Канал TLC

  • 180 593
  • 1 422
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 3 432
iris40, шестзначките на Бъзби са заченати естествено. В един от епизодите или може би в промото се казва, че има само още едно такова семейство в САЩ.

# 856
  • Мнения: 2 076
iris40, шестзначките на Бъзби са заченати естествено. В един от епизодите или може би в промото се казва, че има само още едно такова семейство в САЩ.

Вътрематочното осеменяване. Петзначки са, не шест.

# 857
  • Мнения: 177
Доколкото аз съм разбрала за Бъзби, тя е пила хапчета мисля за стимулиране на яйцеклетките или нещо такова. Така е пила и когато да забременее с голямата дъщеря и са искали второ дете, и отново е пила, пък те станали 5.

# 858
  • Бургас
  • Мнения: 909
Бъзби момичетата са ин витро, за това са и повече, Блейк и тя до колкото знам е имало проблеми докато я заченат

# 859
  • Мнения: 667
И аз така разбрах. Гослин също са имали проблем със зачеването и при първото ин витро са се родили Кара и Мади, а при второто шестзнаците. Другото семейство подобно на Бъзби с по - голямо дете и петзнаци е Ходжис, споменах ги по - нагоре. Тяхното шоу не продължи дълго по ТЛС. Големият им син 4 г. се казва Роуън, а петнзаците в момента 2г.са 4 момчета и едно момиче и се казват Нолън, Конъл, Дилън, Лиъм и единственото момиче Тийгън.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 15:47 от iris 40

# 860
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Имаше и едно друго семейство,с три момчета-вторите близнаци и после май 6 им се родиха,3 момичета и 3 момчета...

# 861
  • Бургас
  • Мнения: 909
Колкото и предавания да излъчват за петзнаци, шестзнаци, двайсетаци, Бъзби са топ, няма втори като тях, разпускам като ги гледам, много ги харесвам Simple Smile

# 862
  • Мнения: X
И аз ги харесвам страшно много.

# 863
  • Мнения: 667
Колкото и предавания да излъчват за петзнаци, шестзнаци, двайсетаци, Бъзби са топ, няма втори като тях, разпускам като ги гледам, много ги харесвам Simple Smile
 

Сега разбрах, че в другото семейство едно от петзначетата Конъл  е починало от менингит малко преди да навърши годинка. Може би затова са спрели и шоуто им.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 15:33 от iris 40

# 864
  • Бургас
  • Мнения: 909
Не мога да се сетя кои са тези петзнаци Конъл, жалко за детенцето, наистина Sad

# 865
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Жалко за малката душица
Това е семейството,които имаха първо момченце  и после петзнаци ли ?

# 866
  • Мнения: 8 540
Дайте снимки да видим за кое семейство говорите

# 867
  • Мнения: 667
Да семейството с момченцето, което после има петзначетата 4  момченца (Нолън, Конъл, Лиъм, Дилън) и едно момиченце (Тийгън). Казват се Ходжис. Шоуто им се казваше "Hodges half dozen" на български преведено "Половин дузина деца" продължава само един сезон явно след смъртта на Конъл са решили да не снимат повече.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 21:25 от iris 40

# 868
  • Мнения: 8 540
Ясно, не съм ги гледала

# 869
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
Пак започнаха с ужасните "Детски конкурси за красота" Grin
Няма ли какво друго да дават в 22ч Angry

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт