Шахмат за деца в Пловдив

  • 2 367
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
След посещения в шахматен клуб "Пловдив", децата ми луднаха по шаха. Започнах да проучвам къде мога да продължа техните занимания, но в "Северен". Не успях да открия такова място. Преди време съм виждала шахматен клуб на бул. Марица, но сега е изчезнал. Чета, че в някои училища има организирани подобни курсове, но не и в нашето. Нека заедно открием къде в град Пловдив има места за обучение по шахмат на деца в начална училищна и прогимназиална възраст.

# 1
  • Мнения: 747
На сайта на Българската федерация по шахмат можете да откриете регистрираните шахматни клубове в града: http://chessbg.com/clubs.
А в момента точно в Пловдив, в Гранд хотела се провежда мащабен турнир по шахмат. Може да се завъртите и да поразпитате за треньор.

# 2
  • Мнения: 7 111
Познато ми детенце посещава ШК "ЧесБомб".  Peace

# 3
  • Мнения: 157
Благодаря, Рони. Намерих го във ФБ. Ако знаете и за други клубове, моля споделяйте.

# 4
  • Мнения: 1 145
Здравейте, позволявам си да актуализирам темата.
Търся място в Пловдив, по възможност в район централен, където детето ми да учи и тренира шах. Ще се радвам на мнения и препоръки.

# 5
  • Мнения: 1
Аз също търся много добра школа. Синът ми вече е доста напреднал, затова и Гросмайстор за частни уроци ни устройва. Добра школа (по възможност също в централния район) ще е чудесен вариант за упражнение. Ако някой може да сподели опит и препоръки, моля да ме потърсите на 0886170080
Благоадря ви

[quote author=Amandine link=topic=903035.msg47237298#msg47237298 date=1700573109]
Здравейте, позволявам си да актуализирам темата.
Търся място в Пловдив, по възможност в район централен, където детето ми да учи и тренира шах. Ще се радвам на мнения и препоръки.
[/quote]

# 6
  • Мнения: 1
За да знаете реалното ниво на детето, първо трябва да играе в реален турнир.
А там ще говорите с експерти.
Ат. Куртенков, Президент на БФШ

Общи условия

Активация на акаунт