Пролет е и птички пеят,МАРТенчета гукат и се смеят-2

  • 91 249
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Сандански
  • Мнения: 309
В крайна сметка взех буйки на Колев и Колев - просто нямаше друг избор по магазините в Сандански, освен  Geox. Някой готви ли се вече за рожден ден? Simple Smile

# 481
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Мойта свекърва ни купи обувчици на Кларкс, когато беше в Англия. Много са хубави наистина. Но скоро ще трябва да търсим други, че тези са за зимата, а ето че взе да запролетява. Една моя приятелка ми казва да търся по вторите употреби, на нейното дете само от там намирала - то е сега на 1г и 6месеца. Дава ни да износваме, но за съжаление Наско има голямо (широко) краче и нищо не му става.

Аз мислено се подготвям за първото РД. Намерих една рецепта за тортичка без мляко и захар - т.е. веганска. Купих продуктите. Надявам се да ми се получи.Тези дни трябва да купя някои неща и за украсата.  Още обмисляме дали да каним други освен нашите родители.

Майчета и вашите ли проходили дечица, когато са навън пипат всичко и бутат в устата. Леле два дни го изкарвам без количката край нас. ами ние до края на улицата едва стигаме. Той се спира на всяко боклуче, камъче, клечка...40мин се мъчих да му обяснявам ама... Как е при вас?

Брех, миналта година по това време чакахме, а сега ще празнуваме 1 годинка на малките ни съкровища. Да са ни живи, здрави и игриви!

# 482
  • Мнения: 2 083
Купих й обувки онзи ден, но още трудно ходи с тях - настъпва ги  Laughing Понеже е свикнала да е все боса.

За навън - това са нормални неща, не виждам смисъл да обясняваш, те така откриват света. Просто приеми, че в това ще се състоят разходките или го пускай да върви чак, когато можеш да го оставиш да си изследва на спокойствие.

# 483
  • Мнения: 4
Майчета здравейте,вълнувате ли се за първия рождения ден на вашите мъничета Simple Smile Аз се вълнувам и реших да си направя украса сама ,но ако може да ми дадете някоя идея и вие !Изрязаха си буквите на моя син от стереопор ,та се чудя с какво ще е най хубаво да ги направя за да не личи стереопора и да стои красиво

# 484
  • Мнения: 2 083
Нашият РД вече мина. Украса не съм правила. Надух 5 балона и два надписа happy и birthday. Според мен стана много хубаво парти. Тортата беше акцентът. Иначе във ФБ групата има невероятни неща, които други момичета са сътворили за мъниците, но аз не съм от талантливите.

# 485
  • Мнения: 4
Може ли да ме добавите в групата във фейсбук Zornitsa Galcheva се казвам или да ми пратите линка

# 486
  • Мнения: 146
Христос Воскресе! Бъдете здрави, усмихнати, уважавани майки и жени. Пожелавам на вас и ввашите семейства много поводи за усмивки.
 Heart Eyes

# 487
  • София
  • Мнения: 186
Срам колко е замряла групата  Grinning

# 488
  • Мнения: 331
Лелеее,едвам намерих групста тук Simple Smile А колко безсънни нощи сме изкарали в БГмама Simple Smile Реших да надникна,подтикната от носталгия Simple Smile

# 489
  • София
  • Мнения: 1 956
Зле е работата,да. Всички са във фейса.

# 490
  • Пазарджик
  • Мнения: 333
Няма ли някой като мен, който не ползва ФБ и да си споделяме новостите покрай мъничетата?
В тези жеги ние само рано сутрин и късно вечер излизаме на разходки. Напълнихме мин.седмица басейнчето и пада голяма радост хехе. Имаме 10 зъбчета от вчера и миналата нощ спа непробудно, което не бе се случвало от два месеца. Как са вашите сладурковци?

# 491
  • София
  • Мнения: 240
Здравейте! Аз съм от тазгодишните мартенски мами. Искам да попитам дали някоя от вас има книгата на Маги Пашова „По-здрави бебета” и ако не и е нужна вече, бих искала да я купя или да я взема назаем?

# 492
  • Sofia
  • Мнения: 157
Здравейте майчета, отдавна трябваше да се запиша в тази тема, с едно момче Калоян,роден на 20.03.2016 ,спешно секцио,с термин 31.03.2016, 3.300кг и 47 см. Виждам,че темата отдавна не е активна. Хубаво е да има продължение , да споделяме как растат и се променят нашите деца, какво ви вълнува с порасналите 4 годишни деца. Нашият ходи на градина,обмисляме от есента да го запишем на спорт,плуване в басейна на училището до нас. Ходят ли вашите деца на допълнителни занимания, спорт,танци и др.? Можем да обменяме мнения относно въпроси от развитието на децата,детски градини и други,които ви вълнуват.

Общи условия

Активация на акаунт