпочитам DetoxiFive имам проблеми с висок холестерол и мисля,че ще е подходящ за мен за да прочисти оранизма ми!

# 156
  • Мнения: 309
Lady Harmonia смятам за по - подходящ за мен за регулиране на хормоналния баланс.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 914

Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен. Wink

# 158
  • Мнения: 1 557
И двата продукта ще са страхотни!
Lady Harmonia е подходящ за мен, но бих пробвала и DetoxyFive.

# 159
  • Мнения: 455
Здравейте! Бих изпробвала Лейди Хармония !

# 160
  • Мнения: 579
Смятам, че това от което имам нужда в момента е Lady Harmonia, тъй като бременността и предшестващите я хормонални стимулации се отразиха на целия ми организъм.
Това, което бих искала да попитам е дали може да се използва по време на кърмене?

# 161
  • Мнения: 13
Смятам, че това от което имам нужда в момента е Lady Harmonia, тъй като бременността и предшестващите я хормонални стимулации се отразиха на целия ми организъм.
Това, което бих искала да попитам е дали може да се използва по време на кърмене?

Привет, Rossitta,
Не бих Ви съветвала да използвате продукта по време на кърмене. Така или иначе в момента хормоналният Ви баланс е насочен в друга посока. Насладете се на периода и след това можете да го започнете.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Предпочитам DetoxiFive, в момента на дневен ред ми е детоксикираща програма, която предтои да започна в скоро време.

# 163
  • Мнения: 254
И двата продукта са страхотни. Щом трябва да се избере само един, аз предпочитам DetoxiFive. Simple Smile

# 164
  • Русе
  • Мнения: 2 609
И двата продукта изглеждат много добре, но лейди Хармония е за мен.

# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Подходящият за мен продукт е Лейди Хармония. Пих го два месеца и още на първия месец цикълът ми дойде на около 28-29 ден, а не както досега след 30-тия. Научих много нови неща от малката книжка, която е приложена в опаковката. С удоволствие бих пробвала и ДетоксиФайв.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 626
Подходящият за мен продукт е Лейди Хармония. Пих го два месеца и още на първия месец цикълът ми дойде на около 28-29 ден, а не както досега след 30-тия. Научих много нови неща от малката книжка, която е приложена в опаковката. С удоволствие бих пробвала и ДетоксиФайв.

Оооо аз точно от "малката" книжка но на Детоксифайв като я прочетох разбрах, че понякога от противозачатъчните в организма може да се натрупат излишни количества мед. От друга страна прочетох, че медта е алерген, а аз получих страшни алергии докато приемах противозачатъчни и не можех да си обясня от какво са. Спрях да пия противозачатъчните, започнах да пия Детокси + много вода и до ден днешен вече една година нямам нито една проява на алергия, каквито имах често когато приемах медикамента.  Praynig Много полезна книжка!

Последна редакция: ср, 01 юни 2016, 15:02 от Линдичка

# 167
  • Мнения: 267
Не съм опитвала нито един от продуктите, но мисля, че предпочитам DetoxiFive.

# 168
  • Мнения: 66
Аз избирам DetoxiFive bowuu

# 169
  • София
  • Мнения: 2 817
Lady Harmonia звучи подходящо за мен - предвид целулита и подпомогането на кръвообращението и мозъка.

# 170
  • Мнения: 301
И двата продукта ми изглеждат много добри!
Смятам, че Lady Harmonia е  по-подходящ за мен  Peace

# 171
  • Мнения: 13 627
И двата продукта биха били подхощящи, но като се замисля може би повече DetoxFive.
Имам нужда от нещо детоксикиращо след една терапия.

# 172
  • Мнения: 1 182
Botanic благодари на всички участници за активността в играта. Поради големия интерес, наградите няма да бъдат 3, а 5!
Потребителите, които ще получат комплект DetoxiFive и Lady Harmonia са:
Монако
Desi_shisha
TROSHKATA
K.Lera
dobi_iv2


Честито!


Botanic очакват късметлиите да пишат на e-mail: contact@brandex.bg, упоменавайки потребителското си име във форума и координати за доставка на наградата (имена, адрес и телефон за връзка)

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт