Пролет цветна е на двора, смело ЮНЧЕТО бърбори - 12

  • 55 129
  • 399
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16 688
Едната сама си държи инхалатора, другата я арестувам в стола за хранене и пускам детско.
Честно казано не забелязах последните пъти полза от инхалатора, все се усложняваха сополите тази зима и последния път даже зарязах инхалациите и се оправиха от АБ.

# 31
  • Мнения: 1 067
Аз пък нещо не виждам, кой знае какъв вълшебен ефект от инхалатора  Rolling Eyes
Още с баткото го купихме, но определено можем и без него да оцелеем.Единствен положителен ефект видях при повтарящите се ларингити на баткото, поне не ни хоспитализираха, а си правихме инхалациите в къщи....
За сополи си правя смес от физиологичен разтвор, клеева тинктура и 1 таблета шуслерова сол, капя поне 5 пъти на ден

# 32
  • Мнения: 426
Ами тъй като аз много рядко давам таблет или телефон си използвам тези козове за такива ситуации. Щом види инхалатора сяда , взима маската, пуска го и чака за песнички с видео Simple Smile обаче май разбира, че му помага това бръмчащо нещо, защото при по сериозна хрема сам иска . Интересно ми е и на мен какво правят другите, за да прилагам и нови тактики .

# 33
  • Мнения: 11 450
Мики, кой номер ШС слагаш? Аз правя капки с физ. р-р, клеева и ампула вит. Ц.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Ще ви споделя капки за нос, които изписа нашата педиатърка: 30-40 ml отвара от лайка, 1 щипка сол, 1 щипка хлебна сода, 1 кафяна лъжичка мед. Дава се 4 пъти по 2 капки в ноздра.

# 35
  • Мнения: 237
Mometo* би ли споделила пропорциите.

На нас днес ни изписаха Суметролим, Линекс бебе, Олинт за деца, Имунобор и да продължавам с Ен Ти Тус-а. Чудя се как да ги съчетавам, тъй като ги давам с НАН-а, че иначе не иска да ги пие, то и така си е зор. Чистя нослето с Бейби Вак-а няколко пъти на ден. Явно е някакъв вирус, тъй като цялото семейство сме и бяхме болни.

Редактирам се:
gallizia благодаря за споделената рецепта, ще пробвам и нея. Хлебна сода е сода бикарбонат, нали?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Да, Мимче, бикарбонат е. И аз чат-пат се чудя коя каква беше Simple Smile

# 37
  • Мнения: 11 450
10 мл. физ. р-р, 5 капки клеева и 1 ампула детска вит. С за пиене.

# 38
  • Мнения: 1 067
Моме слагам 6-ца на Шуслер, 10 мл физ. р-р и 5 капки клеева.
При нас работи, ей сега на баткото 5 дни капах анабиотични капки и ефекта беше 0, понеже и Маги се разболя и разбърках от тези капки и почнах да капя на двамата, на баткото носа се оправи за 2 дни, Маги има още малко, но вече не са зелени и гъсти.

# 39
  • Мнения: 1 563
И аз правя лайка с мед и има ефект при големите. Не знаех за содата. Иначе редувам Стеримар и лайка с мед. Но с малкия още не съм пробвала, не знам от кога може да се дава мед.

# 40
  • Мнения: 11 450
Мерси, Мики. Аз и за мен ще пробвам, че нищо друго не мога да капя, а тази хрема ме побърква.
Мед давам от няколко месеца вече.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз давам мед откакто стана на годинка.
Ще си запиша за солите, досега не съм ползвала никакви.
За пиенето на лекарства - трудна работа. Със заплахи и натискане в ъгъла. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 786
Моме защо не пробваш с Цинабсин или Инфлуцид? Мисля, че са ОК за бременни. Аз давам от тях на дребния и му помагат. А също и капки от лайка.
Да се оплача, планирахме сега, като се стопли да местим детето в детската..., е да, ама май няма да стане. От две седмици го мъчат поредните зъби - 17 и 18 поред, и се започна с едни истерични ревове през нощта, и се успокояваше само, като го сложим на спалнята при нас. А той от как се е родил, все в кошарата си спеше. И сега му хареса да се гушка и да рита мама и тати  Heart Eyes Едва ли ще иска да го преместим.

# 43
  • Мнения: 2 485
Musle, и ние сме трима на леглото от... месеци наред Simple Smile не знам как ще се отделя Grinning но така ни е добре, после ще го мислим.
Бързо оздравяване!

# 44
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Здравейте! Болна тема с това спане...Моята девойка спеше при нас на спалнята до ноември, сравнително лесно си отиде в леглото, но то също е в нашата стая. По-лошото е, че се научи да заспива държейки ме за ръка, съответно я търси и нощем. А се буди, че явно тръгнаха последните зъби...Ха сега, кажете как да я оставя сама да си спи в стаята, че за легло на новото бебе няма място....Нищо не измислям, а е хубаво сега да я отделя, преди да се роди  номер 2....

Общи условия

Активация на акаунт