Бременни мами с термин 2016 от Пловдив

  • 56 569
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Добре дошли момичетаа,от кой квартал сте?




Аз съм в Кичука.По Здравна каса ходи при д-р Росен Петров ,иначе всеки месец ходя и при Матев в Селена.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен.И аз се присъединявам към вас Simple Smile Терминът ми е 05.04.2016г. Бременна съм с момченце.Живея в Смирненски.Ще се радвам да пишем и да си бъдем взаимно полезни Simple Smile

# 17
  • Мнения: 37
Добре дошли на новите мами.Нараства ни групичкатаа,айде като се съберем повече мами ще се опитам да направя и една фейсбук групичка.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Добре дошли на новите мами.Нараства ни групичкатаа,айде като се съберем повече мами ще се опитам да направя и една фейсбук групичка.
Здравейте на всички, малко по малко ще се съберем Wink

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Хоп и аз при вас Simple Smile с термин 01.04.2016 jijito91 радвам се да се засечем и тук  Hug

# 20
  • Мнения: 37
ООО МИМСИИИ Simple Smile ее как може да не съм много активна като цяло тук в БГ мама,колкото във Фейсбука,но все пак съм тука

# 21
  • Мнения: 2
Айде и аз да се разпиша  Grinning Grinning Grinning Термин 11.04,от Кичук  Париж,на 6 етаж съм Танче  Laughing Laughing Laughing Миме,Жижи радвам се,че и вие сте тук  Heart Eyes

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Тук май повечето мами за сега са от Кичука Grinning Мамите,които са с термин март,април споделете до къде сте с пазаруването? Аз съм до кривата круша...какво ще правя с тази количка не знам.Вие взехте ли вече? newsm78

# 23
  • Мнения: 37
здрастииииии Simple Smile ами аз имам доста неща от баткото,ама си и взимам доста неща,като роклички хихи вече ще ме изхвърлят от нас Simple Smile ние количката вече я капарирахме,но съм много против това да я взимаме толкова рано,понеже 1во ще се чудим къде да я сложим,2ро тя гаранцията си тече..какъв е смисъла,капарирахме си я и смятам към 15-18 март да я вземем тъй като съм с термин 30 март Simple Smile За количката ми беше най-трудно понеже с баткото сменихме 3 колички и пак дадохме супер много пари и сега реших,че ще вземем по скъпа,но ще знам,че ще ме изкара до 3тата година и няма да се налага друга да взимаме.Аз не съм от Кичука,аз живея до Гребната база и до Братската могила и до Мол Пловдив

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 11
jijito91,аз също съм близо до МОЛ Пловдив.Живея зад училище Елин Пелин Simple Smile Каква количка си избрахте? Ние също няма още сега да я купуваме,но ми е притеснено,защото нищо не можем да набележим Sad Аз също съм на мнение,че е хубаво човек,ако има възможност,да даде малко повече пари,за да може количката да се ползва по-дълго време Simple Smile Макар,че то никога няма гаранция де...

# 25
  • Мнения: 37
охх тука незнам как да ти я кача да я видиш,Полска количка е водят се най-здравите,имам 3 приятелки които се родиха с тях и съм сигурна че няма да съжалявам,още повече че навсякъде виждам мами с полски колички.Марката е Adamex.От магазин в Кичука те са си и вносители и при тях цените са най-добри( те даже зареждат складове на Брезовска и магазин Касида )  ако имаш фейсбук ще ти пратя там моята да я видиш

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Аз също покрай Жижи се насочих последно към полските колички. Харесах даже модел, но края на март ще я взимаме, че няма смисъл по-рано според мен. Дрехи имам страшно много новички от баткото. Тогава купувах всичко от Ла Редут и Некст uk  и съм много доволна от качеството, не са мръднали, а и те колко ли са носени. Сега направих, по коледните намаления, една поръчка на дрешки от Некст и следващите покупки на дрешки ще са чак за лятото. Свалих си едно приложение за телефона с което си направих списъци за всичко, което ми е нужно и сега отмятам това, което имам от баткото и което взехме сега. Общо взето съм посредата на пазаруването Simple Smile
Ще се радвам да се появи и някоя мама от Тракия Simple Smile

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 11
А кога ще си направим група и във фейсбук  newsm44 Мамите,които имате по-големи дечица може и от тях да ползвате някои неща,но ние,които нямаме тепърва всичко ще купуваме.Дано не пропусна нещо важно Simple Smile А за количките-ние с ММ утре ще пообиколим малко да се разгледаме...стискайте палци да харесаме  Praynig

# 28
  • Мнения: 1 131
И аз да се включа в групичката - терминът ми е през май, живея около бул. Руски.

# 29
  • Мнения: 2
Привет и от мен. Терминът ми е 29.04. От Тракия съм. Има ли някоя мама, която иска да роди/ раждала е водно или да препоръча лекар, който предпочита естественото раждане пред секциото?

Общи условия

Активация на акаунт