lookfantastic.com - тема 3

  • 24 715
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 298
А имали значение за каква сума ще се поръчва за да не минава митница или не минават изобщо, че не съм наясно с тези поръчки от чуждестранни сайтове и ще ми е за първи път.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не ходят на митница. Сайтът е европейски.

# 17
  • Мнения: 298
Не ходят на митница. Сайтът е европейски.

Благодаря!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 44
От Lookfantastic не съм пазарувала, но пък от аналогичния им HQhair. Те са ми като един сайт - еднакви промоции по едно и също време едни и същи отстъпки. Доволна съм и също ползвам GGBG. много тоочни и приятни хора, дори се замислям да давам вече доставката само до тях, че нашите прекрасни пощи ми забавиха последната пратка около два месеца.

# 19
  • Мнения: 3 044
Здравейте, момичета! В сайта има много хубава оферта на любимия ми крем на Estee Lauder Day wear, излиза 25 паунда  Peace
Съжалявам, но не знам как да сложа линк, че съм през телефона.
Приятен петъчен ден и весел празник на любовта и виното  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 2 784
Здравейте, момичета! В сайта има много хубава оферта на любимия ми крем на Estee Lauder Day wear, излиза 25 паунда  Peace
Съжалявам, но не знам как да сложа линк, че съм през телефона.
Приятен петъчен ден и весел празник на любовта и виното  Heart Eyes
Благодаря  bouquet, възползвах се Hug
Кода за намаление е LF15 -15% днес, успешни покупки на всички и хубав и романтичен уикенд! txtloves

# 21
  • Мнения: 1 141
Моля за линк

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета, тук получавате ли пратки и от кои дати? Имам поръчки от ЛФ и от HQhair и така като гледам ще се забавят след празниците. Уфффф, значи човек не може да си събере шампоаните. Сега с какво ще си мия косата  newsm78  hahaha hahaha!?

# 23
  • Мнения: 18 542
В момента има код за 15% - LF15

# 24
  • Мнения: 14
Здравейте. Направих поръчка от сайта и ми е много интересно с какво пристигат пратките. Писах им и ми казаха, че ги изпращат с куриер, но не можели да ми кажат с кой. Някой може ли да ми каже по куриер или в пощата пристигат. Много благодаря!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Здравейте. Направих поръчка от сайта и ми е много интересно с какво пристигат пратките. Писах им и ми казаха, че ги изпращат с куриер, но не можели да ми кажат с кой. Някой може ли да ми каже по куриер или в пощата пристигат. Много благодаря!

Последните ми поръчки пристигнаха по различен начин. Едната с куриер на Бгпощи. Ако искаш да си проследяваш пратката обаче, нищо че имаше тракинг номер, по-добре се откажи, защото е кауза пердута. Ако са ти я пуснали с друга куриерска служба(в и-мейла трябва да пише коя), ще е по-лесно и бързо. Другата я донесе пощенски служител. Изобщооо  ooooh!

# 26
  • Мнения: 14
Здравейте. Направих поръчка от сайта и ми е много интересно с какво пристигат пратките. Писах им и ми казаха, че ги изпращат с куриер, но не можели да ми кажат с кой. Някой може ли да ми каже по куриер или в пощата пристигат. Много благодаря!

Последните ми поръчки пристигнаха по различен начин. Едната с куриер на Бгпощи. Ако искаш да си проследяваш пратката обаче, нищо че имаше тракинг номер, по-добре се откажи, защото е кауза пердута. Ако са ти я пуснали с друга куриерска служба(в и-мейла трябва да пише коя), ще е по-лесно и бързо. Другата я донесе пощенски служител. Изобщооо  ooooh!

Проблема е, че не е с проследяване. Sad И сега нямам идея дали и как ще я получа.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Щом не е с проследяване ще я получиш в пощата. Спокойно.

# 28
  • Мнения: 14
Щом не е с проследяване ще я получиш в пощата. Спокойно.
Супер. Благодаря за отговора! Simple Smile

# 29
  • Мнения: 14
Здравейте. Днес ми е последната дата от очакваните според тях за получаване на поръчката и няма нищо. Възползвах се от безплатната доставка и нямам тракинг и искам да ви питам, дали на някой му се е случвано да чака 2 седмици за доставка. По принцип до 25.03 ако не я получа трябва да се свържа с тях, за да ми върнат парите. Имате ли идея колко горе долу време се чака за получаване на пратка от този сайт, защото вече започвам да се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт