Бурно лято се задава, ЮЛЧЕТО на 1 година става!

  • 78 301
  • 725
  •   1
Отговори

Анкета

ИЗБЕРЕ НОВО ЗАГЛАВИЕ.

Опции:

# 15
  • София
  • Мнения: 664
Благодарности за темата Стефи! Страхотна е и много свежа! newsm51 smile3525 bouquet

И ние сме със задни сополи, но от време на време има и предни. Sad Вчера ходихме на педиатър и Слава Богу няма нищо опасно. А понякога има и кашлица. Дано да й мине час по скоро. Praynig

Бързо оздравяване на всички бебоци! Praynig

Крейзи, добре дошла и от мен! bouquet

# 16
  • Мнения: 184
Здравейте! Поздравления за новата тема, страхотна е!
И ние сме със задна хрема и кашлица от време на време. Педиатърката казва, че му няма нищо и ни изписа само Имунобор. Наблюдавам го и ако забележа влошаване ще го заведа пак.

# 17
  • Русе
  • Мнения: 311
Да се запиша в новата темичка с отчет след консултацията въвъ вторник. Тегло 8200кг. И 70см., или прирастът е почти 600гр.  и 1см. Днес ходихме и на контролен в болницата, добре е няма вече хрипове и можем да спрем антибиотика.
Спирам че девойката е будна от час и половина и ще се мъча да я преспивам.

# 18
  • Мнения: 484
Привет и от нас!

Крейзи, добре дошла!  Hug Радвам, че вече си на наша територия bouquet
Стефи, голямо благодаря за темата! Едно такова ми е пролетно на душата, явно и на теб ...
От сърце желая всички бебенца да оздравяват бързо!

Да разкажа малко за нас ...
Стана мноооого весело. Алекс започна да пълзи много бързо и сръчно и малкото детско килимче вече не вършеше никаква работа. Купихме голям килим и веселбата започна хаха  Joy На 10-тата минута щом го поставихме Александър започна да се изправя по дивана, по секцията ... абсолютно сам. И сега иска все да е прав. А аз блажено заблудена си мислех, че щом вече имаме голям килим детето ще си лази по него, а аз ще имам малко свободно време хаха.  Joy Ах ... ама някой друг път...
Вчера претърпя и първото падане от дивана докато му сменях памперса. Стана за миг! При нас смяната на памперс е невероятна борба - не иска и не иска да лежи по гръб, обръща се и иска все да пълзи. ММ го майтапи, че му е противопоказно лежането по гръб хаха
Бяхме на консултация. Явно ще е висок момък - на 8 месеца и половина е 77 см. Тегло 9400 гр.
Да си кажа за прохождането - няма да ползвам никакви приспособления като проходилки, бънджита и т.н. Ще си прохожда сам по мебелите. Вече започна да прави крачки по тях.

# 19
  • Мнения: 120
Искам да ви питам нещо Simple Smile
Питах за ДК при нас и ми казаха от 10 месеца с въведен жълтък и КМ.
Това 10 навършени месеца ли означава? Да знам колко време имам за въвеждане на КМ, че с него не искам да бързам, защото малката има непоносимост към някакъв белтък и сме още на ХА мляко.

# 20
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ми докато не израсте непоносимостта,не би трябвало да даваш КМ.

# 21
  • Мнения: 263
силвеето димитрова тези обриви може да са от зъби, ние бяхме така 20 дена, мислехме, че е от нещо, което съм яла, защото беше само на кърма, спрях яйца и шоколад и след това пак го тествах и вс беше наред, но тогава ни излязоха първите зъбчета.
И моя мишок се събужда вечер през час с рев, давам бибата в просъница и пак заспива. Сигурно го мъчат зъби, а през деня гризе вс що докопа, като питбул е.
Откъм играчи аз пък не го зарупвам засега, не са му изобщо интересни, си то има нужда от внимание, не от много играчки.
Излизам на разходка, че морето ме зове Sunglasses

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ами всъщност май ще излиза долен 3 резец.Ние иначе още сме си само на Ам.

# 23
  • Мнения: 1 745
Хайде и ние в отбора на падналите...по лице, с подуто чело, брада, прехапан език, чуден.
Бях го оставила на батко му да го наглежда две минути докато извадя буйките, но той дете, играел си и дребчо си паднал. Явно само в кошарата, като искам да свърша нещо Tired

# 24
  • Мнения: 208
Стефи, страхотна темичка  Hug
И ние открихме сезона на паданията. Сега е с ожулено чело, след падане от леглото. Аз имам проходилка, но я използвам само за "арест"  Mr. Green Като ми се наложи да изляза от стаята, там е най-безопасно. Стельо вече е много подвижен - пълзи, изправя се, ходи по мебелите. Хапе с единия си зъб, бърбори много, хапва с огрооомен апетит.
Играчки не купувам, но той е трето дете, та сме затрупани.
Някой беше питал за трето дете - все съм си мечтала да си имам трички и мм не се е замислял, съгласи се. Сега и за четвърто си мисля, но финансово няма да се получи. Нека тези да са ни здрави, ще чакаме внуци(големия е на 13, знам ли след десетина години какво ще ми сервира).
Момичета, у дома видим ли пролетно слънце и започваме планове за море. Ходим си на бунгала в Кранево, но базата е вече много остаряла и все по-неудобна. Вие къде почивате лятото?

# 25
  • Мнения: 1 602
Хоупче , браво на малкия Алекс, много подвижен е станал, че и тепърва ще става.

Не виждам смисъл само заради една дк да въвеждаш км Катя. Трябва да се увериш че детенцето е израснало непоносимостта и тогава да вкараш км.

Ние до преди малко бяхме навън и си бяхме опънали едно одеало върху тревата и си играхме на слънчице. Прибрахме се да спинкаме , че на вън много се разсейва.
Море, ох много ми се ходи , но нз да ли ще ходим. По миналата година бяхме на Приморско. Бях с малката и с няколко приятелки. За деца беше хубаво защото плажа не беше както се казва гъз до гъз и малката не досаждаше на никой освен на нас. Бяхме наели апартамент и ни излезе доста изгодно.
Ходи ми се в Турция, но пътя е много и децата незнам как ще се справят. Май ще си караме лятото вкъщи до басейна колкото й да не ми се иска.

# 26
  • Варна, кв. Аспарухово
  • Мнения: 350
Здравейте Simple Smile
Стопли се времето и ние по цял ден сме навън (от 11 до 17). В тази връзка да питам дали не прекалявам с разходките? Как мислите? Като се приберем малчо обикаля двете стаи за около час и после му се доспива (вече си ляга в 19:30 за нощен сън). Иначе навън си спи по 2 часа след обеда към 12.
Венци вече прави по 4-5 тигела на стаята с уокъра и много е горд от себе си. В парка също иска да стои прав по пейките и ако може и на земята, но още не съм му намерила обувки, които да му стават (на свода - доста е пухкав).
Когато сме си в нас нямам и минута покой все пълзи на някъде и докопва каквото му падне и килимите са само за красота, ако не седне на паркета не е той Simple Smile За да свърша нещо го заточвам в сгъваемата кошара и той реве докато не го освободя (чувствам се ужастно, ама трябва и да се почисти и да се сготви)

# 27
  • Мнения: 3 406
Ние сме макс 2 ч. навън. Маги не спи добре в количката, най-много 15 мим,най си е добре в шезлонга съня. И съответно преди оняд спи 1 час,след като обядва около 13.30-14 малко разходка и в 16.00 най-късно трябва да сме се прибрали,за да приготвя следобедната закуска. Докато я съблека и измия,нахранвам я и то станало 17.30,приспива и се и толкова ни е излизането.

# 28
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Изтървах ви  Laughing
Море евентуално в Гърция. Решаваме,рзервираме и тръгваме. Предварително ме е страх да направя резервация,че не се знае кога и дали ще можем да отидем Whistling
Навън сме от 12,30-1 до 2-2,30 и после от 4 до 5-6. И спи и не. Според настроението Crazy
Друго ще пиша утре,че заспивам права Tired

# 29
  • Русе
  • Мнения: 311
Момичета давате ли ананас на бебоците и ако да в какъв вид?  Днес купих един  се чудя мога ли дам и на бебето.

Общи условия

Активация на акаунт